Oto Dış Aksesuar

Otomobilinizin dış tarafında kullanabileceğiniz bir çok oto dış aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; plakalar, bagaj yazısı, bisiklet taşıma aparatı, fosforlu bantlar, cam stickerlarıdır. Bu ürünler sayesinde otomobilinizin görüntüsünde değişiklikler yaratabilir, daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Çeşitli stickerlar sayesinde otomobilinizin üzerinde tarzınızı konuşturabilirsiniz.Otomobilin görüntüsünü değiştirmek ve daha çekici hale getirmek için en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi de imitasyon antenlerdir. İmitasyon oto antenler sayesinde otomobilinizin görüntüsünde ufak dokunuşlu bir değişiklik yapabilirsiniz. Bu antenler gerçek olmadığı için sadece görüntü amaçlı satılır. Otomobilinize balina şekli veren bu antenler sayesinde otomoboilinizin imajını değiştirebilirsiniz. Aracınızın plakasının daha göz önünde olmasını istiyorsanız kabartmalı araç plakası satın alabilirsiniz. Bir çok plaka modeli arasından tercih ettiğiniz bir plaka modelini satın alabilirsiniz.

Günümüzde en çok kullanılan modifiye ürünlerinden biri olan kapı altı LED lazerlerle, otomobilinizin kapısını açtığınız anda dikkatleri üzerinize çekip farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Diğer ismi kapı altı hayalet logo olan bu LED ışık sistemlerini, aracınızın markasına göre seçebilirsiniz. Hayalet kapı altı logosu, aracınızın kapısını açtığınız anda zemine aracınızın markasının logosunu yansıtır. Kapıyı kapattığınız anda ışık soner. Ford kapı altı logosu su geçirmez özelliği ile hem sağ kapı hem de sol kapı altına monte edilebilir. Darbelere dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılabilir. Hayalet kapı altı logosu ile aracınıza ayrıcalık katabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Otomobilinizi açık otoparka park ettiğiniz vakit yağmur, çamur ve rüzgardan etkilenmemesi için branda ile koruma altına alabilirsiniz. Her otomobil markası için özel otomobil brandası bulunmaktadır. Branda fiyatları arasında çok fazla fiyat farkı bulunmamaktadır. Otomobilinizin görüntüsünü daha çekici hale getirmek için çeşitli modifiye ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Gorenoto
Gorenoto
Şirket Ünvanı: Gören Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
İşletme Adı: Gören Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: gorenotomotiv@hs01.kep.tr
Vergi No: 4090033385
Mersis No: 0409003338500016
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%86

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 15 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 15 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 15 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Oto Dış Aksesuar

için 121 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.