dağyoluoutdoor
dağyoluoutdoor
Şirket Ünvanı: Türkan Eldem Terzi
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 37792276542
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%93

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 224 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 232 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 205 13
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Lizard (20)
Lowa (54)
Başka bir kelime deneyin

Numara

(32)
(31)
(31)
(31)
(31)
(28)
(26)
(24)
(24)
(22)
(20)
(10)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Outdoor Ayakkabı & Bot

için 74 sonuç bulundu.

Outdoor Ayakkabı & Bot

Outdoor aktiviteler ve doğa sporları için gerekli olan bazı ekipmanlar vardır. Ayakkabı ve botlar da bu ekipmanların başında gelmektedir. Yapacağınız aktiviteye ve ihtiyaçlarınıza uygun bir outdoor ayakkabı ya da bot ile spor deneyiminizi çok daha konforlu ve güvenli bir hale getirebilirsiniz. Kategorimizde tüm outdoor aktiviteler için uygun ayakkabı ve bot modelleri bulunmaktadır.

Trekking & Hiking Ayakkabıları

Trekking & Hiking Ayakkabıları

Bireysel ya da gruplar halinde gerçekleştirilen trekking ve hikking aktiviteleri için özel olarak üretilmiş ayakkabılar bulunmaktadır. Trekking kısaca; doğa parkurlarında çoğunlukla gruplar halinde gerçekleştirilen uzun ve tempolu yürüyüşlerdir. Hiking ise günübirlik yapılan doğa gezileridir. Hiking ve trekking ayakkabısının ortak özelliği rahat ve kullanışlı bir tabana sahip olmaları, zorlu zemin koşullarına uyum sağlayabilmeleridir. Bataklık, tepe ve zorlu arazilerde rahat bir şekilde yürüyebilmeniz için kaliteli bir trekking & hiking ayakkabısı almanız oldukça önemlidir.

Outdoor Çizme

Outdoor çizmeler özellikle kış kampı ve soğuk havalardaki outdoor aktiviteler için tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra; balıkçılık, doğa fotoğrafçılığı, kara avcılığı, bahçe sulayıcılığı gibi çeşitli uğraşlara sahip kişiler tarafından da bu çizme modelleri tercih edilmektedir. Outdoor çizmelerin özelliklerine ve kullanım amaçlarına göre farklı modelleri bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan geniş ürün yelpazesindeki çizme modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Outdoor Terlik & Sandalet

Outdoor Terlik & Sandalet

Outdoor terlik ve outdoor sandalet modelleri sıcak havalarda yapılan doğa sporları ya da aktivitelerde kullanımaktadır. Ayrıca yaz aylarında ehir hayatında da bu ayakkabılara rastlamaktadyız. Sık sık gezen ve rahatına düşkün kullanıcılar tarafından da outdoor sandalet ve terlikler hayli rağbet görmektedir. Çoğu ortopedik özellikteki terlik ve sandaletler ayak sağlığına önem verenler tarafından da tercih edilmektedir.

Dağcılık & Tırmanış

Dağ yürüyüşleri, dağda kamp kurma ve tırmanma gibi adrenalin dolu aktivitelerle uğraşıyorsanız hem konforunuz hem de güvenliğiniz için dağcılık ayakkabıları kullanmanız gerekir. Dağcılık ve tırmanış ayakkabıları sahip olduğu özellikler sayesinde yürüyüş ve tırmanmayı daha kolay kılmasının yanı sıra; kayma gibi tehlike arz edebilecek sorunları da büyük ölçüde önler.

Kar Botu

Kar Botu

Yine kar botu da hem outdoor aktiviteler sırasında hem de şehir hayatında karşımıza çıkan ayakkabılardan. Hem son derece konforlu olması hem de soğuk geçirmeme özelliği, kar botunun hayli rağbet görmesini açıklar nitelikte. Kar botu erkek ve kadın modellerine kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz. Kar botları; buzul bir zeminde daha rahat yürümenizi, dengenizi korumanızı, soğuktan korunmanızı sağlar.

Askeri Bot

Outdoor ayakkabılar arasında yer alan askeri bot modelleri ordu standartlarına uygun olarak tasarlandığından en kaliteli ve en yüksek verime sahip ayakkabılardan biridir. Askeri botlar sanıldığının aksine son derece hafiftir. Ve sunduğu koruyuculuk, ısıtma ve koruma gibi performansları düşünüldüğünde soğuk havalarda ve zorlu arazi koşullarında pek çok outdoor aktivite için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.