El Bakımı

Yumuşacık ve bakımlı elleriniz, ne kadar zarif ve kendine güvenen bir insan olduğunuzun ipucunu veriyor. Aynı şekilde kurumuş ve çatlamış eller de, ne kadar özensiz bir insan olduğunuzun belirtisi. İnsanlar, yeni tanıştıkları birinin önce yüzüne sonra da ellerine dikkat ederler. Ellere bakarak bir kadının yaşını tahmin edebilmek mümkün. Diğer tüm organlar gibi eller de zamana yenik düşmeye ve yaşlanmaya mahkum. Eller, sürekli ön planda olduğu için daha çok kurur ve daha çok yıpranır. Düzenli olarak el bakımınızı gerçekleştirirseniz, ellerinizin yaşlanmasını geciktirebilirsiniz. El bakımınızı gerçekleştirmenin en basit yolu elleri nemlendirmektir. Alessandro, Mavala, Nivea, Arko, Lcn, Dove gibi markalar tarafından el bakım kremleri üretilmekte. Çeşitli boylarda üretilen el bakım kremleri bulunur. Özellikle kış mevsiminde, çok fazla yer kaplamayan küçük boy el bakım kremini çantanızdan eksik etmemeniz ve ihtiyaç duyduğunuz an kullanmanız önerilir.

Kış mevsiminde soğuğa maruz kalan eller daha çok kurur ve çatlar. Bu sebeple ellerinizi yıkadıktan sonra, cilt tipinize uygun el bakım kremi kullanarak, ellerinizin sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Evde, yolda ve iş yerinizde kullanmak için birkaç adet el kremi satın alabilir ve gün içinde ellerinizi nemlendirebilirsiniz. Elleriniz çok yıprandıysa Nivea besleyici el kremini deneyebilirsiniz. İçeriğindeki özel formülü sayesinde kuruyan ve çatlayan elleri onarır. Yeniden yumuşacık ve pürüzsüz olmasını sağlar. Çatlayan eller, kilotlu çorap giymeyi zorlaştırır, gömleklere ve kazaklara takılarak deforme olmalarına sebebiyet verebilir. Bu yüzden düzenli olarak ellerinizi nemlendirmeniz gerekecektir.

Aynı zamanda el kremlerinin iç açıcı muhteşem ve kokusu da keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak. Arko markası tarafından üretilen el bakım kremlerinin kayısı ve böğürtlen kokulu olanları oldukça fazla tercih ediliyor. Meyve kokulu el kremleri, elleri nemlendirirken aynı zamanda etrafa güzel ve taze koku yayar. Mis gibi kokan ve yumuşacık görünen ellerinizle, hemcinslerinize bir adım fark atmak bu kadar kolay. Yoğun nemlendirici özelliğiyle kış mevsiminde en çok tercih edilen Neutrogena el kremidir. Kışın ve soğuğun zararlı etkilerine karşı elleri korumaya yardımcı olurken besler ve pürüzsüz görünmesini sağlar. El kremlerinde genellikle gliserin kullanılır. Gliserin de elleri yumuşatmaya ve iyileştirmeye yardımcı olur. Yaşınız ilerlemeye başladıysa ve ellerinizde kırışıklık olmaya başladıysa, kırışıklık önleyici el kremi kullanmayı tercih edebilirsiniz. El kremi fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

EczanemSağlık
EczanemSağlık
Şirket Ünvanı: mehmet serkan yılmaz
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 22346380288
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 871 29
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 860 40
Mağazanın iletişiminden memnunum 786 32
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

El Bakımı

için 5 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.