Yetişkin Hobi & Oyun

Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, kategorilerimizi inceleyebilir ve kendinizi yakın hissettiğiniz birini tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen yetişkin hobi oyunları arasında: Puzzle, satranç, tavla, maket yapma yer alıyor. Birçok yetişkin birey, ahşap gemi maketi yapmaktan son derece zevk alıyor. Ahşap gemi maketi yapabilmek için birtakım maket aksesuarlarından yardım almanız gerekecektir. Ahşap gemi maketini ve aksesuarlarını ilgili kategorilerimizde rahatça bulabilirsiniz. Üstelik kendi elinizle yaptığınız maket gemiler ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilir ya da sevdiğiniz insanlara hediye edebilirsiniz. Evde tek başınıza vakit geçirirken sıkılıyorsanız kendinizi oyalamak için Puzzle alabilirsiniz. Puzzle çeşitlerinin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. 500 parçalık Puzzle ve 3000 parçalık Puzzle çeşitleri için Puzzle kategorimizi inceleyebilirsiniz. Puzzle yapmak, hem stresini atmanızı sağlayacak hem de zihninizi daha aktif kullanmanıza olanak sağlayacak. Puzzle yapmak için gerekli olan Puzzle aksesuarlarını yine ilgili kategorimizde bulabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmek için kutu oyunlarından ve kağıt oyunlarından yararlanabilirsiniz. Kutu oyunları arasında: Monopoly, jenga, domino, risk, Trivial Pursuit, scrabble, tabu yer alıyor. Tabu, 7-8 kişiyle birlikte oynanabildiği için kalabalık arkadaş grupları arasında en çok tercih edilen kutu oyunları arasındadır. Tabu oyunu nasıl oynanır diye merak ediyorsanız kullanım kılavuzundan yardım alabilirsiniz. Oyun setinin içerisinde tabu kartları, kum saati ve oynarken gerekli olabilecek her şey bulunur. Tabu oyununda iki grup oluşturulur ve gruptan her bir kişi yasaklı kelimeleri söylemeden anlatmak istediğini anlatmaya çalışır. Son derece eğlenceli olan bu oyun ile keyifli dakikalar sizi bekliyor. Kalabalık arkadaş grubuyla oynanabilecek bir diğer oyun da monopoly'dir. Bir emlak oyunu olan monopoly ile kendinizi şehrin sahibi gibi hissedebilirsiniz.

Hobi olarak maket yapmayı tercih ettiyseniz; taş maket, araba maketi, uçak maketi, gemi maketi, helikopter maketi gibi seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Maket yapmak, kendinizle baş başa kalma fırsatı bulabileceğiniz bi hobi çeşidi olduğu için bir süre kafanızı dinleyebilecek ve rahatlayabileceksiniz. Oyun oynamayı seviyorsanız uzaktan kumandalı araç çeşitlerine göz atabilirsiniz. Uzaktan kumandalı araba ya da uzaktan kumandalı helikopter sadece çocuklar için üretilmemiştir. Günümüzde yetişkinler de bu uzaktan kumandalı araçlarla oynamaktan büyük keyif almakta. İki kişilik oyunlar arasında bulunan satranç ve tavla da ev arkadaşınızla keyifli vakit geçirmek için son derece idealdir.

aydınkırtasiye
aydınkırtasiye
Şirket Ünvanı: emre bodur
İşletme Adı: aydın kırtasiye
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 49486531448
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,081 16
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,083 14
Mağazanın iletişiminden memnunum 993 24
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yetişkin Hobi & Oyun

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.