ELDEST
ELDEST
Şirket Ünvanı: ELDEST BILISIM TEKNOLOJI VE TİC A.Ş
İşletme Adı: ELDEST
Tescilli Marka: ELDEST
KEP Adresi: eldest@hs06.kep.tr
Vergi No: 3311684003
Mersis No: 0331168400300001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 572 39
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 584 27
Mağazanın iletişiminden memnunum 536 27
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bebek Güvenlik

için 1 sonuç bulundu.

Bebek Güvenlik

Evde ya da araç içinde bebeğinizin güvenliğini sağlamak için birtakım bebek güvenlik ürünleri kullanmanız gerekir. Bebeklerin merak etme, keşfetme, kurcalama dürtülerinin günden güne artış gösterdiğini düşünecek olursak; onların güvenliğini sağlamak için bazı önlemler almak gerektiğinin önemini kavramak daha kolay olur. Kategorimizde bulabileceğiniz ürünler sayesinde bebeğiniz için daha güvenli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Ev Güvenlik Ürünleri

Ev Güvenlik Ürünleri

Evin içinde her an bebeğinizi takip etmeniz çok zor. Sadece bir anlık gözden kaçma bebeğinizin tehlikeli bir an yaşamasına neden olabilir. Prizler, merdivenler, camlar bebekler için oldukça tehlike dolu alanlardır. Bu alanlarda onun güvenliğini sağlayacak bazı güvenlik ürünleri kullanmanız gerekir. Evlerde kullanabileceğiniz bazı bebek güvenlik ürünleri; çekmece kilidi, baza korkuluğu, priz kildi, güvenlik filesi gibi ürünlerdir.

Kilit & Köşe Koruyucusu

Çocuk kilidi ve köşe koruyucu ürünleriyle ev içinde bebeğinizin daha güvenle hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Köşe koruyucular; masa, konsol, sehpa gibi mobilyaların köşe kısımlarına takılarak kullanılır. Böylece bebeğinizin bu köşelere kafasını ya da yüzünü çarptığında büyük darbe alması önlenmiş olur. Çocuklar için evde kullanılabilecek kilitlerden bazıları ise çekmece kildi, dolap kilidi gibi kilitlerdir.

Bebek Telsizi & Kamera

Bebek Telsizi & Kamera

Bebeğinizin odasında mışıl mışıl uyurken uyanıp uyanmadığını anlamak için sık sık odaya girip bakmanıza gerek yok. Bebek telsizi kullanarak bebeğinizin odasında uykuda ya da uyanık olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca odasına takacağınız kamera ile onu seyredebilirsiniz. Bebek kameraları ayrıca bebeğinin güvenliğinden emin olmak isteyen çalışan ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Buraya tıklayarak bebek telsizi ve kameralarını inceleyebilirsiniz.

Priz Emniyeti

Prizler, bebekler için evdeki en tehlikeli alanlardan biridir. Tüm bebekler prizlere karşı çok duyarlıdır ve prizleri kurcalamak isterler. En ufak bir elektrik kaçağının elektrik çarpmalarına neden olacağını düşünecek olursak prizlerde priz emniyeti ürünleri kullanmanın son derece hayati olduğunu söyleyebiliriz.

Oto Güvenlik Ürünleri

Oto Güvenlik Ürünleri

Araç içinde seyahat ederken de bebeklerin güvenliğini sağlamak gerekir. Bebek oto güvenlik ürünleriyle araç içinde de bebeğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu ürünlerden bazıları; araç içi bebek dikiz aynası, araba cam yazıları, güneşlik, emniyet kemeri düzenleyici pet gibi ürünlerdir. Emniyet kemeri düzenleyiciler ile arabadaki mevcut emniyet kemerinin çocuğunun için daha güvenli ve daha rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm oto güvenlik ürünleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Yatak Bariyeri

Yatak bariyeri ev içinde kullanılan güvenlik ürünlerinden biridir. Bebek yatak korumalığı olarak da bilinen yatak bariyeri, çocuğunuzun uyurken yataktan düşmesini engellemek için tasarlanmıştır. Yatak bariyerleri genellikle tüm yataklara uygun olacak şekilde tasarlandığından gönül rahatlığıyla alıp yatağınızda kullanabilirsiniz.