bilisimajans
bilisimajans
Şirket Ünvanı: Aydın DEMİREL
İşletme Adı: Bilişim Ajans
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aydindemirel@gmail.com
Vergi No: 50098543026
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 13
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 11 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 12
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Ofis Elektroniği

için 2 sonuç bulundu.

Ofis Elektroniği

Ofislerimizde kullandığımız bütün malzemeler ve cihazlar artık son teknolojiyle donatılmış olmalı ki çağımızın hızlı iş ve çalışma hayatı temposuna ayak uydurabilelim. Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz bütün elektronik cihazlar, ofis elektroniği olarak kategorize edilebilir. Bu kategorimizin altında çeşitli elektronik ofis malzemelerini en uygun fiyat avantajlarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Ofis ortamında kullandığınız ve sakladığınız her şeyin güvenliği önemlidir. Bu nedenle çeşitli güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri ihtiyacınız en önce karşılamanız gereken ihtiyacınızdır diyebiliriz. Hırsızlara, yangınlara, gaz kaçaklarına karşı edineceğiniz güvenlik kamerası, duman dedektörü, gaz dedektörü, kapı pencere alarmı, hareket sensörü ve elektronik kasa gibi ürünlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda güvenlik kamerası aksesuarları kategorimizden güvenlik kamera adaptörü, güvenlik kamerası kablosu, güvenlik kamerası ses kartı gibi ürünleri de kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kablosuz alarm sistemi gibi hırsız alarm sistemi çeşitlerimize ve ev alarm sistemleri ürünlerine ihtiyacınız duyduğunuzda en uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabileceğiniz web sitemiz size en uygun ve en kaliteli cihazları sunmaktadır.

Ofis Elektroniği Kategorimizde Başka Hangi Ürünleri Bulacaksınız?

Ofis Elektroniği Kategorimizde Başka Hangi Ürünleri Bulacaksınız?

Ofis elektroniğine dair ne varsa bulabileceğiniz web sitemiz üzerinden barkod sorgulama ve diğer barkod işlemleri için gerekli olan barkod okuyucu çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Özellikle lazer barkod okuyucu adı verilen modeller iş yerlerince en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Elinizin altında bulunması elzem olan hesap makinesi, hem şeritli hem de çok fonksiyonlu çeşitleriyle yalnızca basit hesaplamalar değil, karmaşık hesaplamalar için de uygun olacaktır. Ofis ortamında bazı elektronik cihazların çalışabilmesi için doğru priz yuvalarından elektrik alması gereklidir. Standart prizlerin yeterli olmadığı yerlerde akım koruyucu priz, USB priz, çoklu priz ve adaptörler de işinize yarayacaktır. Para sayma makinesi kazancınızı sayarken işinizi kolaylaştırmak üzere ofisinizde yer alabilir. Ofis elektroniği denince fotokopi makinesi olmazsa olmaz elektronik cihazlardır. Canon, Xerox, HP, Samsung gibi markaların fotokopi makineleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Yazarkasa, evrak imha makinesi, PVC kaplama, akıllı tahta ve tepegöz gibi ürünler de ofis elektroniği kategorimizde sizleri bekliyor.

Ofis Elektroniği Fiyatları

Ofis Elektroniği Fiyatları

Kategorimizde bulabileceğiniz bütün ofis elektroniği ve güvenlik ve alarm sistemleri seçiminizi öncelikle en tanınmış markaların uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri arasından yapmaya özen göstereceğinizi biliyoruz. Bir diğer faktör de güvenlik kamerası, alarm sistemleri, fotokopi makinesi gibi cihazların görece daha uygun fiyatlar sayesinde kapınıza kadar geliyor olmasıdır. En uygun ofis elektroniği fiyatları ve birbirinden avantajlı ödeme avantajları sayesinde ayırdığınız bütçeye uygun ürünler bulabileceğiniz web sitemizde kârlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Casio, Argox, Xerox, Powergate, Samsung, HP, Canon, Goldmaster gibi en tanınmış markaların ofis elektroniği ürünlerine kategorilerimiz üzerinden göz atabilirsiniz. Bilgisayar ve bilgisayar bileşenleri ile ilgili tüm ürün kategorilerimize ulaşmak için ise buraya tıklamanız yeterli.