Çokkitap
Çokkitap
Şirket Ünvanı: ADA BARIŞ KİTABEVİ EĞİTİM YAYINCILIK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: ADA BARIŞ KİTABEVİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aykan.hakan@hotmail.com
Vergi No: 0070573412
Mersis No: 0007057341200010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 62 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 57 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 51 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Sahaflar Çarşısı

için 1 sonuç bulundu.

Sahaflar Çarşısı

Eski olanın estetik ve manevi değeri birçok kişi için oldukça yüksektir. Özellikle kitaplar, birçok kişinin hem koleksiyon amaçlı hem de eski eserleri keşfetme amacıyla edindikleri eski basımlarıyla piyasada bulunabiliyorlar. Çoğunlukla ikinci el olarak piyasada yer alan ve kullanılabilir sağlamlıkta olan kitapları ikinci el olarak edinerek, eski kitap koleksiyonunuza bir yenisini ekleyebilir ya da basımı sona ermiş özel bir kitabı elde edebilirsiniz. İkinci el kitap çeşitleriyle tarihin tozlu sayfalarına ışık tutabilir, bugün yenisini bulamayacağınız eserleri antika amacıyla kütüphanenize taşıyabilirsiniz. Piyasada düşük fiyatla bulabileceğiniz ikinci el okuma kitapları ile düşük bütçeyle daha fazla kitaba sahip olma imkanını da elde edebilirsiniz.

İkinci El Kitap Seçenekleriyle Kitaplığınızı Doldurun

İkinci El Kitap Seçenekleriyle Kitaplığınızı Doldurun

Kitaplar, insanların hayatında yazının ve kağıdın icadından sonra kısa süre içerisinde dahil olmuş özel eserlerdir. Birçok farklı amaca hizmet edecek şekilde yazılan kitaplar bilgilerin kaynakları olarak tanımlanırlar ve piyasada çeşitli türlerde birçok kitap yer almaktadır. Kimi kitaplar zamanla talebin de azalmasına bağlı olarak tekrar basılmayabiliyorlar ve böyle durumlarda çok isteyip de bulamadığınız bir kitabı ikinci el olarak edinmeyi tercih edebilirsiniz. ikinci el roman kitapları, artık basımı olmayan romanlara sahip olmak istediğinizde piyasada bulabileceğiniz eserlerdir. Kullanıcılarının okuduktan sonra ikinci el olarak satışa sundukları bu eserler çoğunlukla yıpranmamış ve özelliklerini kaybetmemiş durumdadır. Sizin için manevi değeri olabilecek bir romanın ilk basımını elde ederek, başucunuza nostaljik bir kitabı koyabilirsiniz. Eski döneme ait bir kitabın ilk basımını antika olarak da evinizde bulundurabilirsiniz. Hikayeler, her bireyin çocukluğunda özel bir yere sahip olan özel eserlerdir. Gerçek hayatta gerçekleşmesi mümkün olmayan olayları işleyen ve çoğunlukla çocuklar için öğretici değerler taşıyor olmalarının yanında ayrıca hayal dünyalarına da katkı sağlayan hikaye kitapları çağlardır insanların hayatında yer alıyorlar. Bu nedenle de geçmişte yazılıp, tarihin tozlu sayfalarına karışmış birçok hikaye kitabı bugün yalnızca ikinci el eser olarak piyasada bulunabiliyor. Çocukluğunuzda kalan ve bugün yeniden sahip olmak istediğiniz bir hikaye kitabı varsa, bu kitapları da ikinci el olarak edinebilirsiniz. Kendi çocuklarınıza, sizin çocukluğunuzdan bir kitap sunmak üzere satın alabileceğiniz ikinci el hikaye kitapları ile sizin için manevi değeri olan bir eseri elinizin altında bulundurma imkanına sahip olabilirsiniz. Kitabınızı dilerseniz edinip gözden geçirdikten sonra özel bir şekilde ciltleyebilir, kutu veya çerçeve içerisinde saklamayı da düşünebilirsiniz. İkinci el çocuk kitapları piyasada yer alan ve çocuklara odaklı olarak yazılan eserler olarak karşınıza çıkıyorlar. Çocukların hayal dünyalarına özel karakterler ve maceralar kazandırabilecek bu kitapların hikaye ve masal türlerinin yanı sıra öğretici seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. El becerilerini geliştirecek etkinlikler ve hayat bilgisi öğretileri içeren ikinci el çocuk kitaplarını piyasada bulabilirsiniz. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden tüm seçenekleri inceleyebilirsiniz.

