En-Ucuz-Fiyat
En-Ucuz-Fiyat
Şirket Ünvanı: KAMPANYA MUTFAK EKİPMANLARI GIDA TEKSTİL PAZARLAMA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 4940552077
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 491 28
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 494 25
Mağazanın iletişiminden memnunum 457 26
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bebek Bakım & Sağlık

için 1 sonuç bulundu.

Bebek Bakım & Sağlık

Bebek bakım ve sağlık ürünleri doğumdan çocukluk evresine kadar her bebeğin sahip olması gereken ürünlerdir. Bebek bakım kremi, bebek temizleme pamuğu, güneş koruyu krem ve spreyler, pişik kremi, bebek çamaşır deterjanı gibi ürünler bebek sağlığını korumak için kullanılması gereken bebek bakım ürünlerinden yalnızca birkaçı. Tüm bebek bakım ve sağlık ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bakım ürünleri; bebeğinizin bakımını yaparken aynı zamanda sağlığını da güvende tutmanıza yarayan ürünlerdir. Bu ürünlerin pek çok bebek bakım setleri olarak set halinde satılmaktadır. Set ve tekli olarak kategorimizde de bulabileceğiniz bebek bakım ürünlerinden bazıları; bebek şampuanı, pişik kremi, güneş koruyucu ürünler, bebek yağı, bebek losyonu, tırnak bakım seti, temizleme jeli gibi ürünlerdir. Bu ürünler yeni doğanlar için yeni doğan bakım seti olarak bir grup halinde de satılmaktadır. Bebek bakım setlerinin içinde genellikle; bebek şampuanı, nemlendirici krem, pişik kremi, bebek yağı gibi temelde her bebeğin ihtiyacı olabilecek ürünler bulunur. En çok tercih edilen bebek bakım ürünleri markalarından bazıları; Sebamed, Bepanthol, Sudocrem, Mustela, Babe Pediatric, Baby Jem, Bebedor, Biobaby gibi markalardır.

Bebek Sağlık Ürünleri

Bebek Sağlık Ürünleri

Bebek bakım ürünleri bebeklerin sağlığını dolaylı yoldan etkilemektedir. Bebek sağlık ürünleri ise; olası rahatsızlıklarda kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bebek sağlık ürünlerinden bazıları; ateş ölçer, tırnak makası, burun aspiratörü, buhar makinesi, sinek koruyucu, sterilizatör, baskül gibi ürünlerdir. Burun aspirastörü; bebeğinizin burnu tıkandığında, burnunda bulunan rahatsız edici salgıları nazikçe temizlemenize yardımcı olur. Böylece burun tıkanıklığı yüzünden uykusuzluk, huysuzluk gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Buhar makinesi ise; bebeğinizin bulunduğu ortamın nem seviyesini ideal seviyede tutmanıza yarar. Çünkü eğer ortamda nem oranı yüksekse, bakterilen daha hızlı üreme eğilimi çok daha yüksektir. Ateş ölçer de yine bebek bakım ve sağlık ürünleri arasında muhakkak bulunması gereken bir üründür. Bebeğinizin ateşi olduğundan şüpheleniyor ya da ateşini kontrol etmeniz gerekiyorsa ateş ölçerlerden yardım alabilirsiniz.

Bebek Bakım & Sağlık Ürünleri

Bebek Bakım & Sağlık Ürünleri

Bebek bakım ürünleri ve bebek sağlık ürünleri birlikte kullanıldığı taktirde bebeğinizin sağlık durumunu kontrol altında tutabilmeniz çok daha kolay olur. Örneğin; pişik kremi ile bebeğinizin pişik olmasını engelleyebilir ya da pişiğin iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz. Yine güneş kremi de bebeğinizin hassas cildini güneşten koruyarak olası alerjik reaksiyonların önlenmesini sağlar. Ayrıca yine pudra kullanımı da hassas ciltli bebeklerin pişik oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Tırnak makası gibi ürünler ise bebeğinizin tırnaklarını hassas ve narin bir şekilde temizlemenize ve kısaltmanıza yardımcı olur. Böylece bebeğinizin tırnakları uzadığında yüzünü çizme ya da tırnak kırılması gibi olumsuz durumları engellemiş olursunuz. Bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği tüm bu bakım ve sağlık ürünlerini daima elinizin altında bulundurmak, erken müdahale ve hijyenik koşullar açısından son derece önemlidir. Siz de bebeğiniz bebek bakım ve sağlık ürünlerinden oluşan bir çanta hazırlayabilirsiniz.