Gummy
Gummy
Şirket Ünvanı: Moris Abravaya
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 23021143488
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%43

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 32 6
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 35 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 30 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kullanıcı

(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Spor Aksesuarları

için 26 sonuç bulundu.

Spor Aksesuarları

Spor aksesuarları kullanarak; spor yaparken aktivitelerinizi çok verimli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Basketbol, futbol, tenis, voleybol, karate, judo, pilates, fitness, boks gibi çeşitli spor dallarından kullanabileceğiniz pek çok spor aksesuarı kategorimizin geniş ürün yelpazesinde sizlere sunulmuştur. Eğer siz de aktif olarak bir sporla ilgileniyorsanız bu aksesuarlara göz atmanızda fayda var.

Ağırlık Eldiveni

Ağırlık Eldiveni

Ağırlık eldiveni, ağırlık çalışanlar tarafından kullanıldığı için bu ismi almıştır. Fitness eldiveni olarak da bilinen ağırlık eldiveni el koruması sağlamanın yanı sıra; tutuş gücünü kuvvetlendirir ve ağırlıkları daha uzun süre tutmanıza olanak sağlar. Eğer sık sık ağırlık çalışıyorsanız mutlaka bir ağırlık eldiveni edinmenizi öneririz.

Şapka & Bere

Özellikle yürüyüş, koşu gibi dışarıda yapılan spor aktivitelerinde şapka veya bere kullanmak başınıza güneş geçmesini önlemek için oldukça gereklidir. Güneşin kavurucu etkisinden baş ve yüz bölgenizi koruyarak aktivitenizden daha verim almanızı ve daha iyi odaklanmanızı sağlayan bere ve şapkaları buradan inceleyebilirsiniz.

Spor Çorapları

Spor Çorapları

Koruyucu aksesuarlar ile spor yaparken diz, bilek, dirsek gibi bölgelerinizi koruma altına alabilir ve yaptığınız aktiviteyi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Spor yaparken kullanabileceğiniz koruyucu aksesuarlardan bazıları; dizlik, dirseklik, eklemlik ve ayak koruyuculardır.

Koruyu Aksesuarlar

Dağ yürüyüşleri, dağda kamp kurma ve tırmanma gibi adrenalin dolu aktivitelerle uğraşıyorsanız hem konforunuz hem de güvenliğiniz için dağcılık ayakkabıları kullanmanız gerekir. Dağcılık ve tırmanış ayakkabıları sahip olduğu özellikler sayesinde yürüyüş ve tırmanmayı daha kolay kılmasının yanı sıra; kayma gibi tehlike arz edebilecek sorunları da büyük ölçüde önler.

Kronometre & Adımsayar

Kronometre & Adımsayar

Hangi sporu yapıyor olursanız olun hareketlerinizi kayıt altında tutmak ve daha bilinçli spor yapmak için kronometre kullanmanız gerekir. Ayrıca eğer yürüyüş yapıyorsanız kaç adım attığınız, kaç kalori yaktığınız gibi bilgileri adımsayar ile kolayca takip edebilirsiniz.

Güç & Denge Bileklikleri

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi gün içinde elimizden düşürmediğimiz cihazlar elektromanyetik dalgalar yaymaktadır. Bu da; insan sağlığı için istenmeyen sonuçlar doğrurabilmektedir. Güç ve denge bileklikleri üzerinde bulunan hologram sayesinde enerji sistemlerini düzenler ve statik hale getirir. Böylece kendimizi çok daha dinç, enerjik ve zinde hissederiz.