Çokkitap
Çokkitap
Şirket Ünvanı: ADA BARIŞ KİTABEVİ EĞİTİM YAYINCILIK HİZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İşletme Adı: ADA BARIŞ KİTABEVİ
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aykan.hakan@hotmail.com
Vergi No: 0070573412
Mersis No: 0007057341200010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 47 2
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 42 7
Mağazanın iletişiminden memnunum 37 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Çocuk & Gençlik Kitapları

için 16 sonuç bulundu.

Çocuk & Gençlik Kitapları

Çocuk ve gençler için özel olarak hazırlanmış çocuk & gençlik kitapları arasında, okul çağı çocuk kitapları, okul öncesi çocuk kitapları, gençlik ve boyama kitapları yer almaktadır. Çocuklarınıza okumayı sevdirmek ve okurken de öğrenmesini sağlamak istiyorsanız kategorimizde yer alan çocuk kitaplarına göz atabilirsiniz. Ayrıca gençler için öğretici ve eğlendirici gençlik kitaplarını da sayfamızda bulabilirsiniz.

Çocuk Kitapları

Çocuk Kitapları

Çocuk kitapları arasında okul çağı ve okul öncesi kitap çeşitleri bulunmaktadır. Okul çağı çocuğu kitabı çeşitleri, okumayı yeni öğrenen ya da yeni geliştiren çocuklar için özel olarak hazırlanmış kitaplardır. Normal kitaplardan farklı olarak büyük harfler, geniş satır aralıkları bulunan bu kitaplar çocukların gözlerini okumaya alıştırır. Özel olarak hazırlanan okul öncesi ve okul çağı çocuk kitapları, çocukların okuma, anlama ve dikkat yeteneklerini geliştirmede önemli rol oynar. Yalnızca dikkat geliştirme, okumayı öğretme gibi durumlar için değil, aynı zamanda çocuğunuzun okumasını hızlandırmak için de okul çağı çocuk kitaplarını kullanabilirsiniz. Çocuk hikaye kitabı seti gibi kitaplarla çocuğunuzun başarısı ve okul hayatı için gerekli olan dikkat, okuma ve anlama yeteneklerini geliştirmiş olacaksınız.

Gençlik Kitapları

Gençlik Kitapları

Genç kitapları arasında gençlerin çalışmakta zorlandığı konuları daha rahat daha eğlenerek çalışmasına olanak tanıyan kitaplar ile gençlerin ilgisini çeken edebiyat eserlerinin bulunduğu kitapları bulacaksınız. Micheal Ende’nin Momo, Sharon M. Draper’in İçimdeki Müzik, Jules Verne’nin 80 Günde Devri Alem, Rainbow Rowell’ın Fan Girl, Ferenc Molnar’ın Pal Sokağı Çocukları gibi edebiyat eserlerinin yanı sıra Gün Işığı Kitaplığı Yayınevinden Çıtır Çıtır Felsefe, Altın Post Yayınlarından İngilizce Hikayeler Seti gibi eğitim kitapları da yer almaktadır. Bunun dışında gençlerin ve çocukların ve hatta yetişkinlerin de çok sevdiği boyama kitabı örnekleri bulunmaktadır.

Çocuk ve Gençlik Kitapları Hangi Yayınevlerinden Çıkar?

Çocuk ve Gençlik Kitapları Hangi Yayınevlerinden Çıkar?

Gençlik ve çocuk kitapları kitapları, onların yaşlarına ve ilgi alanlarına göre biçimlendirilmiş kitaplardır. Çocukların hem eğitimlerini hem de eğlencelerini önemseyen bu kitaplar genel kültürüne katkı sağlar. Bunun dışında okul dersleri için gerekli çocuk ve gençlik kitaplarını da bulabilirsiniz. Doğan Egmont Yayıncılık, İş Bankası Kültür Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Parıltı Yayınları, Artemis Yayınları, Timaş Çocuk, 1001 Çiçek Kitaplar, Altın Kitaplar, Erdem Yayınları, Çiçek Yayıncılık, Pegasus Yayınları, Can Çocuk Yayınları gibi pek çok yayınevinden hem çocuk hem gençler için kitap seçenekleri bulunmaktadır. Kitap kategorimizden okul çağı çocuk kitapları, okul öncesi çocuk kitapları, boyama kitapları ve gençlik kitapları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.