bilisimajans
bilisimajans
Şirket Ünvanı: Aydın DEMİREL
İşletme Adı: Bilişim Ajans
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: aydindemirel@gmail.com
Vergi No: 50098543026
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 13
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 11 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 12
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Aksesuar & Yedek Parça

için 2 sonuç bulundu.

Aksesuar & Yedek Parça

Bilgisayarlarımız yaşamlarımızda en büyük öneme sahip elektronik cihazlarımızdır. Bilgisayar bakımını sürekli sağlamak, korumak, uzun süre kullanım için gerekli aksesuar ve yedek parça değişimlerini yapmak gerekir ki en yüksek performansa ulaşabilesiniz. Kategorilerimizde bilgisayarlarınızı etkili kullanmak için gerekli pek çok aksesuar ve yedek parça bulmanız mümkün.

Bilgisayar Aksesuarları Nelerdir?

Bilgisayar Aksesuarları Nelerdir?

Bilgisayar aksesuarları bilgisayarınızın türüne ve modeline göre değişiklik gösterecektir. Örneğin masaüstü bilgisayar için farklı, dizüstü bilgisayar için farklı aksesuarlar üretilmektedir. Sitemizde bulunan kategoriler içinde satın alabileceğiniz bazı aksesuarları şöyle sıralayabiliriz. Laptoplarınız için, adaptör, batarya, klavye, mouse, laptop soğutucu, laptop çantası, laptop hoparlörü, ekran koruyucu gibi ürünlere kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Tabletleriniz ve Ipadleriniz için satın alabileceğiniz tablet aksesuarları da oldukça değerli olan bu cihazları daha efektif kullanmaya ve korumaya yarayacaktır. USB bellek, USB fan, USB led lamba gibi USB aksesuarlarını da kategorimizde bulabilirsiniz. Harici harddisk satın alarak depolama alanınızı artırmak isteyebilirsiniz. Bilgisayar kablosu çeşitlerimizle hızlı bir biçimde bozulan kablolarınızı yenileyebilirsiniz.

Bilgisayar Yedek Parça Çeşitleri Nelerdir?

Bilgisayar Yedek Parça Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimizde bulabileceğiniz yedek parça çeşitlerimize göz attığınızda, hem uzun ömürlü bir kullanımı garantileyen hem de bilgisayarınızı ilk haline daha yakın bir görünüme ve işlevselliğe kavuşturacak olan ürünlerle karşılaşacaksınız. Bilgisayar yedek parça kategorimizde bulabileceğiniz ürünler arasında öncelikli olarak gelişmiş klavye tuşları olan son teknoloji klavye çeşitlerimiz bulunuyor. Ekran ya da monitör olarak adlandırdığımız yedek parça çeşitlerinde ise en iyi markaların en kullanışlı bilgisayar ekranı çeşitlerine ulaşacaksınız. Bilgisayar aksesuar ve yedek parçaları arasında adaptör ya da şarj aleti denilen ürünlerin yanı sıra, görüntü adaptörü, USB adaptör, ağ adaptörü gibi cihazlara da göz atabilirsiniz. Adaptör seçiminizde ürünlerin bilgisayarlarınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Bir donanım parçası olan chipsetler de bilgisayarınızın içindeki donanım ve bilgisayarınıza dışarıdan bağlanan aygıtlar arasındaki iletişimi kontrol eden aygıtlardır ve bilgisayarınıza uygun chipset çeşitleri için kategorimizi incelyebilirsiniz.

Yedek Parça ve Bilgisayar Aksesuarları Fiyatları

Yedek Parça ve Bilgisayar Aksesuarları Fiyatları

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz çok sayıda bilgisayar aksesuar ve yedek parça çeşidi bulunuyor. Elbette satın alırken düşünmeniz gereken bir nokta da bu ürünlere ne kadar bütçe ayırabileceğiniz faktörüdür. Sitemizde yer alan bilgisayar aksesuar ve yedek parça ürünlerinin fiyatları ürünün türüne, modeline ve markasına göre çeşitlilik göstermektedir. Kategorimiz sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye uygun ürünleri kullanıcılarla buluşturmaktadır. Asus, XEO, Panther, HQ gibi markaların ürünlerine kategorimiz aracılığıyla en uygun fiyatlarla kolayca sahip olabilirsiniz. Üstelik kategorimiz üzerinden satın alacağız bilgisayar yedek parça ve aksesuarları güvenle kapınıza kadar geliyor. Tüm bunların yanı sıra eğer bilgisayar ile ilgili daha fazla ürün görmek isterseniz buraya tıklamanız yeterli!