Bebek Bezi & Islak Mendil

En çok ihtiyaç duyulan bebek bakım ürünleri arasında ıslak mendil ve bebek bezi yer almaktadır. Bebek bakım çantanıza kolayca sığabilen ıslak mendil, bebek bezi ve alt açma bezleri, nerede olursanız olun bebeğinizin altını kolay ve hijyenik biçimde değiştirmenize olanak sağlar. Hem bebeğinizin rahat etmesi hem de sizin rahat etmeniz için çeşitli markalar tarafından üretilen bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bebek bezi çeşitleri, bebeklerin boyuna ve kilosuna göre satılmaktadır. Bu nedenle bebek bezi satın alırken, kaç aylık bebekler için uygun olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. En ucuz bebek bezi çeşitleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizin hassas cildine zarar vermemek için yeni doğan bebek bezi çeşitlerini kullanmayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Bebeğinizin altını değiştirirken hijyen de sağlamak için ıslak medil çeşitlerinden yararlanmanız tavsiye edilir. Son derece pratik kullanım imkanı sunan ıslak mendiller paket helinde satılır ve pratik taşıma imkanı sunar. Evdeyken ya da dışarıdayken, yavrunuzun altını her değiştirdiğinizde yıkama fırsatı bulamıyorsanız, ıslak mendil çeşitleri ile kolayca temizleyebilirsiniz. En çok tercih edilen ıslak mendil üreticileri arasında: Uni Baby, Prima, Nivea, Dalin, Chicco, Johnson's Baby, Bebedor, Molfix, Huggies yer almaktadır. Pima ıslak havlu ile bebeğinizin temizliğini kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hoş kokusu, bebeğinizin teninin mis gibi kokmasını sağlar. Kocaman bir havlu gibi görünen bu ürünler ile bebeğinizin temizliğini gerçekleştirirken cildinin de bakımını yapabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu ürünleri istediğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. Uni Baby yeni doğan ıslak mendil; saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir pamuk mendildir. Yeni doğan bebeklerin ciltleri çok narin olduğu için son derece hassas davranılması gerekmektedir. Bu nedenle yavrunuz dünyaya geldiğinde yeni doğan bebek ürünleri ile bakımını yapmanız tavsiye edilmektedir.

Evinizde veya dışarıda bebeğinizin altını değiştirirken hijyen sağlamak için alt açma bezlerinden ve alt açma pedlerinden yararlanabilirsiniz. Yumuşak olarak geliştirilen bu ürünler, bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Alt açma bezleri son derece hafif ve ince yapıda olduğu için çok fazla yer kaplamaz ve bebek bakım çantalarına kolayca sığabilirler. İstediğiniz yede bebeğinizin altını değiştirirken etrafın kirlenmesine müsaade etmemek içi tek kullanımlık bebek alt açma bezlerinden yararlanabilirsiniz. Kidboo, Aziz Bebe, 4Moms, Sevi Bebe, Bebetto, Funna Baby, Bebepan, Tuc Tuc gibi çeşitli markalar tarafından üretilen alt açma bezlerinin fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişmektedir.

dijitalnehir
dijitalnehir
Şirket Ünvanı: Eda Çağlar
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 12667262158
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%86

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 182 31
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 182 31
Mağazanın iletişiminden memnunum 164 33
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Adet

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kiloya Göre

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Bebek Bezi & Islak Mendil

için 8 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.