DEKOHANE
DEKOHANE
Şirket Ünvanı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6130927108
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 249 21
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 258 12
Mağazanın iletişiminden memnunum 243 16
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Elektrikli Aletler

için 2 sonuç bulundu.

Elektrikli Aletler

Elektrikli aletlerin hayatı ne kadar kolaylaştırdığına hiç şüphe yok. Elektrikli el aletleri, elektrikli ev aletleri ve daha nicesiyle en ağır işlerden en hafif günlük işlere kadar pek çok şeyi halledebilirsiniz. Bosch, Makita, Dewalt, Einhell, Stanley, İdevit, Catpower, Black & Decker, 3M ve diğer dünyaca ünlü markaları burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Ölçüm Cihazları

Ölçüm Cihazları

Elektrikli ölçüm cihazları büyük terazi ve kantarlardan farklı olarak genelde hassas ölçüm yapmaya yarar. Elektronik teraziler en çok yiyecekleri tartmakta kullanılırken elektrikli el kantarlarının kancasına torba ve fileleri takarak elli kiloya kadar ölçüm yapabilirsiniz. Mesafeleri lazer metrelerle elektronik olarak , şerit metrelerle manuel olarak hesaplayabilirsiniz. Kumpas, distomat ve mikrometre çeşitlerinin yanı sıra elektriğin kendisini ölçmenizi sağlayan elektrik ölçüm cihazları da burada.

Testereler

Testereler

Testere, genelde delik açmak ve kesim yapmak için kullanılan dar uzun yapıdaki elektrikli aletlerin genel adıdır. Ama kesilecek malzemeye ve açılacak deliklere göre testere çeşitleri değişiklik gösterir. Daire testere torna veya masa üstünde kullanılan ve yatay kesim yapmayı sağlayan yuvarlak dişli bir bıçağa sahip testerelerdir. Dekupaj testere genelde el işlerinde kullanılır ve dekupaj testere bıçaklarının yardımıyla tahta, metal, plastik gibi malzemelerde hassas kesimler yapmayı sağlar. Elmas testereler seramik ve cam gibi hassas yüzeylerde hasarsız kesim için, delik açma testereleri ise duvarlar ve diğer yerlerde yuvarlak delikler açmak için kullanılır.

Havalı Aletler

Havalı Aletler

Havalı aletler, hava kompresörü ile yaratılan hava basıncının gücüyle harekete geçen aletlerdir. Havalı aletleri tek başlarına elektrikli alet sayılmaz ama elektrikle çalışan veya benzinli motoru bulunan hava kompresörleriyle bir bütün oluşturur. Havalı somun sıkma, havalı somun sökme, havalı tornavida, havalı gres pompası, havalı boya tabancası, havalı çivi ve zımba makinesi dahil olmak üzere birçok elektrikli el aletinin havalı versiyonlarını bulmanız mümkün.

Kırıcı Deliciler & Kırıcılar

Kırıcı Deliciler & Kırıcılar

Kırıcı deliciler ve kırıcılar da aslında matkap çeşitleridir ama bu matkaplar daha fazla güç gerektiren ve daha karmaşık işlerde kullanılır. Bu aletler için hilti ismi de kullanılır ama HILTI aslında bir marka adıdır ve yine bu darbeli matkaplara karşılık gelir. Kırıcı deliciler düzenli sıklıkta belli bir güç uygulayarak seramik ve fayansları kırmak, duvar veya asfaltı parçalamak için kullanılır. Kırıcı deliciler standart matkaplar gibi delme işlemini de hallederken kırıcılar sadece kırma işlemini üstlenir.

Kaynak Makinesi

Kaynak Makinesi

İmalat hatlarında, mimaride ve heykeltıraşlık başta olmak üzere çeşitli sanat dallarında kaynak makinesi kendine sıklıkla yer bulur. Kaynak makinesi metaller, termoplastikler ve başka maddeleri füzyon yoluyla birleştiren elektrikli alettir. Inverter kaynak makinesi, çanta kaynak makinesi, gazaltı kaynak makinesi, boru kaynak makinesi, punta kaynak makinesi, jeneratör kaynak makinesi ve transformatör kaynak makinesi gibi birçok kaynak makinesi çeşidini kategorimizden bulabilirsiniz.