Aydınlatma

Aydınlatma ürünleri bir evi, iş yerini veya bahçeyi hem gece hem de gündüz ışıkla doldururken o yerlerin dekorasyonuna da önemli bir katkıda bulunur. Philips, LoveQ, Lumexx, Özcan Aydınlatma, Avize Marketim ve daha birçok markanın aydınlatma ürünlerini burada bulabilir ve benzer ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Avize

Avize

Avize tavana asılan ve genelde süslü olan aydınlatma ürünüdür. Avizelerde birden çok sayıda duy vardır ve avizenin tam kapasite aydınlatması için hepsine ampul takılır. Özellikle şaşaayı sevenler evlerinde avizelere ayrı bir yer ayırmalı.

LED Aydınlatmalar

LED aydınlatma tungstenli ampüllere ve floresan lambalara alternatif bir aydınlatma türüdür. Bol ışık vermesi ve oldukça ekonomik olmasıyla ünlüdür. LED aydınlatmaların başlı başına lamba olan modellerinin yanı sıra ampül gibi başka ürünlerle kullanılabilecek çeşitleri de var.

Ampul

Ampul

En yaygın aydınlatma ürünü nedir diye sorulsa cevap muhtemelen ampul olur. Hem tungstenli ampuller hem de LED ampuller avize ve sarkıtlarla birlikte kullanıldığında aydınlanma ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

Dekoratif Aydınlatmalar

Dekoratif aydınlatmaların dekorasyon amacı aydınlatma amacından daha ağır basar. Bu aydınlatma ürünlerinin büyük bölümünü, sizi bilim insanı gibi hissettirmeye aday olan flemanlı rustik ampuller meydana getirir. Philips gibi markaların ton değiştiren lambaları gibi ilginç parçalar bulmanız da mümkün.

Sarkıt

Sarkıt

Sarkıtlar aslında bir avize türüdür ama kurulumları standart avizelerden farklıdır. Tavana asıldıktan sonraki bölümü dik iner veya birkaç lambaya dağılır. Sarkıtlar avizelerden daha yeni bir ürün çeşididir ve modern tasarımlarıyla modern evlerde daha fazla yer bulur.

Lambader ve Köşe Aydınlatmaları

Lambader bir tür ayaklı lambadır. Genelde ya tek bir gövde üzerinde yükselir ya da tripod gibi üç ayak üstünde durur. Lambaderlerin ayaksız olan ve dikdörtgen prizma vb şekillerde olan modellerine genel olarak köşe aydınlatması adı da verilir.

Bahçe Aydınlatma

Bahçe Aydınlatma

Bahçe aydınlatma bahçelerin yanı sıra teras ve balkon gibi dış mekanlarda da kullanılabilir. En çok kullanılan çeşidi solar aydınlatma, yani güneş enerjisiyle çalışan aydınlatmadır. Fener tipi lambalar ve istediğiniz şekilde yön verebileceğiniz spot lambalar da epey yaygın.

Aplik

Aplik duvara takılan bir lambadır. Genelde avize veya sarkıtın bir parçası olarak düşünülür ve bir tür siperliği bulunur. Aplikler genelde klasik veya retro dekorasyonların bir parçasıdır. Aplikler bir yandan da yedek aydınlatma olarak işlev görür ve kısmi aydınlatmada etkilidir.

Spot Lamba

Spot Lamba

Spot lamba ışığın konumunu, şiddetini, hatta tonunu ayarlamanıza izin veren ürünlerdir. Avize ve sarkıttan farklı olarak tavana veya duvara gömülür. Genelde LED teknolojisi kullanarak üretildikleri için oldukça ekonomik bir seçenektir.

Abajur

Abajur, üzeri siperli olan bir masa lambası türüdür ve oldukça dekoratif bir üründür. Abajur ayağı ve abajur başlıklarını ayrı ayrı alabileceğiniz gibi modern abajur, ahşap abajur, retro abajur ve diğer abajur çeşitleri arasından buradan seçim yapabilirsiniz.

hancaz
hancaz
Şirket Ünvanı: ahmet hakan özcan
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 32267227326
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Aydınlatma

için 23 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.