ayakkabivakti
ayakkabivakti
Şirket Ünvanı: Haluk Kayhan
İşletme Adı: ayakkabivakti
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ayakkabivakti@gmail.com
Vergi No: 12638722742
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%99

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 1,958 107
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 1,953 112
Mağazanın iletişiminden memnunum 1,783 93
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Numara

(48)
(47)
(46)
(45)
(29)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(51)
Lady (5)
Başka bir kelime deneyin

Topuk Şekli

(49)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İçerik

(50)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Topuk Boyu

(49)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Günlük (51)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

(50)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Desen

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kadın Terlik & Sandalet

için 73 sonuç bulundu.

Kadın Terlik & Sandalet

Kadın ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen ve konfor sağlayan terlik ve sandaletler özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Her kadının mutlaka dolabında yer alan terlik ve sandaletin birçok modeli piyasada yer alıyor. Sağladıkları konfor ile ofislerde de çokça kullanılıyor. Şıklıkla konforu bir arada sunan kadın sandalet ve terlik modellerine bu kategoriden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kadın Terlik Modelleri

Kadın Terlik Modelleri

Kadın terlikleri günümüzde şık bir görüntüye bürünerek her ortama ayak uydurmanızı sağlıyor. Son zamanların oldukça yaygın olan bu ürünü rahatlığı ile de kullanıcılarını memnun ediyor. Çoğu taşlı veya rugan olan bu modelleri artık işe giderken bile hiç çekinmeden kullanabiliyorsunuz. Her kıyafeti kaldırabilen yapısı hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunuyor. Özellikle yaz aylarında kapalı ayakkabıların ter ve koku gibi problemlere yol açması kullanıcıları terliklere yönlendiriyor. Çeşitli kadın terlik modelleri arasından gideceğiniz yere en uygun olanı seçerek konforlu vakit geçirebiliyorsunuz. Şu sıralar birçok ünlü ismin ayağında gördüğümüz tüylü terlik modelleri en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Bunun yanında parmak arası terlik modelleri de plajların ve tatil köylerinin aranılan yüzü oluyor. Siz de kıyafetinize uygun seçeceğiniz terlik ile istediğiniz her yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Sandalet Modelleri

Sandalet Modelleri

Kadın sandaletleri de terlikler gibi genelde yaz aylarında tercih edilen modellerdendir. Kimisi terlik giymeyi sevmez ama aynı zamanda yaz aylarında rahatlık elde etmek isterler, bu noktada kadın sandalet modelleri onlar için vazgeçilmezdir. Üstelik son derecece çeşitliliği olan sandaletler arasında düz, topuklu ve dolgu topuk gibi modeller yer alır. Örneğin sahilde bir kutlamaya gideceksiniz dolgu topuklu ayakkabılar tam size göre. Kumsalda rahat hareket etmenizi sağlarken şık görünümü de böylece elden bırakmazsınız. Normal topuklu sandaletler ise yazların vazgeçilmez parçaları elbiseler ile kusursuz bir uyum sağlayacak. Topuklu sandaletler sayesinde spor görünmeyi başaracak ve yaz mevsimine uygun giyineceksiniz. Spor ve şık görüntü oluşturmak onlar sayesinde çok da zor olmayacak. Aynı şekilde düztabanlı sandaletlerinizi de her kıyafetiniz ile rahatlıkla kombinleyecek, sürekli ayakta kalmak zorunda olduğunuz günler bile yorulmayacaksınız.

Terlik ve Sandalet Fiyatları

Terlik ve Sandalet Fiyatları

Kadın terlik ve sandalet modelleri konfor ve şıklığın yanında uygun fiyatlara sahip olması ile de sizi cezbedecek. Modele ve kullanılan materyale göre değişiklik gösteren fiyatları yine de her kesime rahatlıkla hitap edecek. İhtiyacınız olan sandalet ve terlik modelleri ile fiyatları hakkında bilgi almak adına kategorimizi detaylıca inceleyebilir, kısa sürede alışverişinizi tamamlayarak ayakkabı dolabınızı zenginleştirebilirsiniz. Böylece çeşit çeşit satın aldığınız terlik ve sandalet modellerini her kıyafetinize rahatlıkla uyduracaksınız. Ayrıca isterseniz diğer kadın ayakkabı modellerine de Kadın Ayakkabı kategorimizden ulaşabilirsiniz.