Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri

Kişisel bakım söz konusu olduğunda her birimiz en kaliteli kuaför ve güzellik salonu işletmelerinden hizmet almak veya hassasiyetle en iyi kuaför malzemeleri ve güzellik salonu ürünlerini kullanmak isteriz. İster kuaför ya da güzellik salonu işletmecisi olun, isterseniz evde kendi kişisel saç, cilt ve vücut bakımınız için ürün arayışında olun, dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz bütün kozmetik ve diğer ürünlere kategorilerimizi inceleyerek ulaşmanız mümkün.

Saç, Peruk ve Kaynakları

Saç, Peruk ve Kaynakları

Saçlarınızın orijinal formunu ve rengini bozmadan farklı saç stillerine birkaç kolay adımda ulaşmak için peruk ve saç kaynağı benzeri ürünleri kullanabilirsiniz. Uzun süredir kısa kullandığınız saçlarınızın uzamasını beklemeden gerçek saçtan üretilen boncuk kaynak ya da halkalı kaynak modellerimizle kısa sürede uzun saçlara kavuşacaksınız. Farklı ve en trend renk ve modellere sahip peruk, çıt çıt saç, saç tüyü ve postiş çeşitlerimiz için kategorimizdeki ürünlere göz atmadan kararınızı vermeyin.

Salon, Makas ve Ekipmanları

Salon, Makas ve Ekipmanları

Kuaför ve güzellik salonlarında cilt bakımı, saç bakımı, el ve ayak bakımı gibi hizmet için kullanabileceğiniz aksesuar ve ekipman seçiminizi Solingen, Rodeo, Tanaçan gibi ünlü markaların uzun ömürlü ve kullanışlı ürünleri arasından satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli. Bu ürünler arasında seç kesim makası, tek kullanımlık kuaför malzemeleri, burun makası, kaş makası, sakal bıyık makası gibi her daim bulundurmanız gereken ürünler yer almaktadır. Aynı zamanda sterilize makinası gibi hijyen sağlayan cihazlara da kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Boya ve Saç Açıcılar

Boya ve Saç Açıcılar

Saç boyama ve saç bakımı uygulamaları için salonlarınızda bulundurmanız gereken saç boyası ve saç açıcı ürünlerimiz de hemen her ihtiyaca hitap edecek çeşitliliği sağlamaktadır. Tüp boya, oksidan, oksidan krem, boya silici, oryal gibi saç boyama malzemelerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda saç boyama işlemleri için gerekli boya tası, boya fırçası, boya eldiveni ve krepe tarak gibi ürünleri ister tek tek ister set halinde satın alabilirsiniz.

Salon Mobilyaları

Salon Mobilyaları

İşletmenizin hedeflerine uygun ve hizmet vermenizi kolaylaştıran kuaför mobilyaları işlevin yanında dekorasyona da önem veren kuaför ve güzellik salonları için özenle seçilmesi gereken ekipmanlar arasında yer alır. Manikür pedikür koltuğu, cilt bakım koltuğu, makyaj koltuğu ve saç kesimleri için kuaför koltuğu olarak adlandırılan pek çok ürüne kategorimiz ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda boya arabası, manikür arabası ve kuaför servis arabası modellerimiz arasından dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

El ve Ayak Bakım Ürünleri

El ve Ayak Bakım Ürünleri

El ve ayak tırnaklarımıza ve cildinize yaptırdığımız bakımlarda en iyi malzemeleri kullanan kuaför ve güzellik salonlarını tercih ederiz. Özellikle etkisi kanıtlanmış olan ve dünya çapında oldukça popülerleşen parafin uygulaması pek çok kişi tarafından sıklıkla istendiğinden, siz de salonlarınızda bu uygulama için gerekli sprey parafin, kartuş parafin ve boncuk parafin gibi ürünleri bulundurmalısınız. Spa, manikür ve pedkür için kullanılan alet ve ürünler de mağazalarımızın sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesinde sizleri bekliyor.

ckkozmetik
ckkozmetik
Şirket Ünvanı: İbrahim Çelebi
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 37793000818
Mersis No: İbrahim Çelebi
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 6,143 524
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 6,096 571
Mağazanın iletişiminden memnunum 5,519 446
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Sentetik (8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (13)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri

için 26 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.