dağyoluoutdoor
dağyoluoutdoor
Şirket Ünvanı: Türkan Eldem Terzi
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 37792276542
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%93

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 224 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 232 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 205 13
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Crosman (4)
Hannah (2)
Husky (44)
King Camp (16)
Megaline (3)
Primus (60)
Smiths (8)
Square (90)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanıcı

Unisex (190)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kamp Malzemeleri

için 257 sonuç bulundu.

Kamp Malzemeleri

Baraka veya çadır gibi araçlar sayesinde doğa içerisinde konaklama yapmayı amaçlayan kampçılığın 150 yıldan fazla bir geçmişi bulunmaktadır. Dünyanın farklı bölgelerinde, ormanlarda, sahil kıyılarında veya dilediğiniz herhangi bir alanda kamp ateşini yakalabilir ve konaklayabilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir kamp keyfi yaşayabilmek için çeşitli kamp malzemeleri gerekmektedir. Gideceğiniz yere, mevsime, kamp süresine göre doğru bir malzeme listesi hazırlanmalıdır. Gereksiz ağırlıktan kurtulmanızı ve pek çok dert ile başa çıkabilmenizi sağlayacak olan bu yardımcı malzemeler sayesinde kampınızı daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu malzemeler, kaç kişi kamp yapacağınıza göre de değişiklik göstermektedir. Uzun süreli kamplarda kullanacağınız malzeme sayısı daha fazladır.

Kampta Daha Rahat Olmanızı Sağlayan Kamp Malzemeleri

Kampta Daha Rahat Olmanızı Sağlayan Kamp Malzemeleri

Kampınızdan keyif alabilmeniz için karşılacağınız problemleri en kısa sürede ve en pratik şekilde çözmeniz gerekmektedir. İstek ve ihtiyaçlara göre çeşitli malzemeler kamp çantasının içerisine eklenebilmektedir. Özellikle yemek ve su konusunda taşıyacağınız mutfak aletleri, mataralar ve termoslar önem taşımaktadır. Temel kamp malzemeleri arasında bulunan termos, paslanmaz çelik gövdesi ile ince bir vakum katmanından oluşmaktadır. Hafif ve ince bir dizayndan oluşan ürünler kolayca taşınabilir özelliktedir. Kamp çantalarınızda ağırlık yapmayacak olan ürünlerin minimumdan maksimuma kadar farklı boyutları bulunmaktadır. İstediğiniz sıvının sıcak veya soğuk kalmasını sağlayan ürünler tek dokunuşla açılan kapak sisteminden oluşturulmuştur. Sıkıca kapanan kapak sistemi uzun süre boyunca sıvının sıcak veya soğuk olarak korunmasını sağlamaktadır. Güvenlik kilidine sahip olan termoslardaki bu sistem kapağın yanlışlıkla açılmasını engellemektedir. Rahatça ve güvenle çantanızda taşıyabilirsiniz. Yapışmaz iç kaplamaya sahip olan ürünler iç yüzeyde sıvıyı tutmaz bu yüzden kolay bir temizleme sistemine sahiptir. Şişe, kapak ve ağızlık kısımları kolayca ayrılabilir ve yıkanabilir özelliktedir. Ağızlık için kolaylığı sağlar ve kabarcık oluşmamasını sağlayan bir hava kanalına sahiptir. Özel ağızlık tasarımı sayesinde maksimum hijyen sunan bu ürünlerde kapak açık olduğu durumlarda içme sırasında düşmemesi için kapağı arkaya doğru kilitleyen bir mekanizma yer almaktadır. Sağlık koşullarına uygun olarak üretilen çadır kamp malzemeleri arasında yer alan bu ürünün makineden ziyade elde yıkanması tavsiye edilmektedir. Termos ürünlerinin yanı sıra suyunuzu koyabileceğiniz mataralar bulunmaktadır. Hem bardaklı hem de ağızlıklı mataralar bulunmaktadır. Suyunuzun tadının değişmeden uzun süre boyunca muhafaza edilmesini sağlar. Sıvıları muhafaza edebileceğiniz ürünlerin yanı sıra yemek muhafazası gerçekleştirebileceğiniz ısı yalıtımına sahip yemek kapları bulunmaktadır. Mikrodalgada kullanılabilen iç kaselerden oluşan bu kapların dış kısmı dayanıklı paslanmaz çelik konstrüksiyona sahiptir. Yapışmaz yapıya sahip olan kaplar kolayca yıkanabilmektedir. Kolay taşıma çantasına sahip olan bu ürünler içerisinde yemek çubukları bulunmaktadır. Bu çubukları kolay tutucu özellikten oluşan kullanışlı ürünlerdir. BPA içermeyen ve gıda ile uyumlu olarak satılan portatif kamp malzemeleri sayesinde yemeğinizi sıcak ve taze şekilde yiyebilirsiniz.

