DEKORO
DEKORO
Şirket Ünvanı: DEKORO İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İşletme Adı: DEKORO
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 2730663449
Mersis No: 0273066344900015
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%95

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,435 140
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,460 115
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,287 154
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (34)
Polyester (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (37)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (41)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oturma Grupları

için 51 sonuç bulundu.

Oturma Grupları

Yaşam alanlarının en temel ürünlerinden birisi olan oturma grupları ile her mekanda konfor standartlarını en yüksek seviyeye çıkartabilmek mümkün. Özellikle yoğun tempo dolu ve stres yüklü bir günün tüm yorgunluğunu atmak için evinizde televizyon karşısında yerleşik bir oturma grubu en önemli yardımcınız olacaktır. Konforu ve rahatlığıyla, tüm yorgunluğunuzu atabilmenize yardımcı olan oturma gruplarında farklı mekan koşullarına ve kullanım ihtiyaçlarına yanıt verecek farklı çeşit seçenekleri bulunuyor. Her mekanda konfor ve yaşam kalitesinin en önemli belirleyicisi olan oturma gruplarında aranan tüm özelliklere yanıt verecek birbirinden kaliteli ve konforlu oturma gruplarında, şık tasarımlarıyla birlikte ruha da hitap ederek, yorgunluğu ruhsal olarak da tamamen alıyor.

Oturma Grubu Çeşitleri

Oturma Grubu Çeşitleri

Her evde mutlaka bulunması gereken ve konfor standartlarını oluşturan oturma grupları, temel olarak salon ve oturma odalarında kullanılmaktadır. Yaşam alanlarının dışarıya açılan penceresi olarak tüm konukların ağırlandığı bir mekan olan salonlarda rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalayabilmekte ayrı bir önem taşır. Bu nedenle de günümüzde oturma grupları, her mekan mimarisine ve her dekorasyon stiline yanıt verecek biçimde özel olarak dizayn edilmektedir. Böylelikle her mekanda en güçlü görselliği oluşturacak ve aynı zamanda da rahatlığı sağlayacak bir oturma grubunun kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Zengin yelpazeye sahip olan oturma grubu modelleri içerisinden, salon dekorasyonu ve mimarisiyle uyumlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Salonunuzda tarzınızı ve zevkinizi en iyi şekilde yansıtacak ve aynı zamanda da rahat bir oturma sağlayacak bir oturma grubu seçiminizi ihtiyaçlarınıza odaklı olarak yapabilirsiniz. Oturma grubu çeşitleri temel olarak köşe takımı, ikili veya üçlü koltuk takımı, berjer, puf ve kanepe gibi pek çok farklı üründen oluşmaktadır. Salondaki kullanım alanı ve kullanım ihtiyaçları doğrultusunda salonunuz için en ideal oturma grubunu seçebilirsiniz. Tekli, ikili ve takım olarak hazırlanan oturma grubu koleksiyonları içerisinden rahatlıkla seçimlerde bulunarak, son derece etkileyici ve özgün bir salon dekorasyonu oluşturabilmeniz mümkündür. Mobilya markalarının en yeni sezon renk ve desenleriyle birlikte tasarımlarını içeren oturma grubu koleksiyonları içerisinden hem ruhunuza hemde fiziksel ihtiyaçlarınıza yanıt veren modeli seçerek, salonunuzda hem güncel hem de konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz. Oturma grupları çeşitleri dekoratif görsellikleri ve kullanım alanı ihtiyaçlarına göre şekillendiriliyor. Köşe takımları, üçlü koltuk takımları, ikili koltuk takımları gibi farklı oturma ürün grubu parçalarından oluşan oturma grupları aracılığı ile son derece estetik ve konforlu bir salon atmosferinin yakalanabilmesi mümkün oluyor. Salonunuzda oluşturduğunuz dekorasyonunuzla uyumlu renkleri, desenleri ve tasarımları içeren oturma grupları sayesinde artık sadece rahatlığı değil, dekorasyon şıklığını da bir arada yakalayabilmeniz mümkün oluyor. Özellikle her dekorasyon stiline uygun olarak tasarlanan birbirinden etkileyici yüzlerce tasarım arasından kolayca seçimlerinizi yaparak, salonunuzda güncel bir atmosferi oluşturabilirsiniz. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilirsiniz.

