contionegroup
contionegroup
Şirket Ünvanı: Alican Biçer
İşletme Adı: Contione Group
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 18718676554
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 8
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 7 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

OEM Yedek Parça

için 396 sonuç bulundu.

OEM Yedek Parça

Orijinal ürün üreticisi tanımının kısaltması olan OEM, firmaların sahip olduğu patentler ile yaptırdığı üretimlere marka verilmeden önceki hali olarak tanımlanabilir. Bir otomobil üretiminde kullanılan birçok parça OEM olarak üretilir ve birleştiren şirketin markası ile araç satışa sunulur. Otomobil dışında bilinen bir çok ünlü firma benzer yöntemle ürettirdiği parçaları birleştirerek satışa sunar. Bilgisayarlar, cep telefonları, beyaz eşyalar ve teknolojinin hayatımıza girdiği hemen hemen her alanda gördüğünüz markalar ürünlerinin birden çok parçasını OEM (Original Equipment Manufacturer) olarak ürettirir. OEM ürünlerin fiyatları uygundur.

Kontak Temizleyici Spreyler ve Motor Yağıları

Kontak Temizleyici Spreyler ve Motor Yağıları

Tamir, bakım ve onarımda kontaklar arası elektriksel iletkenliği kalıcı hale getirmek, istenmeyen oksitlenmelerin önüne geçmek için kullanılır. Otomobil ve motosikletlerin kablo bağlantılarında kullanıldığı gibi televizyon, radyo benzeri elektronik kartların bağlantılarında kullanılır. Ortamdaki kir ve oksidi temizleyerek yüzeye yapışır ve koruyucu etki sağlar. Otomobil servislerinin olmazsa olmaz ekipmanıdır. Benzinli ve dizel motorlar için aşınma önleyici ve soğutucu etkisinin yanı sıra yakıtlardan dolayı motor içi parçalarda oluşan partiküllerin temizlenmesi görevini üstlenir. Temiz ve korunan parçaların aşınması azalır ömrü uzar. Motor yağları eksilen araçlarda arıza kaçınılmazdır. Uzun süre değiştirilmeyen yağlar özelliklerini kaybederler ve görev yapamazlar. Yağların durumunu kontrol edebilmek için motor altındaki kartere doğrudan giren yağ çubuğu kullanılır. Yağ çubuğundaki seviye göstergeleri ile yağın eksik olup olmadığı anlaşılır. Ayrıca yağ akışkan olmalıdır. Sakızlaşma yağın bozulduğunu gösterir. İki zamanlı motor yağı ve dört zamanlı motor yağı çeşitleri vardır. Bu sebeple aracınızda yakıt sarfiyatı artar. Aracınızdan daha iyi performans almak ve yakıt tasarrufu sağlamak için enjektörlerinize iyi bakmalısınız. Yakıt içerine katılan ekstra katkılar ile enjektörlerinizi temiz tutabilirsiniz.

Kol Dayama Kolçak ile Isıtıcılı Koltuk Minderleri

Kol Dayama Kolçak ile Isıtıcılı Koltuk Minderleri

Sürüş konforunu arttıracak en etkili aksesuarlardan biri kol dayama yani kolçaktır. Sürücünün özellikle uzun yollarda ya da şehir içinde sürekli vites değiştirmesi gerektiği zamanlarda koluna destek olan parçadır. Ayrıca içerisindeki geniş hacimli boşluk özel eşyaların araç içerisinde dağılmasını önler ve güvenli saklama alanı oluşturur. Soğuk kış günlerinde aracın içeriyi ısıtabilmesi için gereken motor sıcaklığına ulaşma süresi uzar. Aracınıza biner binmez sizi üşümekten kurtaracak koltuk üzerine geçirebileceğiniz ısıtıcılı minderler 12V araç oto çakmak girişi ile çalışır. 3-5 dakika içerisinde ısınmaya başlar. Günümüzde yeni araçların opsiyonel olarak koltuklarına dahili sundukları ısıtmalı koltuğun konforuna, 12V ısıtıcı minder ile sahip olabilirsiniz. Araç içi ekipmanları konfor için dizayn edilse de yaşam alanımızın rahatlığı stresi düşüreceği için kazaları önler. Özellikle soğuk bir kış günü aracı ilk çalıştırdığınız anda yaşanan hipotermi dolayısı ile hata yapma riski artar. Yapacağınız bu hata size ve sevdiklerinize zarar verebilir.

Otomatik Şanzıman Katkısı Kullanımı Amacı ve Enjektörler

Otomatik Şanzıman Katkısı Kullanımı Amacı ve Enjektörler

Motorun içerisindeki yağın çıkaramadığı kurumu ve kiri söker atar. Yağ değişiminden önce motora ilave edilir ve araç rölantide çalıştırılır. 10 dakika içinde görevini tamamlayacaktır. Ürün motorunuzun içindeki contaları, hareketli aksamları ve karteri temizler. Karter içerisinde yağın biriktirdiği partiküllerin yağ ile birlikte karter tapası sökülünce atılmasını sağlar. Motor karteri yağ değişimi sırasında sökülmeden temizlenmiş olur. Böylece yağ değişiminde konulan yeni yağın çabuk kirlenmesini önler ve korur. Dişlilerin arasına sıkışan yağı temizler, keçeleri ve contaları yenilemiş gibi tazeler. Şanzıman yağ kaçaklarını engellemeye yardımcı olur. Vites geçişlerinde fark edilir derecede sesi azaltır ve geçişlerin daha rahat olmasını sağlar. Yüksek sıcaklıkta yağ oksitlenmesi hızlanır ve bozulur. Şanzıman yağının ömrünü uzatır yağı korur. Araçlarınızda şanzıman yağına eklenerek kullanılır. Multitronic şanzıman tiplerinde kullanılabilir. Dizel araçların en önemli parçalarından biri motor içerisine yakıt gönderen enjektörlerdir. Dizel yakıtlardaki filtre edilmeden enjektöre gelen partiküller burada birikir ve yakıt geçişini azaltır. Azalan yakıt geçişi motor performansını düşürür, araçtan yüksek performans beklediğiniz zamanlarda çalışmayan ya da az çalışan enjektör sebebi ile diğer enjektörlere daha fazla yakıt pompalanır ve bu yakıtın tamamı yakılamadan atılır. Diğer araç yedek parçalarını da incelemek için Yedek Parça kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.