BERENEDA
BERENEDA
Şirket Ünvanı: BERENEDA OYUNCAK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: BERENEDA OYUNCAK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Tescilli Marka: BERENEDA
KEP Adresi: berenedaoyuncak@hs03.kep.tr
Vergi No: 1650293694
Mersis No: 1243281724589556
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%96

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 282 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 284 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 268 8
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kutu Oyunları

için 6 sonuç bulundu.

Kutu Oyunları

Birbirinden farklı stratejilere sahip hem eğlenceli hem zeka geliştirici oyun çeşitleri bulunmaktadır. Akıl ve zeka oyunları olarak geçen bu kutu oyunları, hem arkadaşlarınız ile hem de aileniz ile oynayabileceğiniz oyunlar olarak karşınıza çıkmaktadır. Zeka gelişiminin yanı sıra toplu ortamlardan zevk almanızı sağlayacak oyunların her birinde özel bir strateji yer almaktadır. Oynarken düşündüren, düşündürürken eğlendiren bu oyunlarda oyun oynayacak kişi sayısı oyunun yapısına göre değişiklik göstermektedir. İnsanları birbiri ile kaynaştıran bu oyunlar, genel olarak toplu ortamlarda oynansa da iki kişilik oyun seçenekleri de bulunmaktadır. Yetişkinlerin kullanabileceği oyun seçeneklerinin yanı sıra çocuklar için kutu oyunları da bulunmaktadır. Oyunlar aynı zamanda kişiye sosyallik becerisi kazandırmaktadır.

Akıl ve Zeka Geliştirici Kutu Oyunları

Akıl ve Zeka Geliştirici Kutu Oyunları

Kutu oyunlarında yer alan oyun içerikleri oyundan oyuna göre değişmektedir. Bazı oyunlar tamamen strateji geliştirme üzerine odaklıdır. Görsel hafızadan yararlanarak oynayabileceğiniz oyunlar mevcuttur. Zihinsel görsel zekanızı geliştirmenizi sağlayacak ve bundan zevk almanıza yardımcı olacak oyun çeşitleri bulunmaktadır. Parça bütün, şekil zemin gibi ilişkileri kurmanızı ve beyninizin daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan oyunlar karşınıza çıkar. Bu oyunlar, kısa süreli bellek becerilerini geliştirmektedir. Bilgiyi hızlı bir şekilde kopya etmenize ve bu bilgiyi transfer etmenize yardımcı olmaktadır. Beyin gücünü geliştiren zeka geliştirici kutu oyunları yetişkinler kadar çocuklara da hitap eden modeller içermektedir. Hedef duygunuzu geliştiren oyunlar sizlere pek çok yeni özellik kazandırmaktadır. Eğitimde dahi kullanılabilecek olan zeka oyunları, yenilikçi ve üretken bir birey olmaya sizleri hazırlar. Zenginleştirilmiş içerikleri ile karşınıza çıkan oyunlarda düşünme becerisini geliştirmeniz amaçlanır. Hem oyun hem fiziki etkinlik olarak bilinen oyunlarda oyuncu sayıları oyunun yapısına göre değişim göstermektedir. Bazı oyunlar iki kişi ile oynanırken bazıları ile 8 – 10 kişiye kadar çoğalabilmektedir. Yerli üretimden oluşturulmuş olan bazı oyun modelleri bulunmaktadır. Kullanım kılavuzu veya kitapçığı sayesinde oyunun nasıl oynandığını inceleyebilirsiniz. Geometri ve matematik kavramlarının gelişmesini sağlayan oyunlar aynı zamanda strateji oyunu olarak karşınıza çıkmaktadır. Tek kişi olarak bile oynanabilen bazı oyun modelleri yer almaktadır. Matematik kutu oyunları, matematiğe ve geometriye dair temel kavramların anlaşılmasında yardımcı olmaktadır. Aile içi etkinliklerde tercih edebileceğiniz ahşaptan yapılma oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlarda sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak oyun modelleri ile zeka gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuğunuz için bir doğum günü hediyesi alternatifi olarak karşınıza çıkan oyunlar ile çocuğunuzu hem eğlendirebilir hem de eğitebilirsiniz. Ailece oynanan kutu oyunları sayesinde çocuğunuzun daha sosyal bir birey olmasını sağlayabilirsiniz. Oyunlar insanları birbirine yakınlaştıran şeylerden biridir. Aile içerisinde veya arkadaş ortamlarında bireylerin birbirlerini daha iyi tanımalarına yardımcı olmaktadır. Okullarda öğretmenlerin de kullandığı kutu oyunu modelleri bulunmaktadır. Eğitim ve öğretimde tavsiye edilen bu oyunlar sayesinde çocukların hızlı bir şekilde sosyalleşmesini ve zekalarını kolay bir şekilde geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisinden ulaşabileceğiniz bu oyunları detaylı inceleyebilirsiniz.