Oturma Grubu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oturma Grubu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde ofis ve evlerde sıkça kullanılan oturma gruplarında farklı mekan özelliklerine uyumlu modeller bulunuyor. Özellikle de oturma grubu takımları hem daha ekonomik hem de çok daha fonksiyonel olması ile öne çıkıyor. Farklı oturma ürün grubundan oluşan parçalara sahip olan takımlar ile tüm salonda etkileyici bir atmosferi yaratabilmek mümkün oluyor. Koltuk ve berjer gibi parçalardan oluşan oturma grupları ile salonunuzun her köşesinde yüksek konfor standartlarını yakalayabileceğiniz estetik bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz. Mimari koşullara göre en uygun dizaynı oluşturabilmeniz ve her açıdan yüksek konfor standartlarında bir oturma grubu takımının kullanımını gerçekleştirmenizi sağlayacak bir fonksiyonellikte oturma grubu kullanımını gerçekleştirebilmeniz sağlanıyor. Mobilya markalarının en yeni sezon renklerini, tasarımlarını ve desenlerini/işlemelerini kullandığı yeni sezon koleksiyonlarındaki oturma gruplarında, ikili veya üçlü koltuk modellerinin farklı sayılardaki berjer modelleri ile bir araya getirilerek takımların oluşturulduğu modeller bulunuyor. Bu modeller sayesinde son derece şık bir atmosferi, yüksek konfor standartlarını yakalayarak, oluşturabilmeniz mümkün oluyor. Bu sayede salonunuzda ihtiyaç duyduğunuz oturma grubu konusunda çok daha özgür ve çok daha rahat bir şekilde hareket edebilmeniz mümkün oluyor. Oturma grubu takımı fonksiyonel tasarımları ile de salonlarınızda yüksek işlevselliği yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Özellikle açılabilir koltuk ve berjer oturma ürünleri sayesinde salonda ya da ev genelinde çok fazla alan kaplamakta olan eşyalarınızı göz önünden kaldırarak, muhafaza edebileceğiniz bir oturma grubu kullanımını gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Koltuk takımları, kanepe takımları, köşe takımları ve klasik takımlar sayesinde salonunuzdaki kullanım alanı sınırlarınıza ve yanı sıra kullanım ihtiyaçlarınıza göre bir salon dekorasyonu oluşturabiliyorsunuz. Şık oturma grubu takımları ile salonunuzda güncel salon dekorasyon trendlerini de etkin bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Zengin renk yelpazesi ve özgün tasarım şıklığıyla salonunuzda konforun yanı sıra özel bir görsellikte yaratabiliyorsunuz. Oturma gruplarındaki farklı yüzeylere yönelik zengin model çeşitliliğinin sunuluyor olması ile birlikte de zevkinize ve ihtiyaçlarınıza odaklı bir seçimde bulunabilirsiniz. Modern, klasik ya da Retro tarzları ile uyumlu renkleri, desenleri, işlemeleri ve tasarımları bulunan oturma grubu takımlarıyla, salonunuzda çok özel bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Oturma Grubu Tasarımları

Oturma Grubu Tasarımları

Oturma gruplarında farklı tasarımlar, her mekanda en etkileyici atmosferi yakalamaya yardımcı oluyor. Takım ve tekli olarak satışı gerçekleştirilen oturma gruplarında farklı kullanım alanlarına yönelik model seçenekleri bulunuyor. Bu model seçeneklerinden birisi de köşe oturma grupları olarak öne çıkıyor. Özellikle küçük ölçülerdeki mimariye sahip olan salonlarda köşe kısımları da değerlendirmek isteyen veya köşe oturma grubunun rahatlığını yakalamak isteyenler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Oturma grupları yataklı modelleri ile de konuklarınız veya kendiniz için salonda işlevsel bir kullanım potansiyeli oluşturuyor. Açılır ve kapanır özellikli modeller gibi farklı kullanım ihtiyaçlarına hitap eden modellerle birlikte oturma grubu renkleri de sezonun salon dekorasyonunda öne çıkan renklerinden oluşuyor. Günlük oturma grupları bu şekilde teknik tasarım özellikleri, kullanılan kumaşları ve yanı sıra renkleri ile de her mekanda özgünlüğün dinamik bir şekilde yakalanmasına yardımcı oluyor. Oturma grupları spor stilleri ile daha renkli ve daha enerjik bir atmosfer arayan kişilere etkin bir şekilde yanıt veriyor. Ofislerde de konfor ve rahatlığı sağlarken, dekoratif bir dokunuşta gerçekleştirmek isteyenlere özel ofis oturma grupları tasarımları sunuluyor. Bu şekilde ofislerde de ev konforunun dinamik bir şekilde yaratılarak, çok daha özel bir deneyimin yakalanmasına yardımcı olunuyor. Teknik özellikleri, takım içerisinde yer alan oturma grubu parça sayısı ve tasarım özellikleri gibi faktörlerdeki önemli farklılıklar dolayısı ile oturma grubu ve fiyatları açısından önemli değişikliklerde söz konusu oluyor. Bu sebeple de günümüzde mobilya markalarının yeni sezona özel olarak sunduğu oturma grupları ve fiyatları ile ilgili olarak net bir fiyat verilebilmesi mümkün olmuyor. Oturma grupları fiyatları ile ilgili olarak bilgi alabilmek için mutlaka oturma grubu modeli üzerinden hareket edilmesi, çok daha sağlıklı bir bilgi alınabilmesine olanak verecektir. Oturma grupları modelleri ve fiyatları ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm konulara ilişkin detaylı bilgi almak ve kapsamlı bir inceleme gerçekleştirebilmek için güncel alternatiflerin bulunduğu Mobilya kategorisi üzerinden göz atabilirsiniz.