DEKOHANE
DEKOHANE
Şirket Ünvanı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6130927108
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 249 21
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 258 12
Mağazanın iletişiminden memnunum 243 16
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Elektrik & Aydınlatma

için 2 sonuç bulundu.

Elektrik & Aydınlatma

Yaşanılan, vakit geçirilen yapıdaki birçok işleyiş, görünür bir şekilde göze batmayacak şekilde var olmaktadır. Elektriği aydınlatma amaçlı kullanılan aletler bunlardan biridir. Uzaktan kumandalı led ışıklar, elektriği aydınlatma amacıyla kullanan ürünler arasında gösterilebilir. Bunun dışında elektriği en iyi ve en kolay şekilde iletmek de prizlerin görevidir. Ne kadar küçük ve basit görünseler de bir yapının, bir kullanım alanının can alıcı noktalarından biri; prizlerdir. Elektrik aydınlatma, yıllardır her yapıda mevcut olan bir alt yapıdır. Prizlerin, kumandalı ledli ışıkların yanı sıra 3’lü, 5’li gibi çeşitli uzatmalı prizlerde bu ürünlere olanak sağlamaktadır. Gece lambası, ayaklı ışıklar gibi aydınlatmayı sağlayan çeşitli ürünlerin istenilen yerde kullanılmasında uzatmalı prizler oldukça işe yarar bir göreve sahiptir.

Elektrik Aydınlatma Malzemeleri ile Farklı Tasarımlara Sahip Olabilirsiniz

Elektrik Aydınlatma Malzemeleri ile Farklı Tasarımlara Sahip Olabilirsiniz

Elektrik ve aydınlatma tesisatı, çok görünür olmasa dahi her yapının bel kemiğidir. Güneş ışığının dışında aydınlık veren bütün yapılar bu tesisat sayesinde mümkün olmaktadır. Elektrik aydınlatma tesisatı gerekli yerlerden izin alınarak kullanılabilecek bir tesisattır. Yapıdaki rahatlığı arttıracak bu tesisat, dış aydınlatma ve iç aydınlatma olarak ikiye ayrılabilir. Anahtarlar, iletkenler, lambalar, led ışıklar gibi birçok ürün bu tesisat sayesinde var olmaktadır. Trafo veya elektrik direğinden gelen elektrik, tüm yapının yararlanılabilmesi için kolonlar ile yayılır. Çok sevilen aydınlatma ürünlerinden biri, şerit şeklinde olan led modelleridir. Ana renk olarak kırmızı, yeşil ve beyaz renkleri barındıran bir üründür. Satın alınan ürünün kurulum bilgisi ile kolaylıkla herkesin kurulumu yapması mümkündür. Kurulum için gereken basit malzemeler, ürün ile beraber gönderilmektedir. 3 tane çip barındıran bir üründür. Kumanda ile ayarlanarak yanıp sönen farklı renkler ile kullanılması da mümkündür. Kumanda ile ışık şiddetini kısıt, arttırabilirsiniz. Esnek tabanı ile dilenilen yere bu ledleri kurmak mümkündür. Ürünü makara içinde kullanılmaması tavsiye edilir. Makaradan çıkartılıp, dilenilen yere ürünü yapıştırıp kullanmak mümkündür. Esnek bir yapı olduğu için köşe kısımlara da kolaylıkla ürünü koymak mümkündür. Çift taraflı bant ile pratik bir şekilde yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 12.0 volt ile çalışan bir üründür. Bu led ışıkların yanı sıra Elektrik armatürleri aydınlatma konusunda oldukça farklı ve kullanışlı seçenekler sunmaktadır. Gece lambaları, taşınabilir lambalar bunlara en güzel örnekler olarak verilebilir. Aynı zamanda güvenlik ışıkları ve trafik ışıkları da bu armatürler arasındadır. Bu gibi dış mekânda kullanılan armatürler genellikle batarya ile çalışması mümkün olacak şekilde üretilen ürünlerdir. Aynı zamanda su, toz ve nem gibi dış etkenlerden korunacak şekilde özelliklere sahip olan aydınlatma armatürleri, daha uzun süreli ve daha sıkıntısız kullanım için en ideal sonuçlara ulaşmanıza neden olacaktır. Aydınlatma armatürlerinin hepsi, ışık kaynağını ve lambanın gövdesi gibi, ışık kaynağı donanımlarının ışık dağılımını kontrol eder. Çoğu elektrik bağlantısı olmadan çalışamayan ürünlerdir. Armatürler ile günlük hayatta karşılaşılan ışıklar mümkün kılınmaktadır. Aynı zamanda bu sistem, enerji tasarrufuna sahip olduğu için ekonomik bir kullanım da sağlamaktadır.