Kutu Oyunları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kutu Oyunları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her yaş grubunun oynayabileceği, özellikle aile içerisinde tercih edilen oyun modelleri bulunmaktadır. Aile içerisinde ve arkadaş çevresinde sosyalleşmeyi sağlayan bu oyunlar aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmeyi sağlamaktadır. Aile kutu oyunları sayesinde ebeveynler ve çocuklar kendi aralarındaki iletişimi güçlendirebilmektedir. Aynı zamanda çocukların zeka gelişiminde katkı payı gösteren oyunlarda görsel, işitsel gibi zeka çeşitlerinin keşfedilmesi sağlanmaktadır. Oyunlar, problemleri çözmenizde ve daha dikkatli bir şekilde düşünmenize yardımcı olmaktadır. Bağlantısal düşünme özelliğinizi ön plana çıkaran oyunlarda dikkat ve odaklanma yeteğiniz gelişmektedir. Konsantrasyon gerektiren oyunlar, dikkati çabuk dağılan oyuncuların kendilerini geliştirmelerinde yardımcı olmaktadır. Becerilerinizi geliştirmeyi hedefleyen oyunlar arasında farklı dillerde oyun seçenekleri de bulunmaktadır. Böylece hem çocuklar hem de yetişkinler için dil geliştirme imkanı da bulabilirsiniz. İngilizce kutu oyunları sayesinde, zeka gelişiminin yanı sıra dil becerilerinize katkıda bulunabilirsiniz. Oyunları dilediğiniz gibi yanınızda taşıyarak sokakta, parkta veya evde oynama şansını yakalayabilirsiniz. Kesintisiz bir eğlence deneyimi yaşatan oyunlar, her daim yanınızda olacaktır. Kutu oyunu fiyatları, oyunun özelliklerine göre değişim göstermektedir. Uygun fiyatlara alabileceğiniz oyunlar sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Fiyat performans açısından kullanıcılarının beğenilerini toplayan ürünler, sizlere hem eğlence hem gelişim kazandırmaktadır. Puzzle veya bulmaca gibi oyunlar ise tek başınıza oynayabileceğiniz ve oynarken eğlenebileceğiniz ürünlerdir. Puzzle parça sayısı modelden modele değişim gösterir. Puzzleların zorluk dereceleri bulunmaktadır. Kendinize uygun zorluk derecesini bularak görseli bir araya getirebilirsiniz. Kelime dağarcığınızın gelişmesini sağlayan bulmacalar ise dilinizi daha rahat bir şekilde kullanmanıza imkan tanımaktadır. Yeni kelimeler öğrenmenizi sağlar ve öğrendiğiniz kelimeleri günlük hayatta kullanmanızda sizlere yardımcı olur. Satranç veya koridor gibi oyunlar ise düşünme yetilerinizin gelişmesinde rol oynamaktadır. Daha verimli bir şekilde düşünmenizi ve düşüncelerinizi mantığınız ile belirlemenizde yardımcı olmaktadır. Bu oyunlar sayesinde kendinizi geliştirebilir ve hızlı düşünme, hızlı karar verme, strateji belirleme gibi alanlarda pratik kazanabilirsiniz. Hem kendinizi eğlendirmenizi sağlayan hem de mantığınızı geliştirmenizde sizlere yardımcı olan oyun türleri sayesinde yetişkin veya çocuk olmanız fark etmeksizin oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kendinizi Geliştirmenizi Sağlayan Kutu Oyunları

Kendinizi Geliştirmenizi Sağlayan Kutu Oyunları

7’den 70’e herkesin oynayabileceği ve eğlenebileceği oyun modelleri bulunmaktadır. Bu oyunlar eğlenmenizi sağlamanın yanı sıra aynı zamanda kendinizi geliştirebilmenizde de sizlere yardımcı olmaktadır. Doğru stratejiyi belirleyebilmenizi, mantıklı kararlar vermenizi ve stres / baskı altında iken olay yönetimi gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Strateji kutu oyunları sayesinde kendinizi geliştirebilme şansı bulabilirsiniz. En doğru hamleyi belirleyebilmenizi ve karar yönetiminizi kısa süre içinde gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır. Oyunlar, herkesin oynayabileceği hem ailelere hem arkadaş gruplarına hitap eden ürünlerdir. Zeka gelişimi sağlamayı hedefleyen ürünler özellikle çocuk gelişiminde büyük bir rol üstlenmektedir. Aynı zamanda sosyalleşme konusunda da yardımcı olan bu oyunlar her daim oynayabileceğiniz oyunlardır. Grupça oynanan oyunların yanı sıra tek başınıza oynayabileceğiniz oyun modelleri de bulunmaktadır. Tek başınıza çözebileceğiniz bulmacalar, puzzlelar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra her daim yanınızda taşıyabileceğiniz zeka küpleri bulunur. Zeka küpü çözmek hem eğlenceli hem de oldukça zor bir iştir. Seyahatta, okulda veya evde elinizin boş kaldığı her anda oynayabileceğiniz bir üründür. İlkokul öğrencisinden üniversiteliye kadar her yaş grubundan kişinin kullanabileceği bir oyun türü olan zeka küpü kare veya asimetrik kesimlerden oluşmaktadır. Yüzlerce kombinasyonu bulunan bu oyunda, önemli olan aynı renkteki kareleri veya asimetrik bölgeleri yan yana getirebilmektedir. Sürekli olarak deneyeceğiniz ve denemekten yorulmayacağınız zeka küpü boş vakitlerinizi değerlendirmenin eğlenceli bir yolu olarak karşınıza çıkmaktadır. Zeka pratiği yapmanızı sağlayan ve tek kişilik kutu oyunları içerisinde en pratiği olarak bu ürün 3 x 3 şeklinden oluşmaktadır. Bu oyun aynı zamanda görsel zekanızın da gelişmesinde yardımcı olarak bulunmaktadır. Bazı oyunlarda kelimeler öne çıkarken bazı oyunlarda ise renkler ve görseller ön plana çıkmaktadır. Böylece beyninizin algılarının daha da genişlemesini sağlamaktadır. Oyunlar bellek gelişiminizde de önemli bir rol oynamaktadır. Unutkanlığınızın azalmasına ve kısa sürede gördüğünüz şeyleri hafızanıza kaydetmenize yardımcı olmaktadır. Hem eğlenceli hem de eğitici olan oyun modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve kendinize en eğlenceli gelen oyunu satın alabilirsiniz. Yetişkin Hobi & Oyun kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.