AYEtiketAmbalajshop
AYEtiketAmbalajshop
Şirket Ünvanı: AY Etiket Ambalaj San. ve Tic.Ltd.Şti
İşletme Adı: AY Etiket Ambalaj San. ve Tic.Ltd.Şti
Tescilli Marka: Floralabels ve Floramedya
KEP Adresi: ayetiketambalajsan@hs01.kep.tr
Vergi No: 1060113628
Mersis No: 0106011362800019
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 5
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 5
Mağazanın iletişiminden memnunum 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Saklama Kapları & Düzenleme

için 1 sonuç bulundu.

Saklama Kapları & Düzenleme

Saklama kabı, farklı malzemelerden üretilen ve en fazla gereksinim duyulan Mutfak Gereçleri ürünlerinden biridir ve saklama kapları, Ev & Yaşam alanlarında sizin kurtarıcınızdır. Estetik bir görünüme sahip olan bu kaplar, şişe, kavanoz ve kapaklı kase gibi ürünlerden meydana gelir. Farklı materyallerden üretilen saklama kabı, genellikle kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekilde imal edilir ve güvenli bir şekilde kullanıma sunulur.

Saklama Kapları

Saklama Kapları

Genel olarak porselen, cam, plastik ve mika gibi malzemelerle üretilen bu kaplar, estetik açıdan da dikkatleri üzerine çeker. Bu kaplar özellikle evlerde erzakların, kuru gıdanın, sebze ve meyvenin, pişmiş gıdaların bozulmadan ve doğru bir şekilde saklanmasına sağlar. Özellikle cam saklama kapları, pişmiş gıdaların bozulmadan saklanması için tercih edilir. Saklama kabı, birden fazla çeşitte tasarlanır. Saklama kabına özellikle gıda ürünlerinin sağlıklı bir ortamda korunmasını sağlamak için ihtiyaç duyulur. Bu kaplar, mutfakların düzenli bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Özellikle erzak kabı ya da baharat seti olarak kullanıldığında mutfaklara ayrı bir düzen katıyor. Gıda ürünlerini birbirinden farklı görünüme sahip olan saklama kabı, mutfaklarınıza da ayrı bir hava katıyor. Cam saklama kabı, hijyen olarak en sağlıklı tasarımlar olması nedeniyle yoğun bir ilgi görüyor. Birbirinden farklı ve her zevke göre ayrı bir şekilde tasarlanan cam saklama kapı, genelde plastik kapak ile sunuluyor ve özel olarak tasarlanan saklama kabı setleri, hediyelik olarak da büyük ilgi ile karşılaşıyor. Özellikle cam olan ürünler hediyelik olarak tercih ediliyor.

Saklama Kapları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saklama Kapları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saklama kabı alırken bazı özelliklerine dikkat edilmelidir. Çünkü bu ürünler, başta un olmak üzere mercimek, pirinç, şeker, nohut, çay, mercimek gibi kuru gıdaların güvenli bir şekilde saklanabilmesi için kullanılır. Bu kapların kapakları günümüzde genel olarak plastik olsa da ahşap ve metal kapaklı olanlar da kullanılmaktadır. Bu kaplar, birbirinden farklı boyutları ve tasarımları ile kadınların ilgisini çekiyor. Saklama kabı hem tek hem de set olarak satın alınabiliyor. Plastik saklama kapları gibi diğer kaplar da set olarak satın alınabiliyor. Özellikle birbirine geçmiş şekilde tasarlanan üçlü saklama kabı modelleri, harımların tercihinde ilk sırayı alıyor. Plastikten tasarlanan kaplar ise yiyeceklerin buzdolabında saklanması konusunda en ideal çözümü sunuyor. Elbette saklama kabının üretildiği plastiğin kaliteli olmasına dikkat edilmesi şart. Kaliteli plastikten üretilen saklama kabı ile tüm yiyeceklerin bayatlamadan muhafaza altına alınması sağlanır. Aynı zamanda gıdaların bu kaplarla buzdolabına konulması durumunda kokularının birbirine karışmayacağı bilinmelidir. Kapaklarının sımsıkı kapatılması durumunda bir yemeğin kokusunun bir başka yemeğe sirayet etmesi söz konusu değildir. Bu durum, hangi malzemeden üretilirse üretilsin kapakları sıkıca kapanabilen tüm saklama kabı için geçerlidir.

Saklama Kabı Nasıl Olmalı?

Saklama Kabı Nasıl Olmalı?

Saklama kaplarının fiyatları, kullanılan malzemeye ve özelliklerine göre değişir. Cam saklama kabı ile plastik ve mika saklama kabının fiyatının aynı olması mümkün değildir. Yine set halinde olanla tek olarak satışa sunulan kabın fiyatının aynı olması beklenmemelidir. Ayrıca metal kutu şeklinde tasarlanan saklama kabı da farklı fiyattan satılır. Bu kapları satın alırken de kalitesine de dikkat etmekte yarar vardır. Baharatların saklanması için kullanılan baharat setleri de birbirinden farklı tasarımlarla üretilmektedir. Baharatlık olarak tasarlanan saklama kabı genel olarak ahşap görünümlüdür. Ancak tamamı ahşaptan tasarlanmış baharatlık için kullanılan saklama kabı da vardır. Plastik, ahşap, cam, porselen ve metal malzemelerle imal edilen saklama kabı seti arasında erzak kabı olarak tercih edilen ürünler, stil yaratan dizaynları ile büyük ilgili görüyor. Saklama kabı çeşitleri arasında yer alan kahvaltılık saklama kapları da birbirinden farklı şekillerde tasarlanıyor. İkili, üçlü ve dörtlü setler halinde şekillenen bu kaplar, kahvaltılık kap ihtiyacının önemli bir kısmını gideriyor. Bu setin yanı sıra diğer tasarımlar da pastaların, keklerin, kurabiyelerin ve benzeri gıda ürünlerinin bayatlamadan saklamanıza sağlayan saklama kabı tasarımlarına da sahip olabilirsiniz.