HTEteknoloji
HTEteknoloji
Şirket Ünvanı: HTE Teknolojik ve Metal Ürünler Dış Tic. Ltd.Şti
İşletme Adı: HTE Teknolojik
Tescilli Marka: battunique
KEP Adresi: hteteknoloji@hs01.kep.tr
Vergi No: 4640674005
Mersis No: 0464067400500017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 380 50
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 412 18
Mağazanın iletişiminden memnunum 365 20
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Modem & Ağ Ürünleri

için 1 sonuç bulundu.

Modem & Ağ Ürünleri

Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarımızı, tabletlerimizi, televizyonlarımızı ve cep telefonlarımızı bilgisayar ağlarına ya da internete bağlamak için kullandığımız ürünler genel bir terim çerçevesinde modem ve ağ ürünleri olarak sınıflandırılmaktadır. Bu türden ihtiyaçlarınıza uygun modem ve ağ ürünlerini incelemek ve size uygun ürünleri hemen sepetinize eklemek için kategorilerimizdeki cihaz ve aygıtlara göz atmanız yeterli!

Modem Çeşitleri Nelerdir?

Modem Çeşitleri Nelerdir?

Kategorilerimize göz atmak yoluyla inceleyebileceğiniz modem ve modem çeşitleri arasında kablosuz modem, kablosuz fiber modem, ADSL modem, VDSL modem ve VDSL destekli modem marka ve modelleri bulunmaktadır. Bu modem çeşitlerinin yanı sıra GSM firmalarının ürettiği 3G modemler de web sitemizde satışa sunulmuştur. 3G wifi modem satın alarak hem kolayca taşınabilir, hafif ve güçlü sinyalleri olan bir modem sahibi olmuş olursunuz, hem de her yerde her zaman internete bağlanmayı garantileyebilirsiniz. Telefon hattına ihtiyaç duymuyorsanız ve kullanmıyorsanız, Uydunet kullanabilir, size en uygun Uydunet modem çeşitlerimizden birini tercih edebilirsiniz. Eğer internet üzerinden download ve upload işlemlerinizin aynı ve yüksek hızda ilerlemesini istiyorsanız, yeni bir teknoloji olan SHDSL modem çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Ağ Ürünleri Nelerdir?

Ağ Ürünleri Nelerdir?

Ağ ürünleri, bilgisayarlar arası bir ağ kurmak ve bilgisayarlar arası veri paylaşımını olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek için geliştirilen elektronik ve teknolojik cihazlara verilen adlardır. Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz ağ ürünleri, switch ve hub, Access point ve router, network görüntü aktarıcıları, USB ürünleri, NAS sürücü çeşitleri, network kartı, Ethernet kartı, bluetooth teknolojisine sahip ağ ürünleri, anten ve print server çeşitleridir. Bütün bu saydığımız ürünler kendi içlerinde pek çok farklı aygıt barındırmaktadır. Ancak temelde tüm ağ ürünlerinin amacı bilgisayarlar arası bir ağ altyapısı kurmak ve internet ağını bilgisayarlar arasında etkin bir biçimde dağıtıp en yüksek performansı elde etmektir. USB Wifi, kablosuz Wifi adaptör, bluetooth alıcı gibi ürünleri bulabileceğiniz kategorimizde internet ve ağ paylaşım hızınızı ve menzilinizi geliştirecek tüm donanımlar yer almaktadır.

Ağ Ürünleri ve Modem Fiyatları

Ağ Ürünleri ve Modem Fiyatları

Anlaşmalı mağazalarımızın sizler için derlediği ürünler en kaliteli markaların en uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleridir. Bu markalar arasında sayabileceğimiz tanınmış isimlere örnek olarak Airties, TP-Link, D-Link, Zyxel, Asus, Everest gibi markalar örnek verilebilir. Bu markaların en güncel teknolojilerle donatılmış modem ve ağ ürünlerini bütçenizi zorlamayacak şekilde, pek çok taksit seçeneği ve diğer avantajlardan satın almak için web sitemiz en doğru adrestir. En uygun modem fiyatları ve diğer ağ ürünlerine ait fiyat skalamız her bütçeye uygun ürün bulunmasını kolaylaştırmakta, dolayısıyla sizlerin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Modem ve ağ ürünleri haricinde bilgisayar ile ilgili tüm diğer ürünler için buraya tıklayarak diğer kategorilerimize göz atabilir, alışverişinize devam edebilirsiniz.

Modem Kullanımı Hakkında İpuçları

 • Modeminiz kullanıma hazır olmadan evvel doğru bir kurulma ihtiyaç duyar. Kurulumdan önce ihtiyacınız olan bütün cihazlara sahip olduğunuzdan emin olun.
 • Modemi yerleştirdiğiniz yer internet hızınız açısından çok önemlidir. Duvar dipleri, eşya araları gibi yerler yerine, her yerden rahatça ulaşabileceğiniz açık bir noktaya yerleştirin.
 • Modeminizi kurduktan sonra kendi ağınıza bir isim vermeyi ihmal etmeyin! Modeminizi ve bağlantınızı kişiselleştirin.
 • Kablosuz modem ile kablosuz bir ağa bağlanıyorsanız, mutlaka unutmayacağınız ama yeterince karmaşık olan bir şifre belirleyin.

Modem Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • Firewall ve router özelliklerine sahip olması ileride internet paylaşımı ve hızı açısından fayda sağlayacaktır.
 • Olabildiğince fazla sayıda port barındıran modemleri tercih etmeniz daha fazla bilgisayarın ağa katılabilmesi anlamına gelir ki bu da bir avantaj olacaktır.
 • ADSL 2+ teknolojisini destekleyen modemler internet hızınızı yükseltecektir. Dolayısıyla tercihinizi bu modellerden yana yapmanız yarar sağlayacaktır.
 • Fiber internet teknolojisinin yaygınlaşması nedeniyle fiber uyumlu modem modelleri uzun süreli yatırım anlamına gelecektir.