DEKOHANE
DEKOHANE
Şirket Ünvanı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6130927108
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 250 21
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 258 13
Mağazanın iletişiminden memnunum 244 16
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Matkaplar

için 2 sonuç bulundu.

Matkaplar

Vidalama gibi delik açma ihtiyaçlarınızın sıklığını düşünürseniz her evde veya işyerinde en az bir matkap olması şart. Matkabınız yoksa veya hangi matkabı nerede kullanacağınızı bilmiyorsanız bilgi edinmenizin tam zamanı.

Matkap Nedir?</

Matkap Nedir?

Matkap veya diğer adıyla delgi, en temel olarak delik açma işlemi için kullanılan bir elektrikli el aletidir. Daha büyük iş kollarında matkap tezgahlarına da rastlayabilirsiniz ama evde veya ofisteki delik açma işlemlerinizde matkap sizin için yeterli olacaktır. Matkap fiyatları işlevlerine ve markasına geniş bir aralıkta beğeninize sunulur. Bosch matkap, Makita, Catpower, Hitatchi, Dewalt, Einhell, Black&Decker gibi ünlü markaların üstün kalitedeki matkaplarını web sitemizde bulabilirsiniz. Bütün matkaplar bir şekilde delik açmak için kullanılır ama mekanizmaları ve kullanılan uçlar kendi içlerinde değişiklik gösterebilir. Doğru iş için doğru matkap kullanmak can alıcı öneme sahip.

Matkap Çeşitleri

Matkap Çeşitleri

Darbeli matkap, duvarlarda, taş ve metal gibi malzemelerde kullanılabilir. Çalıştırdığınızda elektronik bir çekiç gibi delik açtığını fark edebilirsiniz. Normal matkap uçlarıyla kullanılır ama beton yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez. Beton sert bir malzeme olduğu için normal matkap uçları buraya yapılan darbelere karşı dayanıksız kalacaktır. Kırıcı delici matkap ve kırıcı matkap, bu modellere özel olarak tasarlanan SDS matkap uçlarıyla birlikte kullanılır. Oldukça kuvvetli bir matkap olduğu için bununla beton ve çimentoyu delebilir ve kırabilirsiniz. Darbeli matkap gibi ahşap veya metal delmek istediğinizde normal matkap uçlarını mandren aracılığıyla sıkıştırmanız gerekir. Akülü vidalama makinesi vidalamada kullanılmak için üretilse de ahşap ve metalde delik açmak için de kullanılabilir ama beton gibi sert malzemelerde kullanıma uygun değildir. Kablosuz, akülü vidalama makineleri sizi elektrik kaynağı aramaktan ve kabloyla uğraşmaktan kurtarır.

Matkap Ucu Çeşitleri

Matkap Ucu Çeşitleri

Metal matkap uçları, demir içermeyen metalleri delmekte kullanılır. Bu metaller arasında çinko, bakır, demir, pirinç ve alaşımsız çelik bulunur. Metal matkap uçları kısmen taşlanmıştır ve normal matkap uçlarından biraz daha pahalıdır ama özel ve kuvvetli malzemesi sayesinde en zorlu metalde bile uç aşınmadan delik açabilirsiniz. Ahşap matkap uçları, metal matkap uçlarının aksine iki kesme çıkıntısına sahip olur. Bu çıkıntılar tahta ve ahşapta düzgün delikler açabilmeyi sağlar. O yüzden bu alanlarda iş yapıyorsanız veya ahşap gerektiren bir hobiyle uğraşıyorsanız bu uçlardan mutlaka edinmelisiniz. Beton matkap uçları, hem darbeli matkaplar hem de kırıcı delici matkaplar ile kullanılabilir. Diğer matkap uçlarından farklı olarak uç kısımlarında şapka benzeri bir yapı vardır. Gözenekli duvarlar, tuğlalar ve betonlar haricinde delme işlemlerinizi bu uçlarla halledebilirsiniz. Daha fazla yapı ürünü için Yapı Market & Bahçe kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.