EVİMİNSEFASI
EVİMİNSEFASI
Şirket Ünvanı: HARUN PULGAT
İşletme Adı: SEFA TİCARET
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 17716895622
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%52

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi
Mağaza ürün paketine özen göstermişti
Mağazanın iletişiminden memnunum
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arnica (1)
Rowenta (1)
Sem (1)
Süsler (1)
Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Toz Torbası

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kablo Uzunluğu

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge & Yıkama

için 4 sonuç bulundu.

Elektrikli Süpürge & Yıkama

Elektrikli süpürgeler, elektrikli süpürge aksesuarları, şarjlı süpürgeler, buharlı temizleyiciler ve halı yıkama makineleri gerek evlerde gerekse iş yerlerinde her an lazım olan aletler ve parçalar. Philips, Fakir, Arçelik, Rowenta, Bosch, Arnica, Fantom, Beko, Miele, Elektrolux, Arzum, Siemens, Profilo, Samsung, Sinbo, Vestel, Goldmaster ve dünyaca ünlü daha birçok markanın elektrikli süpürge ve yıkama ürünlerinin fiyatlarını web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürge halı, parke, koltuk ve kalın perde gibi yüzeylerde biriken kuru toz ve kirleri emerek toz torbasında biriktiren veya bir siklonda hapseden elektrikli ev aletidir. Elektrikli süpürgeler temel olarak emme deliği, çıkış deliği, elektrik motoru, vantilatör, gözenekli torba ve diğer bütün unsurları tutan gövdeye sahiptir ama modelleri değişebilir. En yaygın modeller arasında yatay süpürge ve dikey süpürge vardır. Toz torbalı elektrikli süpürgelerin yanı sıra sulu elektrik süpürgeleri de yaygınlaşmıştır. Sulu elektrik süpürgeleri tozu tutar ama halı yıkama özellikleri yoktur.

Şarjlı Süpürge

Şarjlı Süpürge

Şarjlı süpürge el süpürgesi olarak da bilinir. Bu süpürgeler sizi her tozda ve kirde elektrikli süpürgeyi çıkarma zahmetinden kurtarır. Mutfakta yemek yerken masanın altına dökülen kırıntıları saniyeler içinde ortadan kaldırmanızı sağlar. Küçük alanlarda kullanımları oldukça pratiktir. Şarjlı süpürgeleri kullanmadığınızda şarj istasyonunda tutmanız gerekir ama yine de fazla yer kaplamaz. Dikey süpürgelerin çoğunu el süpürgesi olarak kullanmanız mümkün.

Buharlı Temizleyici

Buharlı Temizleyici

Buharlı temizleyici yüzeylere sıcak buhar püskürterek temizlik yapan bir makinedir. Buharlı temizleyiciler kimyasal madde kullanmaya gerek kalmadan sıcak buharla mikropları öldürür. Bu da alerjisi olan veya özel sağlık durumları olan kişiler için büyük bir avantaj ve güvence demektir. Buharlı temizleyici ile sadece halıları değil parkeleri, fayansları, duvarları, lavaboları ve daha birçok yeri, kimyasallar olmaksızın pırıl pırıl yapabilirsiniz.

Halı Yıkama Makinesi

Halı Yıkama Makinesi

Halı yıkama makinesi, standart elektrikli süpürgeden farklı olarak halılarınızı ve diğer zemin tekstillerinizi sıcak su ve deterjan kullanarak temizleyen, hem sanayi tipi hem de ev tipi modelleri bulunan bir elektrikli alettir. Halı yıkama makineleri zamanla kullanıldıkça birçok kire ve mikroba ev sahipliği yapabilecek halılarınızı dakikalar içinde tertemiz yapmanızı sağlar ve ev hijyenine farklı bir boyut katar. Farklı kokulara sahip deterjanlarını bulmanız mümkün.

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Elektrikli süpürge, şarjlı süpürge, buharlı temizleyici ve halı yıkama makinesi için toz torbası, süpürge filtresi, emici başlıklar, süpürge hortumu, süpürge borusu, süpürge motoru, tutma sapı, süpürge kokusu ve toz torbası kızağı dahil olmak üzere aradığınız bütün aksesuarları web sitemizde bulabilirsiniz.

İpuçları

  • Toz torbasının kokusundan rahatsız oluyorsanız toz torbası için olan süpürge kokularından alabilirsiniz.
  • Elektrikli süpürgelerde fırçalı uç halısız parke ve fayans zeminler içindir, ince uç ise koltukların ek yerlerini temizlemek için.
  • Dikey süpürgelerin toz torbalarını boşaltarak defalarca kullanabilirsiniz.

Uyarılar

  • Şarjlı süpürgenin şarjını tamamen bitirmemeye dikkat edin.
  • Halı yıkama makinesi halıları nemli bıraktığı için temizlikten sonra ortamı havalandırmanız gerekebilir.
  • Halı yıkama makinelerinde normal deterjan kullanmayın.
  • Dikey süpürgeler hariç elektrikli süpürgelerin toz torbalarını her dolduğunda yenilemeniz gerekir.