FEYZAOTO
FEYZAOTO
Şirket Ünvanı: HÜSEYİN KURT
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: yypkrt@icloud.com
Vergi No: 23759627472
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 285 6
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 283 8
Mağazanın iletişiminden memnunum 281 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (95)
ve üzeri (95)
ve üzeri (96)
ve üzeri (97)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Paspas & Bagaj Havuzu

için 161 sonuç bulundu.

Paspas & Bagaj Havuzu

Binek araçların temizlik ve bakım işlemleri önem taşıyor. Aracınızı temiz tutarak uzun ömürlü olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Dış görünümüne özen verdiğiniz gibi iç zeminini de temiz tutmanız gerekiyor. Çok özen gösterseniz bile araç zemini çeşitli nedenlerle kirlenebiliyor. Dökülen sıvılar, yiyecekler, çamurlu, tozlu ayakkabılar ve bagajda taşınan ürünler araç zemininin kirlenmesine neden oluyor. Arabanızın hem içini hem de bagajını temiz tutmak için kaliteli oto paspas ve bagaj havuzu çeşitlerini kullanabilirsiniz. Böylece arabanızın orijinal zeminini yıpranmaktan koruyabilirsiniz.

Oto Paspas ve Bagaj Havuzu ile Temiz Bir Araba

Oto Paspas ve Bagaj Havuzu ile Temiz Bir Araba

Aracın iç ve bagaj zeminini korumak için kullanılan araba paspasları, zeminin temiz kalmasını sağlıyor. Kolay kullanım özellikleri sayesinde hemen temizlenebilen oto paspas çeşitleri, aracınızın bakımlı ve temiz kalmasına büyük katkı sağlıyor. Yüksek maliyetlerle alınan araçları korumak ve onlara iyi bakmak kullanıcıların önceliğini oluşturuyor. Aracınızın orijinal iç zeminini korumak için oto paspas çeşitlerini kullanmayı seçebilirsiniz. Böylece aracınızın zemini zarar görmeden ilk günkü gibi yeni kalabilir. Farklı hammadde ve tasarım özellikleriyle üretilen oto bagaj havuzu ve paspas seti çeşitleri arasından kendi aracınıza en uygun modeli kolayca seçebilirsiniz. Sık sık eşya, yiyecek ve benzeri yüklerin taşındığı araç bagajları çabucak kirleniyor. Korumasız durumda kalan orijinal araç zemini ise kalıcı lekeler ve kirler nedeniyle hasar görüyor. Bu tarz hasarların önüne geçmek istiyorsanız oto bagaj havuzu ve paspas çeşitlerini kullanmayı deneyebilirsiniz.

Bakımlı ve Düzenli Bir Bagaj İçin Bagaj Havuzu

Bakımlı ve Düzenli Bir Bagaj İçin Bagaj Havuzu

Bagaj havuzu bir tür bagaj paspası olarak tanımlanıyor. Normal bagaj paspaslarının aksine sabitlenebilme özelliği bulunuyor. Böylece kayma yapmıyor ve kirlerin bagaj zeminine gitmesine izin vermiyor. Oto bagaj havuzu paspas modellerinin yanlarında yükseltiler bulunuyor ve kaza ile dökülen sıvıların kayarak zemine gitmesini engelliyor. Farklı araba markaları ve modelleri için özel üretilen ve bagaja tam uyum sağlayan bagaj havuzu, tek parça olduğu için iç zemine sıvı ve toz geçmesine imkân vermiyor. Bagajınızı rahatça temizleme olanağı sunuyor. Kauçuk ve halıdan üretilen bagaj havuzunuzu kolayca söküp temizleyebilir ve sonra da yerine koyabilirsiniz. Halıdan yapılan ürünleri silkeleyerek veya elektrikli süpürgeyle temizleyebilirsiniz. Yıkama ve silme işlemi de uygulayabilirsiniz. Kauçuktan tasarlanan ürünleri ise söktükten sonra suyun altına tutarak yıkayabilirsiniz.

Oto Paspas Bagaj Havuzu Kullanmanın Avantajları

Oto Paspas Bagaj Havuzu Kullanmanın Avantajları

Oto paspas bagaj havuzu çeşitleri pratik kullanımlı ürünler olmayı başarıyor. Bu tarz ürünler bagajı bir bütün olarak kapladığı için kolay bakım olanağı tanıyor. Olası kirlenmelere ve çizilmelere karşı tam koruma sağlıyor. Montaj gerektirmeyen kolay kurulum özelliği sunan ürünler olarak ilgi görüyor. Bagajınızın her zaman düzenli ve temiz kalmasına katkı sağlıyor. Değişen iklim koşullarından etkilenmeyen kalitede bir bagaj havuzu aldığınızda her ortamda sertleşme yapmadan kaldığını görebilirsiniz. Ürünlerin kauçuk malzemeden yapılan modelleri, direkt olarak suyun altında yıkanma ve hızlı biçimde kuruma konforu sunuyor. Halıdan üretilen modeller ise çabuk temizlenen ve aracınıza şık bir görünüm kazandıran seçenekleri oluşturuyor. Şık tasarımlı halı bagaj havuzları, tarz sahibi kullanıcıların tercihi oluyor. Oto bagaj havuzu fiyatları ile standart bagaj paspasları fiyatları arasında büyük farklar bulunmadığı için kullanıcıların öncelikli tercihi olmayı başarıyor. Arabanızı satmak istediğinizde ise hasarsız bir iç zemine sahip olması, size büyük bir avantaj sağlıyor. Oto paspas fiyatları üretildikleri malzeme ve tasarım özelliklerine göre değişim gösteriyor. Her araba modeli için ayrı ayrı tasarlanan ve kaliteli materyallerle üretilen oto paspas ve bagaj havuzu modellerini kullanarak arabanızın bakımlı ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Aracınızın ihtiyacı olan diğer aksesuarlar için Aksesuar & Tuning kategorimizi inceleyebilirsiniz.