Saç & Sakal Kesme Makinesi

Kirli sakal görünümünü seviyorsanız, edineceğiniz sakal tıraş makinesi ile kirli sakal görünümünüzü mükemmelleştirebilirsiniz. Sakallarınızın düzenli olarak istediğiniz boyutta kalmasını ve özenli görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece her zaman mükemmel ve keskin hatlara sahip olabilirsiniz. Sakal kesme makinesi sayesinde profesyonellerin elinden çıkmış bir tarza kolayca sahip olabilirsiniz. Sakal ve saç kesme makinelerinde bulunan, takılıp çıkarılabilen döner başlıklı düzeltici ile kulaklarınızdaki ve burnunuzdaki istenmeyen tüyleri kolayca temizleyebilirsiniz. Erkeklerin kulaklarında ve burnunda çıkan tüyler oldukça çirkin görünür ve tarz sahibi erkeklerin karizmasını yerle bir etmeye neden olur. Bu nedenle düzenli olarak kulak ve burunda çıkan tüylerinizi temizlemeniz önerilir.

Saçlarınızı ve sakalınızı şekillendirmek için berberlerde uzun uzun sıra beklemeden, evinizde istediğiniz zaman saçlarınızı ve sakalınızı kendiniz boyutlandırabilirsiniz. Philips, Cvs, Fakir, Braun, Babyliss, Sinbo markaları tarafından üretilmiş erkek bakım setleri, işinizi kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Dilerseniz tıraş makinesini tekli modül halinde satın alabilir, dilerseniz saç ve sakal seti halinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Philips 8'i bir arada bakım kiti, yüzünde ve saçında değişiklik yapmayı isteyen erkekler için geliştirilmiştir. Hepsi bir arada saç ve sakal kiti sayesinde, evinizde saçlarınıza ve sakalınıza istediğiniz şekli kolayca verebilirsiniz. Turbo güçlü MultiGroom Pro erkek bakım setiyle tarzınızdan ödün vermeyin. Philips MultiGroom Pro seti, tam metal düzeltici ve 18 uzunluk ayarına sahip taraklarla birlikte 7 aparattan oluşur. Saçınıza ve sakalınıza istediğiniz tarzı kazandırmanıza yardımcı olur. Su geçirmez özelliği sayesinde uzun süre güvenle kullanım imkanı sunar. Sakallarda ve kısa tüylerde etkili kullanım imkanına sahiptir. Ürünü sakallarınızda kullanacaksanız; sakalınızı istediğiniz uzunlukta tutun, tam boyutlu düzelticinin 1-18 mm arasında 18 uzunluk ayarına sahip sakal ve bıyık tarağını kullanın. Sakallarınızı düzeltme işleminden sonra kenarlarını folyolu tıraş makinesi ile temizleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşun. 20 mm'lik hassas düzelticisi ile tarınızı yansıtan kusursuz hatlara sahip olabilirsiniz. Yüksek performanslı düzeltici ile hızlı ve kolay bir şekillendirme gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz kirli sakal görünümünü yaratabilir ve çevresindeki hatları keskinleştirebilirsiniz. Saç kesme aparatı sayesinde, saçlarınızın düzenli olarak eşit uzunlukta kalmasını sağlayabilirsiniz.

ASM_ELEKTRONİK
ASM_ELEKTRONİK
Şirket Ünvanı: ASM ANTAKYA İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 0900277680
Mersis No: 0090-0277-6800-0010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 4
Mağazanın iletişiminden memnunum 4
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Saç & Sakal Kesme Makinesi

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.