Kamp Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kamp Malzemeleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kampta yemek, barınma ve buna benzer temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlayan malzemeler bulunmaktadır. Bunlardan biri gece uyuyabileceğiniz rahat bir ortam sunan çadırlardır. Tek kişilikten yaklaşık 10 kişiliğe kadar çadırların büyüklükleri değişim göstermektedir. Suya dayanıklı polyester kumaştan üretilmiş olan ürünleri yağmurda, karda rahatça kullanabilirsiniz. Sert hava koşullarına karşı özel olarak geliştirilmiş olan çadırlarda fiberglas pole çubuklar kullanılmıştır. Kolayca kurulabilen ve toplanabilen yapıya sahip olan bu ürünler, zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Outdoor kamp malzemeleri arasında en gerekli ürünlerden birisi olan çadırlarda su itici yapı bulunmaktadır. Böylece çadırınız ıslandığı zaman kolayca hızlı bir şekilde kuruyabilmektedir. Sineklik korumalı geniş girişi sayesinde geceleri böcekler ile savaşmak zorunda kalmazsınız. Haşere ve sivrisinek gibi böceklerin içeriye girmesini engelleyen çadırda ferah tepe havalandırması yer almaktadır. Geceleri nefessiz kalmanızı engeller. Kamplarda ve festivallerde kullanılmaya uygun olan çadırlarda metal kazıklar bulunmaktadır. Bu kazıklar sayesinde germe ve sağlamlaştırma yapabilirsiniz. Çantası sayesinde pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Çadırların farklı boyut ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Kamp malzemeleri fiyatları ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz malzemeler sayesinde doğada eşsiz bir kamp deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Geceleri çadır içerisinde rahat bir uyku keyfi çekmenizi sağlayan uyku tulumları bulunmaktadır. Bu tulumlar soğuk havaları karşı koruma sağlamaktadır. Fermuar kısmı boydan boya olan tulumlar tamamen açılabilir ve kapanabilir özelliktedir. İçerisinde yer alan elyaf kumaş kayma, topaklanma ve dengesizlik gibi problemleri engellemektedir. Aynı zamanda bu kumaş terlemenizi engelleyerek gece uykunuzda rahatsız olmanızı önler. Farklı boyut ve kalınlıklara sahip uyku tulumlarını temizleme gerektiğinde kuru temizleme ile temizletebilirsiniz. Aynı zamanda yerden gelen ısıyı yalıtabilmenizi sağlayan kamp matları bulunmaktadır. Fazla sıcaktan veya fazla soğuktan korunmanızı sağlayan kalın ve dayanıklı ürünlerdir. Geniş yapısı sayesinde rahatça üzerinde yatabilirsiniz. Hafif ve ergonomik tasarımı ürünü rahat bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Dilerseniz avda dilerseniz kampta kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda evde spor yaparken de bu matları tercih edebilirsiniz. Spor & Outdoor ürünlerinden biri olan kamp malzemesi her doğa severin temel ihtiyaçlarından biridir.

Doyasıya Kamp Keyfi Yaşatan Kamp Malzemeleri

Doyasıya Kamp Keyfi Yaşatan Kamp Malzemeleri

Kamptan dilediğiniz kadar keyif alabilmenizi sağlayan malzemeler de bulunmaktadır. Kamp malzemeleri listesi içerisinde gerekli olmayan fakat olduğunda sizlere keyif kazandıracak ürünler yer almaktadır. Bunlardan biri kamp sandalyesidir. Katlanabilen yapısı sayesinde kolayca taşınabilen ve bagajlarda yer kaplamayan bu ürünler omuzda taşınabilmektedir. Yüksek dirence sahip olan ürünler PVC kumaştan üretilmiştir. İskelet metal ayak sisteminden oluşturulmuş bu ürünler yaklaşık olarak 110 kg’a kadar direnç göstermektedir. Ürünün kolçağında bardak tutucu özel bardaklık bulunmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı olarak geliştirilmiş olan ürünler paslanmaz yapıdan oluşturulmuştur. Deniz kenarında, ormanda dilediğiniz yerde sandalyenizi açarak doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kampın olmazsa olmazlarından biri olan kamp ateşine daha estetik bir görüntü kazandırabilmek için kamp şöminelerini tercih edebilirsiniz. Ayaklı yapıdan oluşan bu ürünler hem ateşi kolayca yönetebilmenizi sağlar hem de hoş bir görüntü oluşturur. Bu şömine üzerinde kullanabileceğiniz ızgara modelleri bulunmaktadır. Kamp ateşi üzerinde yemeğinizi yapabilmenizi ve çayınızı demleyebilmenizi sağlamaktadır. Çok yönlü tasarımı ve hafif yapısı sayesinde kamptan keyif alabilmenizi sağlamaktadır. Sırt çantasına bile sığabilen bu ürün katlanabilir yapıdan oluşmaktadır. Genellikle av kamp malzemeleri arasında tercih edilen bu ürün, yakaladığınız hayvanı ateş üzerinde pişirebilmenizi sağlamaktadır. Kamplarda sıklıkla tercih edilen bir başka ürün ise çakılardır. Paslanmaz çelikten oluşturulmuş olan bu çakılar katlanarak bir kart boyutuna gelebilmektedir. Rahatça yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler ultra ince ve hafif yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Jilet kadar keskin olan bıçaklar uzun ömürlülüğe sahiptir. Üstün güvenlik sistemine sahip olan bu ürünlerde bıçak ağzının taşınma esnasında kişiye zarar vermesini engellemek için korunmuştur. Kendiliğinden açılmayı engelleyen bir koruma mekanizmasına sahiptir. Aynı zamanda bıçak içerisinde su geçirmez tasarım bulunmaktadır. Paslanma gibi sorunları bulunmadığından dolayı makinelerde yıkanabilmektedir. Çeşitli baskı metotları sayesinde çakınızı kendinize ait bir ürün haline getirebilirsiniz. Kamp malzemeleri nelerdir sorusunun cevabı olarak temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürünler listelerin başında gelmektedir. Bunlardan biri de portatif ve kolay taşınabilir olan tuvalet modelleridir. Katlanabilir ve taşıma çantası ile kampta, avda veya dilediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Kamp yaşamınızı kolaylaştırmanızı sağlayacak malzemeleri Outdoor & Kamp sayfamız üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.