Emzirme Ürünleri

Emziren bir annenin birincil önceliği, bebeğine ihtiyacı duyduğu miktarda sütü ve besini sağlayabilmektedir. Özellikle ilk defa emziren anneler, bazen emzirme sürecine alışma ve adapte olma konusunda zorlu bir geçiş süreci yaşayabilmektedirler. Bu dönemde onlara yardımcı olacak emzirme ürünleri, süreci çok daha kolay ve rahatlatıcı hale getirme konusunda oldukça başarılı. Eğer siz de emzirme döneminde bir anneyseniz ya da emzirme döneminde olan bir yakınınız için bir emzirme ürünü arıyorsanız, doğru adrestesiniz.

Emzirme Yastığı & Örtüleri

Emzirme Yastığı & Örtüleri

Özellikle yenidoğan bebekler, beslenmeye başladıkları ilk birkaç hafta, bazen de ilk birkaç ay, sürekli olarak açlık hissederek süt talep ederler, bu da anneler için uzun süreler boyunca aynı pozisyonda emzirmek anlamnına gelmektedir. Özellikle bel, boyun ve sırt ağrılarını önlemek için üretilen emzirme yastığı ve emzirme örtüleri, annelere çok daha konforlu bir emzirme süreci yaşatmak konusunda iddialı.

Göğüs Pedleri & Koruyucular

Yine anneliğin ilk dönemlerinde sıklıkla emzirme işlemine başvuracağı için annenin göğüslerine koruma ve bakım altına alması şarttır. Aşırı derecede anne sütü üretimi olduğu dönemlerde süt, göğüs uçlarından dışarıya doğru taşarak kıyafetler üzerinde istenmeyen leke ve ıslaklıkların oluşmasına sebep olabilir. Konforunuzdan ödün vermeden sütyeninizin içine yerleştirerek kullanabileceğiniz strong>göğüs pedi ve , kendinizden emin bir biçimde gününüzü sürdürmenize yardımcı olacaktır.

Göğüs Pompaları

Göğüs Pompaları

Emziren annelerin belki de en büyük emzirme yardımcısı ürünlerinden bir tanesi de şüphesiz ki göğüs pompaları. Özellikle çalışan ve gün içerisinde bebeğini beslemek için daima yanında olma ihtimaline sahip olmayan anneler, göğüs pompası kullanarak sütünü koruyucu anne sütü saklama kavanozlarına yerleştirir. Böylece evdeki bebek bakıcısı, bebek talep ettiği anda anne sütünü hazır hale getirerek onu besleyebilmektedir. Göğüs pompaları aynı zamanda anne sütü keselerinde biriken ve göğüslere baskı yapabilen fazla sütü boşaltmak konusunda da oldukça uygundur.

Emzirme Sütyeni

Bebeğinizin ne zaman ve hangi koşullarda acıkacağını ve anne sütü isteyeceğini tahmin etmeniz zor. Dışarıda olduğunuz anlarda da emzirme ihtiyacı hissedebilir, standart sütyenler kullandığınız zaman ise bunun dezavantajını bariz bir şekilde anlayabilirsiniz. Özellikle ev ortamında bulunmadığınız anlarda emzirebilmeniz için tasarlanan emzirme sütyeni modelleri, pratik açılır-kapanır kapakları sayesinde konforunuzu bozmadan bebeğinizi emzirmenize yardımcı olur.

Süt Saklama Poşetleri & Kapları

Süt Saklama Poşetleri & Kapları

Göğüs pompanızı kullandınız, fazla sütünüzü sağdınız; şimdi onu muhafaza etme zamanı. Anne sütünüzün olabildiğince taze ve organik kalabilmesi için herhangi bir saklama kabını kullanmanız uygun değildir; onun yerine özel olarak tasarlanarak üretilen süt saklama poşetlerini ve süt saklama kaplarını kullanmanız gerekir. Tüm anne sütü muhafaza kapları için Süt Saklama Poşet & Kapları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Göğüs Kremleri

Emzirme dönemindeki annelerin bu dönem çerçevesinde karşılarına çıkan bir diğer zorluk da göğüslerinde oluşan yara ve kızarıklıklar. Sürekli olarak güçlü bir vakuma maruz kalan göğüs uçları, ister istemez zaman içerisinde hassaslaşarak acı ve ağrıya maruz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda hem annenin, hem de çocuğun sağlığını ön planda tutacak şekilde üretilen emzirme kremleri ve benzeri kozmetik göğüs ürünleri, annenin emzirme döneminde çekeceği ağrıları minimuma indirmeyi amaçlıyor.

bulacaksin
bulacaksin
Şirket Ünvanı: Burak Yalçın
İşletme Adı: Burak Yalçın
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: burak.yalcin@hs04.kep.tr
Vergi No: 30458507462
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 2,438 107
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 2,478 67
Mağazanın iletişiminden memnunum 2,273 83
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(1)
(1)
Lansinoh (7)
(1)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Emzirme Ürünleri

için 16 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.