DEKOHANE
DEKOHANE
Şirket Ünvanı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: MEHMET YÜZBAŞIGİL İNŞAAT
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 6130927108
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 249 21
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 258 12
Mağazanın iletişiminden memnunum 243 16
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

El Aletleri

için 7 sonuç bulundu.

El Aletleri

El aletleri, adı üstünde elimizle kullandığımız aletlere verilen addır ve ellerimizi kullanarak yaptığımız işleri pratik hale getirmeye, kolaylaştırmaya yarayan aletlerdir. Her evde, ofiste, iş yerinde, atölyelerde bulunması gereken el aletleri, çeşitli kesme, oyma, çakma, biçimlendirme gibi işlemlerinizde sizlere yardımcı olmak üzere en son teknolojik gelişmeler ışığında tasarlanır. Web sitemiz üzerinde hemen her tür el aletleri ve el aletleri setleri bulunmakta ve ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır.

El Aletleri Arasında Neler Bulunuyor?

El Aletleri Arasında Neler Bulunuyor?

Divit kalem hokkadaki mürekkebe batırıp ardından yazı yazdığınız nostalji yüklü, estetik özelliği ile göz dolduran bir tür kalem çeşididir. Divit kalemle yazı yazmak gerçekten çok keyifli bir iştir. Kendinizi romantik dönem şairi ya da romancısı gibi hissetmenize yol açabilir. Aynı zamanda çalışma masanızda bulunduğunda ortama estetik bir hava katar.

Her İhtiyaca Yönelik El Aletleri Çeşitleri

Her İhtiyaca Yönelik El Aletleri Çeşitleri

Çizim ipi, çırpı ipi, işaretleme kalemi, inşaat ipi, tornavida seti, lokma seti, matkap ucu takımı, panç seti, pafta seti, buat açma seti gibi çok amaçlı takım seti ya da çok amaçlı el aletleri seti adını verdiğimiz set halindeki ürünler de işlerinizi kolaylaştıracak. Eğe ya da eye modelleri, tornavida ve bilimum tornavida çeşitleri, lokma seti ve lokma takımı, pense çeşitleri, yan keski, havya çeşitleri ve lehim aleti gibi el aletleri de kategorilerimiz üzerinden satın alınabilir. Budama testeresi, kıl testere, motorlu testere gibi ahşap ve demir kesmede kullanabileceğiniz testere çeşitleri sayesinde emekten ve zamandan tasarruf edeceksiniz.

Aracınıza Özel El Aletleri

Aracınıza Özel El Aletleri

Aracınız için yedek akü ve akü şarj cihazları satın alarak akü konusunda yaşanabilecek olumsuz durumları bertaraf edebilirsiniz. Bağ makası, boru makası, tel kesme makası gibi makas ve makas çeşitleri sayesinde bağ bahçe işlerinizde zor diye bir kelime kalmayacak. Yan keski, maket bıçağı ya da diğer adıyla falçata, mengene, zımpara çeşitleri, silikon tabancası da sitemizde bulunan el aletlerinden diğerlerini oluşturuyor. Seramik kesme makinesi ve fayans kesme makinesi, kargaburun, işkence, makaralı kablo, iskarpela, gönye, kerpeten, perçin somunu ve perçin tabancası, rende, murç gibi el aletlerine ihtiyacınız varsa alışverişlerinizde kategorimizin en avantajlı fiyatlarından faydalanmalısınız.

El Aletleri Fiyatları

El Aletleri Fiyatları

Bir önceki başlıkta ayrıntılı biçimde sıraladığımız, İzeltaş, Stanley, Altaş gibi markaların en kaliteli el aletleri çeşitlerini en uygun el aletleri fiyatları ile satın almak için kategorilerimize göz atmanız yeterlidir. Yapı Market Bahçe kategorimizdeki diğer ürünleri görmek ve için Yapı Market & Bahçe kategorimize göz atmanız yeterli.