HerbalShop
HerbalShop
Şirket Ünvanı: Mehmet ÇEVİK
İşletme Adı: Edessa Doğal Yaşam Ürünleri
Tescilli Marka: Herbal Shop
KEP Adresi: edessaherbalshop@hotmail.com
Vergi No: 45292905534
Mersis No: 4529290553400019
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 293 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 290 5
Mağazanın iletişiminden memnunum 276 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Banyo Ürünleri

için 2 sonuç bulundu.

Banyo Ürünleri

Temizlik, sadece sağlığın temel şartlarından biri değil kişinin kendine ve başkalarına saygısının da vazgeçilmez bir unsurudur. Banyo ürünleri ile düzenli olarak temizlik ve hijyen sağlayabilirsiniz. Activex, 1881, Bath & Body Works, Bioderma, Boğaziçi, Eyüp Sabri Tuncer, Farmasi ve daha birçok markanın banyo ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Sabun & Dezenfektan

Sabun & Dezenfektan

Sabun en eski kişisel temizlik malzemelerinden biridir. Sabunlar sıvı sabun ve kalıp sabun olarak ayrılır. Zeytinyağlı kalıp sabunlar gibi bitkisel sabunlar gerek gün içinde el yıkarken gerekse banyoda cildinizde muazzam bir etki bırakır. Ama sıvı savunlar ele ve vücuda değmeden kullanıldığı için kalıp sabunlardan daha hijyeniktir. Özellikle ortak kullanılan banyolarda sıvı sabunları tercih edebilirsiniz. Sabundan daha etkili olan dezenfektanlar ise gün içinde her an kullanılabilir ve yıkanmadan, kolonya gibi uçup giderler.

Duş Jeli, Tuz, Köpük

Duş Jeli, Tuz, Köpük

Duş yapanlar için de sabundaki gibi bir ayrım çıkar. Yine tercihinizi hijyenden yana kullanmak isterseniz duş jellerini kullanabilirsiniz. Duş jelleri farklı kıvamları ve çok çeşitli kokularıyla oldukça cazip bir banyo temizlik ürünüdür. Banyonuzda küvetiniz varsa ve burada zaman geçirmeyi seviyorsanız temizliği cilt bakımı ve peeling ile birleştirecek banyo tuzu veya banyo keyfinize keyif katacak banyo köpüğü ürünlerine de bakmanızı tavsiye ederiz.

Kolonya

Kolonya

Kolonya çeşitli esanslarla koku kazandırılan uçucu bir maddedir. Limon kolonyası en eski ve en yaygın kolonya çeşididir ama Rebul ve Selin gibi köklü markaların sayesinde günümüzde lavanta kolonyası, yasemin kolonyası ve gül kolonyası gibi daha birçok kolonya çeşidini bulmanız mümkün. Kolonya güzel koku vermesinin yanı sıra kötü kokuları, mesela ellerinizdeki yemek kokusunu almak veya sıcak havalarda serinleyip ferahlamak için de kullanılır.

Fırça, Sünger, Lif

Fırça, Sünger, Lif

Duş alırken veya banyo yaparken sabun veya duş jelini uygulama şekliniz temizliğin seyrini değiştirebilir. Temizliğe kirleri atmakla birlikte ölü derileri atmak ve cilt gözeneklerini atmak da dahildir. Banyo fırçaları, banyo süngerleri ve banyo lifleri bunu sağlayan farklı ürünlerdir. Banyo fırçaları daha sert yapıdadır, ayrıca uzun sapıyla sırtınızın ulaşamadığınız noktalarına ulaşmanızı sağlar. Doğal banyo süngerleri cildinizde hoş bir his bırakır. Doğal, yünlü veya naylon banyo lifleri de cildinizi tazelemenize yardımcı olur.

Pamuk

Pamuk

Pamuk her an her zaman ihtiyaç duyulabilecek müthiş bir malzemedir. Doğadan toplanan pamuk çeşitli işlemlerden geçirilerek farklı şekillerde ambalajlanarak size sunulur. Pamuk oldukça yumuşak ve nazik bir malzeme olduğu için makyaj temizliğinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. Makyaj temizleme pamukları yuvarlak şekliyle ayrılır. Kulak temizleme çubukları ile de kulaklarınızı temiz tutabilirsiniz.