Makyaj

Makyaj; çeşitli makyaj ürünleriyle yüzü, gözü, dudakları, kirpikleri ve kaşları değiştirme eylemine denmektedir. Makyaj yapabilmek için birtakım makyaj ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Kategorimiz üzerinden ihtiyacınız olan tüm makyaj malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Göz Makyajı Ürünleri

Göz Makyajı Ürünleri

Göz makyajı; gerek bakışları gerekse yüz ifadesini en çok değiştiren makyajlardandır. Bu yüzden pek çok kadın, göz makyajına ekstra önem verir. Göz makyajı ürünleri arasında; göz farı, göz kalemi, eyeliner, kaş ürünleri, takma kirpik ve takma kirpik ürünleri yer almaktadır. Göz makyajı ürünleri ile ister buğulu gözlere sahip olabilir, isterseniz de sadece bir eyeliner ile günlük kullanım için hazırlanabilirsiniz. Ayrıca son yıllarda doğal tonlardaki farlar da hem gece hem gündüz makyajında sıklıkla kullanılmaktadır. Göz makyajı ile ilgili tüm püf noktalara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Dudak Makyajı ve Ürünleri

Dudak Makyajı ve Ürünleri

Dudak makyajı yapmak, diğer makyaj tekniklerinden çok daha az bilgi gerektirdiğinden hayli kolaydır. Dudak makyajında kadınları en çok zorlayan kırmızı ruj sürmektedir. Ayrıca bordo, siyah gibi koyu renklerdeki diğer rujlar için de aynı durum söz konusudur. “Kırmızı Ruj Sürme Rehberi” yazımıza göz atarak siz de artık çok kolay bir şekilde kırmızı ruj sürebilirsiniz. Rujların yanı sıra dudak makyajı ürünleri olarak parlatıcı ve dolgunlaştırıcılar, dudak kalemi gibi ürünler de dudak makyajı yaparken tercih edilen malzemelerdendir. Dudak kalemi özellikle dudak çerçevesini belirlemek ve ruju taşırmadan sürmek için kurtarıcı bir üründür.

Yüz Makyajı & Ürünleri

Yüz Makyajı & Ürünleri

Hem özel günlerde hem de günlük hayatta pek çok kadın yüz makyajına hayli önem vermektedir. Yüz makyajından kastımız dudak, göz, kirpik ve kaş dışında kalan bölgelere yapılan makyajtır. Yüz makyajı denildiğinde akla gelen ilk ürün fondöten oluyor. En iyi fondöten ve fondöten markalarıyla ilgili bilgi sahibi olmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra; pudra, allık, kapatıcı, makyaj bazı, sabitleyiciler ve aydınlatıcı olarak bilinen highlighter’lar da yüz makyajında kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Makyaj Aksesuarları

Makyaj Aksesuarları

Makyaj aksesuarları, makyaj malzemelerinizi uygularken, yanınızda taşırken ya da muhafaza ederken size yardımcı olan ürünlerdir. Örneğin; makyaj çantası ile makyaj malzemelerini hem dilediğiniz zaman dilediğiniz yere götürebilir hem de düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca makyaj aynası da makyaj yapmanızı kolaylaştıran bir üründür. Farklı boyutlardaki makyaj aynalarından küçük boyutlardaki çantanızda kullanabilir, büyük ve ayaklı tasarıma sahip olanları ise banyo ya da makyaj masanızın üzerinde kullanabilirsiniz. Diğer makyaj aksesuarları; cımbız, makyaj fırçası, aplikatör ve kalemtıraşlardır.

Makyaj Setleri

Makyaj Setleri

Makyaj setleri, adından da anlaşılacağı üzere tüm makyaj malzemelerinin bir arada sunulduğu set halindeki ürünlerdir. Özellikle profesyonel makyaj yapıyor ya da sık sık özel davetlere katılıyor ve kendi makyajınızı kendiniz yapmak istiyorsanız makyaj setlerinden edinmenizi öneririz. Makyaj yaparken gereksinim duyabileceğiniz pek çok ürünü sunan bu setlerin farklı ürünlerden oluşan çeşitleri bulunmaktadır. Makyaj seti satın alırken; içeriğini dikkatlice inceleyin ve ihtiyacınıza uygun bir set aldığınızdan emin olun.

FarmaSepetii
FarmaSepetii
Şirket Ünvanı: Maraton E-Ticaret İTH. İHR. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: Maraton E-Ticaret
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: maraton@hs06.kep.tr
Vergi No: 6121016249
Mersis No: 0612101624900001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 396 8
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 393 11
Mağazanın iletişiminden memnunum 370 16
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Makyaj

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.