Kadın Bakım Ürünleri

Kadın bakım ürünleri denince akla: ağda, epilatör ve ped gibi çeşitli ürünler geliyor. Birçok kadının ortak problemi olan istenmeyen tüylerin temizlenmesi için epilatör makinelerinden ve ağda çeşitlerinden yararlanılabilir. Ağda çeşitleri arasında en çok tercih edilen sir ağdadır. Her ikisi de acıya neden olabileceği için, acı çekmek istemeyen kadınlar tüy dökücü kremlerden ve kadınlar için özel üretilen tıraş bıçaklarından yararlanabilir. Ağda ve epilatör, kılı kökünden aldığı için kılın uzama süresini uzatır ve günlerce pürüzsüzlük etkisi sağlar. Tüy dökücü krem ve jilet, kılı derinin üst yüzeyinden kestiği için kılın daha çabuk uzamasına neden olur. Acelesi olanlar ve ağdaya vakit bulamayanlar duş esnasında tüy dökücü kremden ve jiletten yararlanabilir.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, kıl sorununun çözümü için lazer epilasyon aletleri geliştirilmiştir. Lazer epilasyon her ne kadar güzellik salonlarında yapılsa da bunu eve taşımak günümüzde mümkün. Silk'n Glide markası tarafından üretilen lazer epilasyon makinesi, oldukça küçük bir boyuta sahip olduğu için çok az yer kaplar. Yüz dahil tüm vücutta istenmeyen tüylerin uzun süreli giderilmesi için uygundur. Birden fazla lazer epilasyon seansı gerçekleştirebilme ve uzun yıllar kullanılabilme imkanına sahiptir. Pembe renkli şık bir tasarıma sahip olsa da, erkekler tarafından da kullanılabilir yapıdadır. 5 ayarlı enerji seviyesi ve kullanım hızı ayarı sayesinde oldukça rahat kullanım imkanı sunar. Koyu renk ciltlerin kullanımına uygundur ve dolum kartuşuna ihtiyaç yoktur. Cildine lazer epilasyon uygulamak istemeyen kişiler; Braun, Philips, Rowenta, Remington, Arzum, Silk gibi markalar tarafından üretilen epilatör aletlerinden birini tercih edebilirler.

Genital bölgenin hijyeni ve temizliği, birçok kadın hastalıklarının meydana çıkmaması için oldukça önemlidir. Genital bölgenin gerekli temizliği yapılmadığı zaman, bölgede çeşitli enfeksiyonlar ve mantarlar görülebilir. Enfeksiyon ve mantar, genital bölgede kokulu akıntılara neden olacağı için gün içinde rahatsızlık verir. Bu nedenle genital bölgenin; genital bölge temizleme jelleri ile düzenli olarak temizlenmesi önerilir. Genital bölge temizleme jelleri, genital bölgenin hassasiyetine göre özel olarak üretilmektedir. Günlük hayatta hijyen ve ferahlık sağlamak için günlük ped çeşitlerinden yararlanılabilir. Pamuksu üst yüzeye sahip günlük pedlerin tercih edilmesi, genital bölgenin hava alabilmesi açısından önemlidir. Orkid, Molped, Daily Care, Kotex, Carefree gibi markalar tarafından günlük ped çeşitleri üretilmektedir.

GROSSANKARA
GROSSANKARA
Şirket Ünvanı: EFE DİKER
İşletme Adı: Gross Ankara Sanal Mağazacılık ve Dış Ticaret - Efe Diker
Tescilli Marka: Gross Ankara
KEP Adresi: grossankara@hs06.kep.tr
Vergi No: 11278073436
Mersis No: 1127807343600001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,824 39
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,772 91
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,660 31
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Kadın Bakım Ürünleri

için 7 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.