Telefon & Aksesuarları

Akıllı telefonların çıkması ile birlikte gelişen cep telefonu pazarı, birçok yeni ürün tasarımını da birlikte getirdi. Eğer akıllı telefon satın aldıktan sonra alışverişinizin bittiğini zannediyorsanız, yanılıyorsunuz! Günümüz teknolojisi ile birebir uyumlu, modern ve kullanışlı telefon aksesuarları bu kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Akıllı Telefon & Aksesuar Çeşitleri

Akıllı Telefon & Aksesuar Çeşitleri

Cep telefonu aksesuar çeşitleri neredeyse bütün akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih ediliyor ve memnuniyetle kullanılıyor. Apple, Nokia, Sony, LG, Huawei ve HTC gibi markaların cep telefonu modelleri için çok sayıda cep telefonu aksesuarı bulunuyor. Kullanımı gittikçe yaygınlaşan akıllı telefonlar bu aksesuarlarla çok daha verimli hale geliyor. En çok tavsiye edilen cep telefonu aksesuarlarının başında ekran koruyucu filmler, cep telefonu kılıfları ve cep telefonu kapakları var. Bluetooth kulaklıklar da cep telefonu kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği aksesuarlar arasında. Mesela en popüler cep telefonu modellerinden biri olan Samsung Galaxy Note serisi için özel olarak üretilen Stylus kalem ile görsellerinizi düzenleyebilir ve cep telefonunuzu bir kalemin rahatlığıyla kullanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Sıkı hayran kitlesine sahip telefonlardan biri olan Apple iPhone da pek çok aksesuarı piyasaya sürmekte. Kablosuz kulaklık, şarj docku ve iPhone tutucu bunlardan yalnızca birkaç tanesi.

Akıllı Telefon & Aksesuar Çeşitleri

Akıllı Telefon & Aksesuar Markaları

Cep telefonu markaları çoğunlukla kendi telefonları için özel aksesuarlar üretirken farklı markalara ait üniversal aksesuarlar da bu telefonlarda kullanılabiliyor. Farklı bir markaya ait aksesuarı tercih ederken telefonunuza uyum sağlayacağından emin olmanız çok önemli; zira yanlış bir aksesuar kullanarak telefonunuza yarardan çok zarar verebilir ve cihazı bozabilirsiniz. En çok tercih edilen telefon modellerinden olan iPhone, Samsung Galaxy ve LG gibi markaların kendi cihazları için özel tasarım aksesuarları bulunuyor. Bu aksesuarlar aynı markanın akıllı telefonu ile birebir uyumlu bir şekilde uzun ömürlü şekilde çalışabiliyor. Bununla birlikte sadece akıllı telefon aksesuarları üreten markalar da yok değil. Ttec, Xiaomi, Spigen, Kochler, LG, Tesan, Samsung ve benzeri markalar bunların başında geliyor.

Akıllı Telefon Aksesuar Fiyatları

Akıllı Telefon & Aksesuar Fiyatları

Cep telefonlarından sonra en çok satan ürünler cep telefonu aksesuarları demek belki de yeridir. Tüketici elektroniğinin en çok tercih edilen ürünleri olan telefon ve aksesuarlarının özellikleri, doğal olarak cihazların markalarına ve fonksiyonlarına göre değişiyor. Bununla birlikte cep telefonu fiyatları, dolayısıyla da cep telefonu aksesuar fiyatları da marka ve modellere göre değişkenlik gösterebiliyor. Piyasada en yüksek fiyatlı akıllı telefon modelleri çoğunlukla iPhone modelleri olarak gösterilirken iPhone aksesuarlarının da aynı şekilde yüksek fiyatlarda olması pek de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte bir yandan orijinal olmayan Apple aksesuarların daha uygun fiyatlı olduğunu vurgularken diğer yandan da bu tür cihazların telefonunuza ciddi zarar vereceğini de belirtmiş olalım. Kırılmaz cam ekran koruyucu, , akıllı bileklik ve çok daha fazla aksesuar, en son çıkan akıllı telefon çeşitleri ile birlikte en uygun fiyatlara burada beğeninize sunuluyor. Tüm telefonları incelemek için Cep Telefonu, aksesuarlar arasından seçim yapmak için ise Cep Telefonu Aksesuarları kategorilerimizi ziyaret etmeniz mümkün.

hediyerengi
hediyerengi
Şirket Ünvanı: YB BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DIŞ TİC.VE SAN.LTD .ŞTİ.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 9460240972
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%97

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 3,512 278
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 3,653 137
Mağazanın iletişiminden memnunum 3,314 210
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kapasite (mah)

(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Telefon & Aksesuarları

için 22 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.