contionegroup
contionegroup
Şirket Ünvanı: Alican Biçer
İşletme Adı: Contione Group
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 18718676554
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 8
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 7 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Servis Parçaları

için 11 sonuç bulundu.

Servis Parçaları

Oto servis parçaları araçlar için en önemli ekipmanları içerir. Servis parçaları arasında; silecek yenileyici, otomobil yağları, yağ filtreleri, fren ekipmanları gibi araç güvenliği ve performansı için oldukça önem teşkil eden ekipmanlar bulunur. Ön süspansiyon parçaları, ön muz silecek takımları ya da fren balatası gibi birçok farklı sistem ve donanım için kullanılan bu parçalar, kaliteli oldukları sürece aracın performansını artırır. Özellikle fren ve ekipmanlarının kaliteli, tam donanımlı ve özel malzemelerden üretilmiş olması gerekir.

Araba Servis Parçaları Nelerdir?

Araba Servis Parçaları Nelerdir?

Araba servis parçaları aracın güvenli sürüşü ve sorunsuz çalışması için önemli parçalarıdır. Fren hidrolik yağları, fren diski, tam sentetik motor yağı gibi parçalar, kaliteli olarak tercih edilmesi gereken unsurlardır. Tam sentetik motor yağları özellikle geleneksel yağ çeşitlerine göre daha yüksek derecede arıtılmış baz petrollerle üretilir. Bu sayede daha yüksek koruma ve performans ile aracın sürüş donanımında iyileşme sağlar. Sentetik motor yağları, motorun ömrünü uzatan ve daha sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan yapılardır. Aşınmayı önleyen bu motor yağları, motoru temiz tutma, sürtünmeleri engelleme, motor temizliğini destekleme ve akışkanlığı koruma gibi ekstra avantajlara sahiptir.

Otomobil Servis Parçaları Nelerdir?

Otomobil Servis Parçaları Nelerdir?

Otomobil servis parçaları arasında en çok araştırılan parçalardan biri ön muz silecek takımı olabilir. Muz silecek modelleri, muz görünümüne sahip olan, aracın camlarını en etkili ve verimli şekilde temizleyen parçalardır. Ön cam temizliği konusunda performansı oldukça yüksek olan bu silecek takımı modelleri, kullanılan aracın markasına ve modeline göre farklı ebatlarda üretilir. Özellikle kış mevsimi için aracın sürüş güvenliğini ve performansını etkileyen ön muz silecek takımı, yağmur, çamur ve karı başarılı şekilde temizleyerek sürücünün görüş konforunu artırır. Özellikle yağmurlu günlerde, görüş bulanıklığı yaşanmaması ve güvenliğin olumsuz etkilenmemesi için net görüş sağlayan bu silecek takımları, sessiz çalışma prensibine sahiptir. Sürücünün dikkatini dağıtabilecek silecek gıcırtılarının önüne geçer.

Oto Servis Parçaları Markaları

Oto Servis Parçaları Markaları

Oto servis parçaları markaları farklı model araç ve markalar için zengin çeşitlilikte oto servis ekipmanları üretir. Her markanın kendine has oto ekipmanları bulunur. Araç servis parçaları seçiminde en önemli nokta, araç markanıza en uygun ve ihtiyaçlarınıza en çok cevap veren parçaları kullanmaktır. Araçta aksak çalışmaya başlayan parçalar, bu parçaya bağlı olarak çalışan sistemlerde de sorunlara yol açar. Bundan dolayı tek bir parçanın arızalanması durumunda diğer parçalar da olumsuz etkileneceği için araç sahibine daha yüksek ödemeler çıkarabilir. Yetersiz bir motor yağı kullanmak, motorun hareketli metal parçalarında aşınmaya yol açar. Motorun ömrü kısalır ve daha ciddi sorunlar yaşanabilir. Motorda meydana gelen aksaklıklar, ön süspansiyon parçalarında da performans düşüklüğüne yol açar. Bu durumun önüne geçmek için tam sentetik motor yağları kullanmak yeterlidir.

Oto Servis Parçaları Fiyatı

Oto Servis Parçaları Fiyatı

Oto servis parçaları fiyatı, tercih edilen servis parçasına göre değişir. Motor yağları ve fren sistemleri için temin edilmesi gereken parçalar farklı özelliklerde ve yapıda olduğu için fiyatları farklılık gösterir. Oto servis parçaları fiyatları için belirleyici olan bir diğer unsur da servis parçalarının markasıdır. Kalite, donanım, özellikler ve parçaların üretildiği malzemeler bu noktada parça fiyatları için en belirleyici unsurlardır. Bazı silecek çeşitleri yüksek kaliteli kauçuk malzemelerden imal edilir. Bu sayede otomobil camlarının çizilmesine engel olur ve camı en etkili şekilde sulardan arındırır. Tozlanan camların da temizliğini sağlayan bu silecek modellerinin montajı da oldukça pratiktir. Muz silecek takımlarının fiyatları özelliklerine ve markasına göre farklılık gösterebilir. Aracınızın ihtiyacı olabilecek diğer parçalara Yedek Parça kategorimizden ulaşabilirsiniz.