İkinci El Kitap Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İkinci El Kitap Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çeşitli alanlarda eğitim gören kişilerin, belirli bir süre sonunda tamamlayacakları eğitim süreci boyunca yanlarında bulundurmaları gereken çeşitli kitaplar vardır. Bu kitaplar, kullanıcıların eğitimlerine katkı sağlarlar ve odak içerikleriyle belirli bir amaca hizmet ederler. Kimi zaman kısa süreli olarak ihtiyacınız olabilecek kitapları sıfır yerine ikinci el olarak almayı da tercih edebilirsiniz. İkinci el veteriner kitapları, üniversitelerin veterinerlik bölümlerinde okumakta olan öğrencilerin derslerine hazırlanırken faydalanabilecekleri kaynaklar olarak piyasada yer alıyorlar. Hayvanlar için gelecekte hekimlik yapmak üzere eğitim alan öğrencilerin, geçmiş yıllara ait eserlerin içeriklerinden bilgi avcılığı yapabilmeleri adına piyasaya sürülen bu kitaplar aynı zamanda güncel içeriklerle de karşınıza çıkabiliyorlar. Siz ihtiyacınız olan bilim dalına göre ikinci el kitapları inceleyerek, size hitap eden seçeneği edinebilirsiniz. Türkiye’de üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin sahip oldukları kaynakların yanı sıra geçmiş yıllarda derlenmiş ve içerik yönünden oldukça zengin kabul edilen eserleri de edinmek istemeleri oldukça normaldir. Çünkü kimi eserler yayınlandıkları dönemin sınav sistemi için oldukça etkili olmaları yönünden beğeni toplayabilirler ancak daha sonra basımları durdurulmuş olabilir. Piyasada yer alan ikinci el TYT kitapları, üniversiteye hazırlanan öğrencilerin tercih edebilecekleri eserlerdir. Soru bankaları ve kaynaklar olarak birbirinden ayrılan bu eserlerin iç kısımları temiz, ciltleri sağlamdır. Böylelikle öğrenciler sıfır kitap gibi sahip olabilecekleri bu ikinci el kaynaklardan yararlanarak sınavlarına iyi bir şekilde hazırlanma imkanını elde edebilirler. Piyasada yer alan İkinci el üniversite kitapları, üniversitede alacağı eğitim boyunca kaynağa ihtiyaç duyan öğrenciler için piyasada yer alıyorlar. Çeşitli fakültelerin, çeşitli bölümlerinde eğitim almakta olan öğrencilerin alanlarında gereksinim duyabilecekleri bu kitaplar geçmişe dayalı içerikleriyle güncel konulara ışık tutuyor olmaları yönünden de öğrencilere çok yönlü faydalar sağlayabiliyorlar. İkinci el kitap fiyatları incelendiğinde, piyasadaki bu kitapların genel olarak basım tarihlerinin, basım sayılarının, temizlik durumlarının ve dahil oldukları alanların fiyat düzeyleri üzerinde etkili oldukları görülebiliyor. Siz farklı alanlardaki ikinci el kitaplar arasından kişisel ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Sahaflar Çarşısı Kitaplarını Tercih Edebilirsiniz

Sahaflar Çarşısı Kitaplarını Tercih Edebilirsiniz

İstanbul’un özel ve tarihi bir lokasyonu olan sahaflar çarşısı, eski kitapların satıldığı özel bir ticari merkez olarak değerlendirilebilir. Tarihi niteliği bulunan kitapların, tekrar basımı yapılmayan ancak okurların beğenisini kazanan eserlerin ve ikinci el kaynak kitapların yer aldığı bu özel yere gidemiyor olsanız dahi sahaflar çarşısında bulabileceğiniz kitapları edinme şansına sahip olabilirsiniz. Piyasada eğitime odaklı olarak dönemsel sınavlara hazırlanan öğrencilere hitap eden ikinci el kitaplar da bulunuyor. Sahaflar çarşısında pek çok alternatifi bulunan bu kitaplar arasında açık öğretim fakültelerinin sınavlarına hazırlananlar için hazırlanmış seçenekler dikkat çekiyor. Geçmiş yıl sorularını çözerek sınava hazırlanmak ve sınavın mantığı hakkında kapsamlı bilgi edinmek isteyenlere hitap eden bu eski basım kitaplar soru bankaları, kaynaklar ve yaprak testler olarak karşınıza çıkıyorlar. Çalışmalarınızı kapsamlı bir hale getirmek ve hazırlık sürecini kendi adınıza pratikleştirmek üzere tercih edebileceğiniz bu eserlerle başarıya adım adım ilerleyebilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan kaynağı geçici olarak kullanacağınız düşünülürse ikinci el kitabı edinmenin avantajlarından da yaralanabilirsiniz. İkinci el AÖF kitapları arasından kişisel branşınıza uygun olan seçenekleri edinerek, çalışmalarınızı hemen başlatabilirsiniz. Kitap serileri, günümüzde birçok kişinin hem koleksiyon amaçlı hem de sürükleyici maceraları adım adım takip etme amacıyla edindikleri özel eserler olarak gösterilebilirler. Bir kitap serisine ait tüm kitapları içeren setleri edindiğinizde, kitaplarınızı art arda okuma imkanına sahip olabilirsiniz. Sevdiğiniz bir Kitap serisinin ikinci el kitaplarını da piyasada bulabiliyorsunuz. İkinci el kitap setleri, yalnızca roman tarzı eserler için değil tarih ve sınava hazırlık eserlerinde de karşınıza çıkabiliyor. Set halindeki eserlerin önemli avantajlarından birisi olarak devamlılık ve geniş kapsamlılık olarak gösterilebilir. Bu açıdan ayrı ayrı toplamak yerine set halindeki ikinci el kitapları edinerek, ilgili konuya kapsamlı bir şekilde erişim imkanına sahip olabilirsiniz. Hem nostaljik yapıları hem de geçmişe ait içerikleriyle eski basım kitaplar günümüzde birçok kişinin keyifle satın aldıkları ürünlerdir. Siz de ürün sayfamızı inceleyerek sahaflar çarşısında bulabileceğiniz kitapları keşfedebilir, istediğiniz kitapları hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.