dağyoluoutdoor
dağyoluoutdoor
Şirket Ünvanı: Türkan Eldem Terzi
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 37792276542
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%93

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 224 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 232 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 205 13
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Beden

(104)
(102)
(100)
(84)
(27)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Outdoor Giyim

için 244 sonuç bulundu.

Outdoor Giyim

Masa başı işlerden sıkılan, plazaya hapsolan insanlar kendilerini rahatlatma arayışlarına girmektedir. Farklı aktivitelere yönelen kişiler, en çok özlerine dönmeyi tercih etmektedir. Özüne dönen insanlar, çalışma hayatının getirdiği negatif enerjiden uzaklaşarak mutlu olmaktadırlar. İnsanın özü doğadır. Doğaya dönen insanlar toprağa, ağaca, taşlara dokunarak, geceleri gökyüzünü ve yıldızları inceleyerek deşarj olmaktadırlar. Bu akım, outdoor yaşam olarak karşınıza çıkmaktadır. Outdoor, Türkçede “dış mekan” anlamına gelmektedir. Dış mekan, yani evlerinizin ve çalıştığınız ortamın dışında kalandır. Doğa gezileri, Outdoor & Kamp yaparak siz de özünüze dönmek isterseniz, outdoor giyim ürünleri ile maceralarınızı daha rahat ve anlamlı hale getirebilirsiniz. Yapacağınız keşifler ve kamplar için özel olarak tasarlanan outdoor giyim tarzı, özüne dönmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olmaktadır.

Doğa ile İç İçe: Outdoor Giyim

Doğa ile İç İçe: Outdoor Giyim

Ormanın derinliklerine, doğanın kalbine yapacağınız gezilerde ve keşiflerde outdoor giyim daima yanınızdadır. Doğal hayatın kendine has gereksinimlerine uygun olarak üretilen outdoor giyim ürünleri sayesinde rahat ve keyifli anlar geçirmeniz mümkündür. Doğanın içinde yer alan outdoor, doğa ile ilgili sporları da bünyesinde bulunmaktadır. Dağcılık, rafting, kaya tırmanışı, yürüyüş, kampçılık, serbest dalış, yamaç paraşütü, doğa fotoğrafçılığı, buz tırmanışı, dağ bisikleti gibi aktiviteler, popüler outdoor sporları arasında yer almaktadır. Nefes kesen anlara sahne olan bu sporlar, günlük hayatın koşuşturması ile monotonlaşmış hayatlara renk katmaktadır. Bu sporları yaparak kendinizi deşarj etmek ve günlük hayatın stresinden bir nebze de olsa uzaklaşmak isterseniz, öncelikli olarak güvenliğinizi sağlamanız gerekmektedir. Güvenliği sağlamak için, seçtiğiniz spora uygun ekipmanları temin etmeniz mühim rol oynamaktadır. Outdoor giyim ayakkabı, en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlar listesinde ilk sıralarda bulunmaktadır. Adım atmak, insanlık ve her spor dalı çok önemlidir. Doğru adımı atmak ise hayatınızı yakından ilgilendiren bir durumdur. Doğru adımı atamazsanız, sonuçları kötü olabilir. Outdoor ayakkabı, ilgilendiğiniz spora ve yürüyeceğiniz zemine göre üretilen farklı modelleri ile doğru adımı atabilmeniz için tasarlanmıştır. Örneğin, dağ yürüyüşü yapmak istiyorsanız, bu tip outdoor ayakkabıyı almanız gerekir. Yürüyüş ayakkabıları, tırtıklı tabanları sayesinde zemine sıkıca yapışarak kaymanızı engeller. Ayrıca, kalın ve korunaklı tabanı ile ayağınızın üzerine düşen bir nesne sonucu yara almanızı engeller, yüksek bir yerden düştüğünüzde oluşacak etkiyi yine tırtıklı tabanları sayesinde en aza indirir. Outdoor giyim, cinsiyete göre farklılık göstermektedir. Çünkü erkeğin ve kadının vücutları birbirinden farklıdır ve ihtiyaçları bedenlerine göre şekillenmektedir. Mevsim şartlarına göre farklılık gösteren, yazlık ve kışlık outdoor giyim modelleri bulunmaktadır. Yazın sıcağından koruyan, ince ve delikli kumaşları sayesinde terletmeyen outdoor kıyafetler, kışın ise sık ve kalın dokuması ile sıcak tutan ve sizi her türlü olumsuz hava şartından koruyan çeşitler mevcuttur. Su geçirmeyen modeller ile kış ve sonbahar aylarının en büyük sorununu ortadan kaldıran ürünler, bu dönemlerde doğa sporlarınızı daha rahat bir hale getirmektedir. İhtiyacınıza uygun modellere göz atarak özgürlüğünüzü doyasıya yaşamanın keyfini çıkarın.

