HTEteknoloji
HTEteknoloji
Şirket Ünvanı: HTE Teknolojik ve Metal Ürünler Dış Tic. Ltd.Şti
İşletme Adı: HTE Teknolojik
Tescilli Marka: battunique
KEP Adresi: hteteknoloji@hs01.kep.tr
Vergi No: 4640674005
Mersis No: 0464067400500017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 380 50
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 412 18
Mağazanın iletişiminden memnunum 365 20
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Müzik

için 2 sonuç bulundu.

Müzik

Müzik, seslerin özel dizilimler ve biçimlerle anlam kazanmış halidir. Bu dizilimler ve biçimler karşımıza müzik türleri olarak çıkar. Müzik türlerini isterseniz birbirinden çeşitli müzik aletleri ile icra etmeniz, icra etmeseniz bile yerli ve yabancı albümler veya plaklar yoluyla dinlemeniz mümkün.

Müzik Aletleri

Müzik Aletleri

Müzik aletleri genel olarak müzik seslerini çıkarmak için kullanılan aletlerdir. Enstrüman da denilir. Müzik aletlerinin tarihi müziğin, müziğin tarihi de neredeyse insanlık kadar eskilere uzanır. Yerel ve evrensel birçok müzik aleti mevcut. Acepro, Admira, Almira, Antonio Sanchez, Alto, Akice, Behringer, Blackstar, Boss, Cordoba, Cort, Dean Markley, Dominguez, Extreme, İbanez, Manuel Raymond, Yamaha ve daha diğer markalara ait yaylı, nefesli ve gitar başta olmak üzere telli çalgılar, davullar dahil perküsyon aletleri, klavye, org ve synthesizer’lar, piyanolar, mixer’ler, stüdyo kulaklıkları ve mikrofonları da burada sizi bekliyor.

Yerli Albümler

Yerli Albümler

Genel olarak Türkiye’de çıkarılan ve Türkçe sözlere sahip albümler yerli albüm diye adlandırılır. Pop müzik, Türk halk müziği, arabesk, Türk sanat müziği, özgün müzik, enstrümental, rock, etnik müzik, fantazi müzik, sufi ve tasavvuf müziği, çocuk şarkıları, hiphop ve rap, şiir albümleri, film müzikleri, alaturka müzik, klasik müzik, club ve dance, caz ve new age, tango ve kanto müzikleri yerli albümlerde beğeninize sunulan tarzlardan. Selda Bağcan, Barış Manço, Cengiz Kurtoğlu, Sezen Aksu, Hakan Altun, Hüseyin Turan, Yavuz Çetin, Şebnem Ferah, Fazıl Say, Müslüm Gürses dahil sayısız ismin albümlerini kaçırmayın.

Plaklar

Plaklar

Müzik dinlemek için CD ve mp3 dışında nostaljik bir seçenek olan plak da tercih edilebilir. Plak, iki tarafına da kayıt yapılabilen, yuvarlak şekilli bir ses depolama birimidir. Malzemesi bir tür plastik olan PVC’dir. Plakları çalabilmek için özel olarak pikap veya gramofon edinmeniz şart. Gramafon uzun bir hoparlör yoluyla ses veren plak kadar nostaljik bir parçadır ama pikapların oldukça modernize edilmiş modelleri üretilmekte. Plaklar yerli ve yabancı albümlerde adı geçen sanatçılara ve müzik türlerine ait olabilir. Aradığınız plakları kolayca bulabilmeniz için Plaklar kategorimize mutlaka göz atın.

Yabancı Albümler

Yabancı Albümler

Yabancı albümler, yabancı sanatçılar tarafından icra edilmiş parçalardan oluşan ve muhtemelen yurtdışında kaydedilmiş albümlerdir. Klasik müzik, rock müzik, pop müzik, caz müzik, soundracks (film müzikleri), compilations (derlemeler), new age müziği, world (dünya) müzikleri, blues, R&B, electronica, club, dance ve soul tarzındaki sayısız albümü yabancı albümlerin arasında bulabilirsiniz. Ariana Grande, Elvis Presley, Lady Gaga, Queen, The Beatles, Madonna, Miley Cyrus, Adele, Alicia Keys, Shakira, Pitbull Jeniffer Lopez ve saymakla bitmeyecek eski ve yeni isimlerin hepsini istediğiniz zaman dinlemeye başlayabilirsiniz. Mikrofon hediyeli karaoke albümleri de partilerinizin baş eğlencesi olmaya aday.