cansevmakina
cansevmakina
Şirket Ünvanı: Cansev Makina Bilgisayar Gıda Tic. San. Ltd. Şti.
İşletme Adı: www.cansev.com.tr
Tescilli Marka: Cansev
KEP Adresi: cansevltd@hs01.kep.tr
Vergi No: 2020015006
Mersis No: 0202001500600017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 543 28
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 553 18
Mağazanın iletişiminden memnunum 520 20
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Dikiş Makinesi

için 2 sonuç bulundu.

Dikiş Makinesi

Dikiş, nakış veya overlok işlerini yapmaya yarayan basit çalışma prensipli dikiş makineleri, gelişen teknoloji ile adeta birer akıllı makineye dönüştü desek yanlış olmaz. En sık tercih edilen dikiş makinesi markaları ve her bütçeye uygun dikiş makinesi fiyatları bu kategoride sizleri bekliyor.

Dikiş Makinesi Modelleri

Dikiş Makinesi Modelleri

Bilgisayarlı dikiş makinesi olarak bilinen yeni nesil dikiş makineleri ile kısa sürede usta bir terzi kadar güzel kıyafetler dikmeyi öğrenebilirsiniz. Kendi kıyafetlerinizi dikmek konusunda hevesliyseniz, vakit kaybetmeden bütçenize ve dikiş seviyenize uygun bir dikiş makinesi satın alarak işe koyulabilirsiniz. En iyi dikiş makinesi ancak ihtiyaçlarınıza göre belirleyebileceğiniz marka ve modelde bir dikiş makinesi olur. Dikiş dikmek konusunda iyice ustalaştığınızda ve kendinizi geliştirdiğinizde doğal olarak önceden memnuniyetle kullandığınız dikiş makineniz artık size yetmemeye başlayacaktır. Büyük boy dikiş makinelerinin yanı sıra el dikiş makinesi de dikiş için tercih edilen ürünler arasında. Oldukça pratik bir ürün olan el dikiş makinesi ile basit dikiş işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Öte yandan her ne kadar daha uygun fiyatlı olsa da ikinci el dikiş makinesi alıp beklenmedik sorunlarla karşılaşmak yerine dikiş makinesi kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlı yeni nesil bir dikiş makinesi alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Dikiş Makinesi Kullanımı

Dikiş Makinesi Kullanımı

Dikiş makinesi kullanımı gelişen teknolojinin yardımıyla oldukça basit bir hal almıştır. Kalıplar sayesinde istediğiniz kıyafeti kolaylıkla dikebilir ve giymeye başlayabilirsiniz. Dikiş makinesi kullanırken dikiş modunu, dikeceğiniz kumaş türüne uyumlu hale getirmeyi de ihmal etmemeniz gerekir. Dikiş makinesinin motoru bozulduğunda makineyi değiştirmek yerine sadece motorunu değiştirerek dikiş dikmeye devam edebilirsiniz. Dikiş makinesi tavsiye etmek gerekirse her şeyden önce kullanım amacınıza ve dikiş konusundaki ustalık düzeyinize göre bir model seçmeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Örneğin dikişe yeni başlayanlar için oldukça ideal bir dikiş makinesi olan Singer dikiş makinesi kenar kıvırma, gizli fermuar dikme, nervür yapma gibi dikiş işlerini zorlanmadan yapabileceğiniz bir makinedir. Bir diğer kullanışlı makine olan Janome bilgisayarlı dikiş makinesi ise son teknoloji ile donatılmış LCD ekranı ile bir dikiş hocası gibi size yol göstermek üzere tasarlanmıştır.

Dikiş Makinesi Fiyatları

Dikiş Makinesi Fiyatları

Singer, Brother, Acassia Home, Artes, Toyota, Sinbo, Sevdy, King, Homemax marka dikiş makinelerinden birisiyle terzilik serüveninizi başlatabilirsiniz. Dikiş makinesi fiyatları dikiş makinesinin özelliklerine göre değişiklik gmsterir. Dikiş makineleri ev tipi dikiş makineleri ve sanayi tipi dikiş makineleri olmak üzere ikiye ayrılır; en uygun fiyatlı dikiş makineleri de doğal olarak ev tipi mini dikiş makinesidir. Bu kategoride ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun fiyatlı overlok makinesi modellerine de rastlamanız mümkün. Singer overlok makinesi opsiyonel boncuk ayağı sayesinde kumaş kenarı ve giysi uçlarına boncuk dikmeyi kolaylaştırır. Bir diğer popüler dikiş makinesi olan Brother İnnovis dikiş makinesi de 70 farklı dikiş fonksiyonu ile makine üzerindeki navigasyonu kolaylaştırmaktadır. Dikiş makinesinin yan sıra bir profesyonel dikiş seti edinerek evde dikiş dikerken ihtiyaç duyabileceğiniz bütün malzemeleri elinizin altında bulundurabilirsiniz. Ev ihtiyaçlarınıza dair diğer elektrikli ev aletleri için Elektrikli Ev Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.