Outdoor Giyim Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Outdoor Giyim Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Outdoor giyim ile tarzınızı özgürce yansıtabilirsiniz. Her spora uygun modeller ile güvenliğinizi ve rahatlığınızı en üst seviyeye taşımak sizin elinizdedir. Dağcılık, kayak, kış yürüyüşleri, buzul tırmanışları gibi faaliyetlerin olmazsa olmaz ekipmanların biri de kuşkusuz monttur. Outdoor giyim mont seçenekleri arasından seçtiğiniz spora uygun montu satın alarak aktivitelerinizi sıcak ve güvenli bir durumda gerçekleştirmeniz mümkündür. Outdoor sporlarda, mental ve fiziksel açıdan hazır olmak çok önemlidir. Fiziksel hazırlığın bir kısmı kondisyon, diğer bir kısmı ise ekipmanlarınızdır. Outdoor montları, son teknoloji ile üretilen modellere sahiptir. Bu modeller, hareket kabiliyetinizi engellemeden olumsuz hava koşullarına karşı sizi korumak için üretilmiştir. Su ve soğuğu geçirmeyen, adeta bir termos gibi vücut sıcaklığınızı dışa yansıtmayan outdoor montlar, en zorlu koşullarda bile ayakta durmanız için size destek olmaktadır. Cebe katlanarak taşınabilen modeller ile çantanızda yer kaplamadan montunuzu yanınızda bulundurabilirsiniz. En az ağırlığa sahip bu ürünler, hareketlerinizi kısıtlamamak adına hafif üretilmişlerdir. Esnek dokuları ile gerilmelere karşı dayanıklı olan montlar, uzun yıllar aktivitelerinizde sizinle beraber olması için tasarlanmıştır. Sporcuların internette yaptıkları outdoor giyim önerileri doğrultusunda seçtiğiniz spor dalındaki kıyafetleri edinerek spor esnasında konforu maksimum seviyede hissederek performansınızın düşmesini engelleyebilirsiniz. Seçtiğiniz spor türüne göre kıyafet çeşitleri farklı özellikler göstermektedir. Örneğin, rafting yaparken suya düştüğünüzde yüzeyde kalmanızı kolaylaştıran ürünler mevcuttur. Kaya tırmanışında ise dengenizi bozmayacak hassas ve fit ürünler bulunmaktadır. Bu yüzden seçtiğiniz spor dalına uygun giyinmeniz hayati önem taşımaktadır. Outdoor giyim kadın koleksiyonu, cesur ve gözü pek kadınlar için üretilmiştir. Hayatın her alanında sırtlarındaki yükü başarıyla taşıyan kadınlar, outdoor sporlarına duydukları ilgi ve gösterdikleri azim ile herkes tarafından takdir toplamaktadır. İhtiyaçlarına uygun özel olarak üretilen outdoor giyim ürünleri sayesinde kadınlar, maksimum performans gösterme şansına sahiptirler. Outdoor giyim erkek ve kadın modelleri, geniş ürün yelpazesi nedeniyle çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. Bu fiyat aralıkları, her bütçeye hitap eden cinstendir. Siz de outdoor giyim ürünlerini incelemek ve satın almak isterseniz, Spor & Outdoor ürün sayfamıza göz atarak hızlı ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük Yaşamda Outdoor Giyim

Günlük Yaşamda Outdoor Giyim

Outdoor giyim, yalnızca doğa yürüyüşlerinizde ya da başka bir doğa sporu esnasında giyebileceğiniz ürünler değildir. Outdoor giyim tarzı, adeta bir yaşam biçimidir. Bu sayede kendi tarzınızı, özgür ruhunuzu günlük yaşamda insanlara sergileyebilirsiniz. Belirli kalıpları olmayan, yalnızca rahatınız için üretilen outdoor kıyafetleri, işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır. Örneğin, outdoor giyim pantolon, sağlam kumaşı ile doğadaki anlarınızda pantolonunuzun kolayca yırtılmasını önlemektedir. Ayrıca üzerindeki büyük ve estetik görünümlü cepleri ile aletlerinizi ve ekipmanlarınızı taşıyabileceğiniz alanlar yaratmaktadır. Kışlık ve yazlık modelleri ile bacaklarınızı mevsimine göre sıcak ve soğuktan korur. Doğa sporlarına yönelik ilginin son yıllarda gözle görülür ölçüde artması ile birlikte yerli outdoor giyim sektöründe de hatrı sayılır derecede yol katedilmiştir. Yerli piyasada açılan birçok marka, sektördeki rekabeti artırmış, dolayısı ile ürün fiyatları azalmış ve bunun aksine ürün kaliteleri gelişen teknoloji ile birlikte günbegün artmıştır. Cildinize değen katmanın havalandırma özelliği sayesinde, outdoor kıyafetlerinizle spor yapmak artık daha keyifli bir hal alacaktır. Terletmeyen özel kumaşları ile performansınızı artırır, terlediğiniz takdirde ise terinizi içinde hapsederek rahatsız olmanızı engeller. Çalışma hayatınızın dışında, tatil günlerinizde ürün kullanıcıları tarafından outdoor giyim tavsiye edilmektedir. Rahat kıyafetler, iş günlerinde giydiğiniz sıkıcı ve dar elbiselerinizden duyduğunuz rahatsızlığı ortadan kaldıracak niteliktedir. Yalnızca spor yaparken değil, sokakta yürürken dahi mevsim şartlarına göre kullanabileceğiniz bu ürünler, tasarımları ile dikkat çekmektedir. Gündelik hayatınızdaki ihtiyaçlarınızı outdoor giyim ürünleri ile karşılayabilirsiniz. Örneğin soğuk kış günlerinde termal outdoor montlarını giyerek sıcacık hissedebilirsiniz. Yağmurlu havalarda outdoor yürüyüş ayakkabılarınız ile hem yağmur ve çamurdan korunabilir, hem de yüksek tabanları ile sokaklarda havalı bir şekilde yürüyebilirsiniz. Her zevke uygun baskı ve modellere sahip outdoor giyim ürünleri ile tarzınızı yansıtmanız mümkündür.