AramaSepeti
AramaSepeti
Şirket Ünvanı: ARAMASEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.
İşletme Adı: ARAMASEPETİ
Tescilli Marka: ARAMASEPETİ
KEP Adresi: aramasepeti@hs01.kep.tr
Vergi No: 0710781480
Mersis No: 0071078148000001
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 3
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 3
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Sofra

için 1 sonuç bulundu.

Sofra

Çeşitli davetlerde, partilerde veya diğer organizasyonlarda sofra setleri ile tüm bu etkinlikler daha keyifli bir biçime dönüşmektedir. Kalabalık organizasyonlara uygun olarak tasarlanan bu setler, davetlerinizde düzenlediğiniz masanın; son derece şık, uyumlu ve aynı zamanda da organizasyon sonrasında kolay bir biçimde toplanabilir olmasını sağlar. Dolayısıyla bu tür setler, düzenleyeceğiniz davetlerde en büyük yardımcılarınız olacaktır.

Birbirinden Şık Sofra Düzenleri Yaratabileceğiniz Setler

Birbirinden Şık Sofra Düzenleri Yaratabileceğiniz Setler

Organizasyonlarınızda pratik bir biçimde sofra düzeni yaratmanıza yardımcı olan bu setlerin, aynı zamanda geri dönüştürülebilir yapıdaki çeşitleri de satılmaktadır. Bu sayede ister büyük, isterseniz de küçük çaplı organizasyonlarınızda, davet sonunda set içerisinde bulunan tüm araçları geri dönüşüme kazandırabileceksiniz. Bu durum aynı zamanda etkinlik sonrası iş yükünüzü azaltacaktır. Bu tür setleri dilerseniz arkadaşlarınızla gideceğiniz piknik gezilerinde de kullanabilirsiniz. Böylece, bulunduğunuz her ortamda evinizdeki masaların şıklığını yanınızda götürebileceğiniz gibi piknik etkinliklerinizi de çok daha renkli ve pratik kılabileceksiniz. Farklı kişi sayılarına uygun çeşitli boyutlarda üretilen bu setler, hızlı bir biçimde birbirinden şık masa düzenleri oluşturmada sizlere yardımcı olacaktır. Set içerisinde yer alan ürünleri tek tek satın almayı tercih ederseniz, bu durumda hem tüm parçaları bir araya getirme konusunda sıkıntı yaşama ve aynı zamanda da fiyat bakımından tüm seti daha yüksek bir fiyata toplama ihtimali ortaya çıkacaktır. Ancak bu set halinde satılan takımlar sayesinde birçok farklı renkte ve yapıdaki setleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Sofra Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sofra Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kişi sayısına uygun olacak şekilde bulabileceğiniz sofra takımları; konuklarınıza ikram edeceğiniz içecekler için şık tasarıma sahip bardaklar, hazırladığınız birbirinden lezzetli yemekler için farklı renklerde tabaklar ve kaşık, çatal gibi ihtiyaç duyulabilecek olan her bir parçayı içerisinde barındırır. Bu takımların, kırılmaya karşı dayanıklı olan çeşitleri de üretilmektedir. Bu sayede, çocuklar için verilecek bir davette de rahatlıkla kullanılabilir ürünleri bulmak mümkün olmaktadır. Ev & Yaşam alanında kullanım için satın alacağınız bu tür bir set sayesinde, birbiri ile uyumsuz parçalar taşıyan bir masa hazırlama gibi ihtimalleri ortadan kaldırabileceksiniz. Dilediğiniz büyüklükte satın alabileceğiniz bu setler, masanızda yer alan tüm unsurların birbiri ile uyumlu olmasını sağlayacaktır. Renkli yapıdaki çeşitleri tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz, sade ve tek renk ile buna bağlı desenler içeren türleri de tercih edebilirsiniz. Fiyat bakımından değerlendirildiğinde bu tür setlerin fiyatları, üretildikleri malzeme, içerdikleri parça sayısı ve kırılmaya dayanıklılık gibi ekstra özellik içermesine göre değişiklik göstermektedir. Önemli davetlerinizde kullanabileceğiniz bu setler ile pratik bir şekilde masalarınızı hazırlayabileceksiniz.

Davetlerinizde Son Derece Şık ve Pratik Sofra Hazırlama İmkanı

Davetlerinizde Son Derece Şık ve Pratik Sofra Hazırlama İmkanı

Hafta sonlarında dostlarınız veya aileniz ile birlikte piknik yapmayı sevenlerdenseniz ve bu pikniklerde evinizden; bardak, tabak ve kase gibi kırılma ihtimali ve dolayısıyla koleksiyonu bozma ihtimali bulunan takım parçalarını getirmek istemiyorsanız, sofra yemek takımları sizin için ideal seçim olacaktır. Genellikle kullan at yapıda üretilen bu ürünler, spontane gelişen etkinliklerinize, ev konforunda yemek yeme olanağı getirmenizi sağlarlar. Dilediğiniz her kullanım senaryosuna uygun yapıda olan bu setler, tematik masalar hazırlamanıza da yardımcı olurlar. Aynı zamanda sadece dış mekanlardaki organizasyonlarda değil, evinizde de rahatlıkla güvenebileceğiniz bu son derece pratik yapıları ile bilinen ürünler, organizasyon esnasında istenmeyen kazalar sonucu takımlarınızın bozulma ihtimalini de ortadan kaldırırlar. Sağlığa zarar vermeyen ve geri dönüştürülebilir maddeler kullanılarak üretilen bu setlerdeki; tabak, kase, bardak, kaşık, çatal ve bıçaklar, hafif yapıları sayesinde kolayca taşınabilir ürünlerdir. Dilerseniz, çocukların ilgisini çekebilecek figürler ile donatılmış çeşitleri tercih ederek, çocuğunuzun doğum günü gibi organizasyonlarını bu masa setleri ile daha eğlenceli kılabilirsiniz. Bazı setlerde yer alan özel tasarımlı kürdan veya peçeteler ile de yemek masanızı zenginleştirmeniz mümkün olmaktadır.