Elektrik Aydınlatma Tesisatı Her Kullanım Alanının Vazgeçilmez Altyapısıdır

Elektrik Aydınlatma Tesisatı Her Kullanım Alanının Vazgeçilmez Altyapısıdır

Güneş ışığının dışında mevcut aydınlatma ürünleri, refah seviyesini ve yaşam kalitesini yükselten en önemli etkenlerden biridir. Bu sayede bir günü daha verimli ve daha fazla kullanmak mümkün kılınmıştır. Elektrik aydınlatma malzemeleri kategorisine, güneş ışığının dışında görülen bütün ışıklar dahil olmaktadır. Bu malzemelere örnek olarak; anahtarlar, prizler, lambalar, gömme tavanlar, spot ışıklar gösterilebilir. Bu ürünlerden en klasik ve hemen hemen herkesin sahip olduğu ürünlerden biri, tekli prizlerdir. En fazla tercih edilen tekli prizlerden biri, akım koruması özelliğine sahiptir. Bu özellik, ürünün bir prize takılarak çalışmasına neden olmuştur. Böylelikle elektrik akımı kontrol altına alınmaktadır. Elektronik cihazların beyinlerini ve motorlarını korumak, onları daha uzun süre kullanmak için kesin çözüm olarak bu prizler tercih edilebilir. Aydınlatma malzemelerinin yanı sıra Elektrik ile çalışan aydınlatma araçları da oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Led ışığa sahip uzaktan kumandalı şerit ürünler, bahçe lambaları, ışıldak ve fenerler bunlara örnek olarak gösterilebilir. En çok tercih edilen modellerden biri, ağaç feneri olarak bilinmektedir. Genellikle ağaçların renklendirilmesi ve süslenmesi için kullanılan bu ürün, kırmızı, yeşil, mavi ve pembe olmak üzere farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bu lambaların boyutları; 11 cm çapında ve 20 cm uzunluğundadır. Metal askısı bulunmaktadır ve üzerinde 25 cm uzunluğunda kablosu bulunmaktadır. Yağmurlu havalar da dahil olmak üzere bütün hava şartlarına uyumlu bir üründür. Ürünü satın aldıktan sonra ampül takıp kolay bir şekilde kullanıma başlanabilir. Elektriği aydınlatma amaçlı kullandığımız aletler arasında yer alan bir üründür. Bunun dışında aydınlatmanın elektrik ile mümkün olduğu bir başka ürün ise, asma tavanlardır. Uzaktan kumanda ile belirli alanını da aydınlatabileceğiniz bu asma tavanlar, görünmeyen elektrik sistemleri ile tasarlanmaktadır. Oldukça estetik ve asil bir görünüme sahiptir. Oldukça kullanışlı ve aydınlatma oranı oldukça fazla olan bir üründür. Tavan ile bütün olduğu için sarkan lambalar gibi alanı küçültmez. Daha büyük bir alan görünümü sağlar. Aynı zamanda ekonomik enerji tüketimi ile de fatura miktarını azaltır.

Elektrik Aydınlatma Sayesinde Günün Her Saati Işığa Sahip Olabilirsiniz

Elektrik Aydınlatma Sayesinde Günün Her Saati Işığa Sahip Olabilirsiniz

Elektrik ile sağlanan aydınlatmanın günleri daha verimli hale getirdiği ve insanların refah seviyesini yükselttiği inkar edilemez bir gerçektir. Elektrik aydınlatma nedir diye merak edenler için; elektrik ile meydana gelen ışık, aydınlatma ürünleridir denilebilir. Elektrik tesisatına bağlı şekilde çalışan aydınlatmalar arasında; bahçe aydınlatmaları, ledler, sokak lambaları, asma tavanlar, gece lambaları, lambalar bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle elektrik tesisatı olmadan, elektrik olmadan çalışmamaktadır. Bu ürünlerin elektrik ile bağlantısı genellikle gözle görülür bir şekilde olmamaktadır. Yapının içinden geçen bu tesisat ile elektrik akımı en doğru, hızlı ve güvenilir şekilde aydınlatma ürününe ulaşabilmektedir. Günün her saati kişiye ışık ve aydınlık sağlamaya yarayan bu ürünler, gün içindeki verimi arttırır. Her yapıda elektriğin yönetilebileceği bir pano bulunmaktadır. Bu pano ile kolaylıkla elektrik yapıdaki her alana iletilir. Bu pano sayesinde elektriği daha dikkatli ve bilinçli kullanmak mümkün kılınmaktadır. Panoda yer alan elektrik sayacı ile ne kadar elektrik kullanıldığı görülebilir. Bu panoların aydınlatması da panolar kadar önemlidir. Elektrik panosu aydınlatma ile olası sıkıntılardan panoda daha net bir şekilde işlem yapmak mümkündür. Bu panoları aydınlatırken floresan ve akkor flemanlı lambaların kullanılması önerilmektedir. Özellikle floresanlar az güç çektiği ve ısınmaması adına çok fazla tercih sebebine sahiptir. Aynı zamanda iki lambanın da oldukça uzun ömürlü olması; onları daha kullanışlı hale getirmektedir. Panoları aydınlatmanın yanı sıra dış alanı aydınlatmak için de elektrikten yararlanılmaktadır. Bahçe, sokak gibi alanların vazgeçilmezi olan aydınlatma direkleri bunlardan biridir. Bu direklerin elektrik bağlantısı direğin içindeki alana konulabilecek kablolar ile mümkün kılınmaktadır. Bahçeyi aydınlatmak için kullanılan bu direk, zemine sabitleme aparatı ile beraber satılmaktadır. Böylelikle rüzgârlı havada veya herhangi olumsuz bir durumda yerinden oynaması ve tesisatın bozulması mümkün olmamaktadır. Elektrik aydınlatma direkleri fiyatları ise modelden modele göre değişmektedir. Genel olarak her bütçenin ulaşabileceği fiyat standartları mevcuttur. Direklerin yanı sıra, altıgen set üstü olan bahçe lambaları ile de dış alan aydınlatmasına sahip olmak mümkündür. Yere monte edilen bu bahçe lambası, 17 cm çapa ve 38 cm yüksekliğe sahiptir.