Çokkitap
Çokkitap
Şirket Ünvanı: ADA BARIŞ KİTABEVİ EĞİTİM YAYINCILIK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: ADA BARIŞ KİTABEVİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aykan.hakan@hotmail.com
Vergi No: 0070573412
Mersis No: 0007057341200010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 62 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 57 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 51 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Tatil Kitapları

için 2 sonuç bulundu.

Tatil Kitapları

Yaz tatili ve yarıyıl tatilleri çocukların dinlenmesine yardımcı olur. Ama bir yandan okuldan kopmamak için bazı dersleri de hafif hafif sürdürmek veya hatırlamak onların yararına. Tatil kitapları ile onların sıkılmadan öğrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Tatil Kitapları Nelerdir?

Tatil Kitapları Nelerdir?

Yaz tatil kitapları çocuklarınızın yaz tatilinde, yarıyıl tatil kitapları da çocuklarınızın sömestr aralarında tatil yaparken bir yandan okulu ve dersleri unutmaması için hazırlanan, ders kitaplarına göre daha hafif içerikli eğitim kitaplarıdır. İçlerindeki müfredat da tam tatil süresince yetecek kadar planlanır. Tatil kitaplar denildiğinde akla ilkokul tatil kitapları gelir. En yayın olan kitaplar 1-7. sınıflar arası için olan bu kitaplardır. Okul öncesi eğitim desteği için yayınlanan anasınıfı tatil kitapları da çocuğunuzu okula alıştırmaya yönelik bir adım olarak düşünülebilir. Kitapların konuları sayısal ve sözel diye genel başlıklar altında ya da başta matematik veya İngilizce olmak üzere özel başlıklar altında toplanarak beğeninize sunulur. Bu kitaplar ciltsiz, ciltli veya cep boy olabilir.

Tatil İçin Doğru Kitabı Seçmek

Tatil İçin Doğru Kitabı Seçmek

Doğru yaz kitabı veya yarıyıl kitabı göreceli bir kavram ama çocukların eğlenirken öğrenebilmesi için dikkat edebileceğiniz birkaç husus var. Birincisi, bu kitaplar tatil için alındığından çocuğunuzun dikkatini üzerinde toplayabilecek niteliklere sahip olmalı. Birçok kitap bunu sevimli resimlerle ve ilgi çekici öykülerle başarıyla yerine getirir. Kapak ve iç tasarımları da ne kadar cıvıl cıvıl olursa o kadar iyi. 1. sınıf tatil kitapları ve 2. sınıf tatil kitapları epey küçük yaştaki çocuklara hitap ettiği için bu özellikler daha da önem taşır. İngilizce tatil kitapları aslında biraz daha şanslı çünkü dil kitapları hikayeleştirmeye ve resimlemeye daha da müsait. Ayrıca ister 1. sınıf ister 7. sınıf kitabı olsun, bu kitapların pedagoglarla hazırlanmış veya en azından onların onayını taşıyor olması da önemli.

Tatil Kitaplarının Fiyatları

Tatil Kitaplarının Fiyatları

Tatil kitaplarının fiyatları yayınevlerine, sayfa sayılarına veya boyutlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Ama tatil için olduklarından temel ders kitaplarına nazaran daha ekonomik seçeneklerle karşılaşmanız mümkün. Dilerseniz yaz okulu setleri diye de geçen tatil kitap setleri sizi tek tek kitap araştırmaktan kurtarabilir. Tonguç Akademi Yayınları, Nartest Yayınevi, Damla Yayınevi, ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık, Sadık Uygun Yayınları, Çanta Yayınları, Ata Yayınları, Şenol Hoca Yayınları, Arı Yayınları, Yapı Kredi Yayınları dahil çok sayıda yayınevinin ilkokulun bütün sınıflarına ayrı ayrı, özel olarak hazırlanmış tatil kitaplarını burada bulabilirsiniz. Çocuğunuz tatil kitaplarıyla hoşça vakit geçirirken siz de Kitap kategorimizdeki edebiyat, hobi, araştırma, inceleme, sağlık, aile kitaplarına, dergilere, kitap aksesuarlarına ve sahaflar çarşısına göz atabilirsiniz.