ELDEST
ELDEST
Şirket Ünvanı: ELDEST BILISIM TEKNOLOJI VE TİC A.Ş
İşletme Adı: ELDEST
Tescilli Marka: ELDEST
KEP Adresi: eldest@hs06.kep.tr
Vergi No: 3311684003
Mersis No: 0331168400300001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 572 39
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 584 27
Mağazanın iletişiminden memnunum 536 27
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Koku

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Bebek Bezi & Islak Mendil

için 2 sonuç bulundu.

Bebek Bezi & Islak Mendil

Her bebeğin ihtiyacı olan bebek bakım ürünlerinden bazıları; bebek bezi, ıslak mendil, havlu ve alt açma pedleridir. Bebeklerin doğumundan itibaren başlayan bu gereksinim ortalama 4-5 yaşına kadar devam etmektedir. Kategorimizde farklı yaş, boy ve kilo özelliklerine sahip bebekler için bebek bezi, ıslak havlu ve alt açma minderleri bulunmaktadır.

Bebek Bezi

Bebek Bezi

Bebek bezi her bebeğin gereksinimi olan bir üründür. Boy ve kiloya göre farklı boyut ve özellikte üretilen bebek bezleri çok sayıdaki marka tarafından piyasaya sunulmaktadır. En çok tercih edilen bebek bezi markalarından bazıları; Prima, Huggies, Molfix, Canbebe, Komili, EvyBaby gibi markalardır. Bebek bezleri temel olarak dokusu, emiciliği, kalitesi ve fiyatı arasında bir performans değerlendirmesi yapılarak tercih edilmelidir. En iyi bebek bezi, bebeğinizin cildini tahriş etmeyen ve pişiğe neden olmayan bebek bezidir. Bezin emiciliği, yumuşaklığı, bel bantları gibi etkenlerde pişik ya da alerji konusunda etkili olmaktadır. Örneğin; emiciliği yüksek olmayan bir bez kullandığınızda bebeğiniz ıslak bir beze maruz kalacağından cildinde çeşitli problemler meydana gelebilir.

Islak Mendil & Havlu

Islak Mendil & Havlu

Islak mendil ve ıslak havlu bebekler için pek çok farklı amaçla kullanılmaktadır. Çiş ya da kakasını temizlemek, özellikle dışardayken ellerini ya da yüzünü silmek bu gereksinimlerden bazılarıdır. Bunların yanı sıra günün her anında hijyen sağlamak için kullanabileceğiniz ıslak mendiller taşınma kolaylığı sunduğu için de pek çok annenin bebek bakım çantasından eksik olmaz. En çok tercih edilen bazı ıslak mendil üreticileri; Uni Baby, Prima, Dalin, Nivea, Huggies gibi markalar yer almaktadır. Bebekler için üretilen ıslak havlular paraben ve alkol içermediğinden gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Islak mendilin bebeğinizin cildiniz kurutmaması ve tahriş etmemesi için PH oranının yeterli olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca yeni doğan bebeklerin cildi son derece hassas olduğu için bu dönemde yeni doğan ıslak mendil ve havlularını kullanmanızda fayda olacaktır. Yeni doğan ve diğer tüm ıslak mendil & havluları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Alt Açma Pedi & Minderi

Alt Açma Pedi & Minderi

Alt açma minderi, bebeğinizin altını değiştirirken yatak, koltuk veya nevresim gibi eşyaların kirlenmesini önlemek ve bu bölgelerdeki bakterilerden bebeğinizin hassas cildini korumak için kullanılan bakım ürünüdür. Bebek alt açma bezleri genellikle ön yüzü havlu arka yüzü ise sıvı geçirmeyen pvc kumaştan üretilmektedir. Makinede yıkanabilme özelliğine sahip olma alt açma örtülerini temizleyerek defalarca kullanabilirsiniz. Bebeğinizin altında hijyenik koşullarda değiştirebilmenize olanak sağlayan alt açma pedleri son derece hafif ve ince bir yapıdadır. Bu nedenle çantanızda çok fazla yer kaplamayan bu örtüleri dilediğinizde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Kidboo, Aziz Bebe, 4Moms, Bebetto, Funna Baby, Bebepan gibi çeşitli markalar tarafından üretilen alt açma bezlerinin fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bebek bakım çantanızdan eksik etmemeniz gereken bir ürün olan alt açma minderi uygun fiyatlarla sunulduğundan alım kolaylığı sağlamaktadır. “Bebek bakım çantası nasıl hazırlanır?” sorusunun cevabı bu yazımızda!