belisamatalisman
belisamatalisman
Şirket Ünvanı: NİHAT YALÇIN SÜMAN
İşletme Adı: Belisama Talisman
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: gekasuman@yahoo.de
Vergi No: 44584398702
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 199 9
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 204 4
Mağazanın iletişiminden memnunum 189 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Hediyelik Eşya

için 333 sonuç bulundu.

Hediyelik Eşya

Sevdiklerinizin taşındığı yeni eve misafir olarak giderken eliniz boş gitmek olmaz. Böyle ziyaretler kültürümüzün inceliklerini deneyimlediğimiz türden ziyaretlerdir. Dolayısıyla, yeni ev ziyaretine giderken hediye götürmek geleneklerimizden biridir. Sevdiklerinizin yeni bir iş yeri açmasını ya da yeni bir işe girmesini tebrik etmek için de hediyeler onları düşündüğünüzü göstermenin en güzel yöntemleridir. Elbette bu tebrikler mekanlarla ilişkili olduğundan, sizleri hatırlatacak dekoratif aksesuarlar, en güzel hediye seçenekleri olacaktır. Kalıcı bir hatıra bırakmak için tercih edebileceğiniz dekoratif hediye ve hediyelik eşya konusunda kategorimiz sizlere pek çok çeşit sunuyor.

Dekoratif Hediyelik Eşyalar

Dekoratif Hediyelik Eşyalar

Hediye vermek istediğiniz nesnenin uzun ömürlü ve kalıcı bir hatırası olmasını istersiniz. Bu açıdan, dekorasyon hediyeleri bir hayli uygun olacaktır. İster yılbaşı hediyesi, ister doğum günü hediyesi, ister ev hediyesi olsun, hediyelik eşya konusunda kararsız kalanlar için dekoratif aksesuarlar arasında pek çok ilginç hediyeler bulmak mümkün. Kişiye özel aynalar, resimli LED lambalar, köşe aydınlatma çeşitleri, biblolar, denge topları, müzik kutuları… Sevdiklerinizin yaşam alanlarında iz bırakmak ve her daim hatırlanmak isteyenler için kategorimizde yer alan hediyelik ürünler her beğeniye, her zevke ve her dekorasyona uygun bir yelpaze sunuyor.

Ev Hediyesi Alacaklara Öneriler

Ev Hediyesi Alacaklara Öneriler

Ev hediyesi alacaklar için hediye önerileri aslında saymakla bitmez. Dekoratif ev hediyeleri söz konusu olunca ürün çeşitliliği her zamankinden çok daha fazladır. Sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve aynı zamanda evlerini güzelleştirecek ev hediyesi neler alınabilir sorusu aklınızı kurcalıyorsa, kategorimizin sizlere sunduğu en güzel, en şık hediye seçenekleri size ilham verebilir. Özel tasarım yastık çeşitleri hediye götüreceğiniz evin salonunun dekorasyonunu tamamlayacak ürünler olabilir örneğin. Bir başka şekilde, mutfakta kullanılmak üzere kişiye özel isimli kupa ve bardak çeşitleri de takım halinde ya da tek tek kategorimiz üzerinden satın alınabilir. Hediye ev eşyası alırken, sevdiklerinizin zevkine ve tercih ettikleri dekorasyon tarzına uygun ürünler seçmeyi ihmal etmeyin.

Ofis Hediyesi Alacaklara Öneriler

Ofis Hediyesi Alacaklara Öneriler

Sevgiliniz, arkadaşınız ya da kardeşinizin yeni işini ya da ofisini tebrik etmek için tercih edebileceğiniz hediyelik ürünler de kategorimizde yer alan binlerce hediyelik eşya arasında sizleri bekliyor. Sevdiklerinizin ofis ve çalışma masalarını süsleyecek pek çok ilginç hediye bulunuyor. Kumbaralar, isme özel kupalar, temalı kupa ve bardaklar, LED çalışma lambaları, kum saati çeşitleri, nostaljik gramofon ve müzik kutusu gibi dekoratif aksesuarlar, muhteşem ofis hediyeleri olabilir. Minyatür metal arabalar erkeğe ofis hediyesi olarak verilebilecek dekoratif hediye seçenekleri olarak ideal ürünlerdir örneğin. Tüm bunlar ve daha fazlası kategorimizde, 1001 Hediye, 7/24 Hediye, 222 Concept, 1A Tasarım ve AA Dekor gibi markaların birbirinden güzel hediyelik eşya seçenekleri ve en uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor.