Oto İç Aksesuar

Otomobil kullanımını en kaliteli ve en konforlu hale getirmek için bir takım oto iç aksesuarları üretilmiştir. Bunlardan bazılar; oto elbise askılığı, bagaj havlusu, oto küllüğü, araç içi kamera, torpido bakım sütü gibi ürünler, otomobil kullanımı kaliteli ve konforlu hale getirmek için üretilmiş bir takım aksesuarlardır. Araç kullanırken daha konforlu ve rahat yolculuklar için bir çok araç içi aksesuardan yararlanabilir, yolculuklarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Oto araç askısı ile uzun yola çıktığınızda ceketinizin veya elbisenizin uzun yolda kırışmasını engelleyebilirsiniz. Otomobilinizle seyahat ederken bagajınıza sığmayan eşyalarınızı yanınızda götürebilmek için tavan bagajından yararlanabilirsiniz. Tavan barı bulunan bütün otomobillerde tavan bagajı kullanılabilir. Tavan bagajı sayesinde otomobilinize sığamayan yanınızda götürmek istediğiniz eşyalarınızı yanınızda güvenle götürebilirsiniz. Tavan bagajının kullanımı çok basittir, tavan barının üzerine kolayca monte edilir, hafif ve sağlam yapısı sayesinde güvenli ve rahat kullanım sunar. Yine bagajınızda fazla eşya taşımak ya da herhangi bir eşyanızın sağa veya sola çarpmasını engellemek istiyorsanız bagaj lastiğinden yararlanabilirsiniz. Bagaj lastiğinin sağlam yapısı ile eşyalarınız bagajınızda güvenle seyahat etmeye hazır duruma gelir.

Otomobilinizin koltuklarına farklı bir hava katmak ve kirlenmesini engellemek istiyorsanız oto koltuğu kiliminden yararlanabilirsiniz. Oto koltuğu kiliminin kaliteli ve uzun ömürlü yapısıyla koltuklarınızı koruyabilir, uzun yolculuklarda terletme yapmaz yapısıyla rahatça seyahat edebilirsiniz. Ön koltuklarınızda ve arka koltuklarınızda güvenle kullanabileceğiniz oto koltuğu kilimi ile uzun yolculuklarınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Torpidonuzun üzerine telefonunuzu veya herhangi bir eşyanızı koyuyorsunuz, yolculuk esnasında oluşan hareketlerden yere düşebilme ihtimali yüksektir. Torpidonuzun üzerine kaydırmaz aparat yerleştirdiğinizde, yolculuk esnasında torpidonun üzerinde bulunan eşyalarınızın kayıp düşmesini engelleyebilirsiniz. Oto iç aksesuarları kategorisinde, otomobilinizle seyahat ederken işinizi kolaylaştıracak bir çok ürün bulunmaktadır.

Gorenoto
Gorenoto
Şirket Ünvanı: Gören Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
İşletme Adı: Gören Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: gorenotomotiv@hs01.kep.tr
Vergi No: 4090033385
Mersis No: 0409003338500016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%86

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 15 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 15 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 15 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Oto İç Aksesuar

için 141 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.