dağyoluoutdoor
dağyoluoutdoor
Şirket Ünvanı: Türkan Eldem Terzi
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 37792276542
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%93

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 224 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 232 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 205 13
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bushnell (51)
Deuter (137)
Ka-bar (24)
Konus (30)
Led Lenser (25)
NITECORE (48)
Opinel (125)
Spyderco (35)
Steiner (36)
STURM (227)
Tekut (3)
Thule (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (995)
Kadın (34)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapasite

(77)
(27)
(26)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Outdoor Ekipmanlar

için 1,086 sonuç bulundu.

Outdoor Ekipmanlar

Outdoor aktiviteler esnasında deneyiminizin kusursuz ve sorunsuz geçmesi için doğru outdoor ekipman seçimi yapmış olmanız çok önemli. İster kampçılık, ister balıkçılık, ister tırmanış ya da rafting yapıyor olun; yanınıza aldığınız ekipmanların kullanışlı ve kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Tercih ettiğiniz outdoor aktivite her ne olursa olsun, ona en uyun outdoor ekipmanlar burada sizleri bekliyor.

Çakı & Bıçak

Çakı & Bıçak

Özellikle kampçılık ile uğraşanlar iyi bilir; kamp sahasında çakının ve portatif bir kamp bıçağının önemi büyük. İçerisinde cımbızdan makasa, kürdandan tornavidaya ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alet-edevatı bulunduran kullanışlı İsveç çakıları ve ağaç dallarından çiğ balığa aklınıza gelebilecek her objeyi kesebilecek keskinlikte bıçaklar burada.

Outdoor Çanta

Açık hava aktiviteleri ile uğraşırken tüm ekipmanlarınızı yerleştirebileceğiniz bir çanta olmadan olmaz, değil mi? Bel destekli, bol bölmeli ve ergonomik yapılı outdoor çanta modelleri, trekking ve tırmanış maceralarınızı çabasız hale getirmek üzere beğeninize sunuluyor.

Fener & Kafa Lambası

Elbette kamp yaparken güvenilir bir ışık kaynağına sahip olmak önemli; kamp feneri ve kafa lambası çeşitleri de bunun için var. Kafanıza pratik bir şekilde takabileceğiniz ve ellerinizi özgürce kullanabileceğiniz kafa lambalarının yanı sıra ister çadır içinde, ister çadır dışında size ışık sağlayacak fener çeşitleri de yine elzem Kamp malzemeleri arasında.

Outdoor Kameralar

Outdoor Kameralar

Kamp, doğa yürüyüşü ya da tırmanış yaparken karşı karşıya kaldığınız doğal güzellikleri kayıt etmeden olur mu hiç? Birbirinden kaliteli aksiyon kameraları, unutulmaz anlarınızı bir bir kaydetmek için sabırsızlıkla sizleri bekliyor. SJCAM, GoPro ve çok daha fazlası için tıklayın.

Güvenlik Malzemeleri

Vahşi doğadayken güvenlik önleminizi sağlam bir şekilde aldığınızdan emin olmalısınız. Can yelekleri, alarm niyetine düdükler ve yönünüzü bulmanıza yardımcı olan pusulalar, mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken güvenlik ekipmanları arasında.

Tırmanış Malzemeleri

Trekking batonu, tırmanma duvarı tutamak seti, tırmanma merdivenleri, kafa lambaları, sportif kasklar, tırmanma ipi çeşitleri ve aklınıza gelebilecek daha pek çok tırmanış ekipmanı, birbirinden kaliteli markalar ve bol çeşitli ürünler eşliğinde burada beğeninize sunuluyor.

Dürbün & Teleskop

Dürbün & Teleskop

Doğa ananın bizlere sunduğu güzelliklere çok daha yakından tanık olmaya ne dersiniz? Kuş gözleme gibi sofistike bir outdoor hobiye sahipseniz kaliteli bir dürbüne ihtiyacınız olacağı kesin. Uzay ve gök bilimlerine meraklıysanız ise yine bu merakınızı tatmin etmek için alanında uzman bir markadan afilli bir teleskop edinmeniz şart. Hawke, Nikon, Bushnell, Celestron gibi popüler markalar burada.

İlk Yardım & Aksesuar

Eğer outdoor çantanızın içerisinde tam teşekküllü bir ilk yardım çantası yoksa, o aktiviteye tam olarak hazır değilsiniz demektir. Steril sargı bezleri, antiseptik solüsyonlar, yanık ve yara kremleri, yara bantları ve bandaj gibi ilk yardım ekipmanlarının bulunduğu bir medikal kit ile sağlığınızı güvence altına almayı ihmal etmeyin.

GPS & Navigasyon

Her ne kadar pusula, yönünüzü bulma konusunda size bolca yardım sağlasa da hiçbir şey bir GPS ve navigasyon cihazının verdiği güveni veremez. Gitmek istediğiniz yeri nokta atışı tespit ederek sizi çabasız bir şekilde oraya yönlendiren navigasyon cihazları sayesinde artık doğada kaybolmak diye bir şey yok!