HerbalShop
HerbalShop
Şirket Ünvanı: Mehmet ÇEVİK
İşletme Adı: Edessa Doğal Yaşam Ürünleri
Tescilli Marka: Herbal Shop
KEP Adresi: edessaherbalshop@hotmail.com
Vergi No: 45292905534
Mersis No: 4529290553400019
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 293 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 290 5
Mağazanın iletişiminden memnunum 276 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Ağız & Diş Bakımı

için 6 sonuç bulundu.

Ağız & Diş Bakımı

Ağız ve diş bakımı denilince akla gelen ilk ürünler; diş macunu, diş fırçası, ağız bakım cihazları ve gargaralar oluyor. Bunların yanı sıra; ağız diş bakımınız ve sağlığınız için daha pek çok ürün bulunuyor. Tüm bu ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Diş Macunu

Diş Macunu

Diş macunları, ağız ve diş temizliğinde diş fırçasının üzerine sürülerek, fırçanın etksini arttırmak için kullanılan ürünlerdir. Uzmanlara göre sağlıklı dişler ve ağız için üç öğünden sonra da dişlerimizi düzenli olarak fırçalamalıyız. Bunun için diş fırçası ve diş macunu her an yanınızda taşımanız gereken bakım ürünleridir. Bunun için çanta boy, seyahat boy gibi isimleri olan minimal boyutlardaki küçük diş macunlarını tercih edebilirsiniz.

Diş Fırçası & Ağız Bakım Cihazları

Diş Fırçası & Ağız Bakım Cihazları

Diş fırçaları, bir insanın olmazsa olmaz ağız ve diş bakım ürünüdür. Bunun yanı sıra ağız bakım cihazları da son zamanlarda hayli rağbet görmeye başlamıştır. Ağız bakım cihazlarının sunmuş olduğu su basıncıyla dişlerinizdeki plakları, diş tellerinizi ve implantlarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, elektrikli diş fırçası da; diş fırçasının ulaşamadığı noktalara ulaştığından daha iyi bir diş ve ağız temizliği gerçekleştirir.

Ağız Temizleme & Gargara

Ağız Temizleme & Gargara

Etkili bir ağız temizleme için gargara olmazsa olmazdır. Gargaranın aynı zamanda ağız kokusunu önleme işlevi de bulunmaktadır. Siz de ağız kokusu sorunu yaşıyorsanız; Sensodyne, Colgate, Oral-B, Paradontax, Listerine gibi markaların üretmiş olduğu ağız suyu ve gargaraları kullanabilirsiniz. Ağız suyu ve gargaralar yeterli miktarda ağıza alınır, ağızda çalkalanır ve daha sonra tükürülür. Kullanımı hayli kolay olan bu ürünlerin minimal boyutlarını daima çantanızda taşıyarak ağız kokunuzun önüne geçebilirsiniz.

Diş İpi

Diş İpi

Diş ipi, dişlerin arasındaki boşlukları temizlemek için kullanılır. Diş fırçalarının ulaşamadığı plaklarda ve diş aralarında diş ipleri kullanmak, sağlıklı ve temiz dişler için oldukça önemlidir. Diş ipi kullanmak aynı zamanda diş tartarlarının oluşumunu da önemli ölçüde etkiler ve tartar oluşum süresini geciktirir. Bu yüzden dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş ipi ile aradaki boşlukları da temizlemeyi ihmal etmeyin.

Diş Protez Ürünleri

Diş Protez Ürünleri

Diş protez ürünleri; diş protezi kullananların sahip olması gereken ürünlerdir. Diş protezeni temizlemek için kullanılan diş protez ürünleri arasında protez temizleyicilerin yanı sıra protez yapıştırıcı kremler ve diş koruma aparatları da bulunmaktadır. Diş protez ürünlerinde öne çıkan markalardan bazıları; Corega, Protefix gibi markalardır. Bu markaların ve daha fazlasının diş protez ürünlerini buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Diş Beyazlatıcı

Diş Beyazlatıcı

Ağız ve diş bakımı yalnızca temizlikten ibaret değil elbette. Bembeyaz dişler herkesin hayali. Eğer doğuştan beyaz dişlere sahip değilseniz ya da zamanla yediklerinizden ve içtiklerinizden dolayı dişlerinizde sararmalar meydana geliyorsa diş beyazlatıcı ürünleri kullanabilirsiniz. Diş beyazlatma ürünlerinden bazıları; beyazlatıcı diş tozu, diş leke silgisi, beyazlık sağlayan diş macunu, diş beyazlatma kitleri ve diş beyazlatma kalemidir.