ankastreport
ankastreport
Şirket Ünvanı: özbek teker hırdavat ve orman ürünleri sanayi ticaret limited şirketi
İşletme Adı: özbek hırdavat
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ozbek@hs01.kep.tr
Vergi No: 6670204885
Mersis No: 0667020488500017
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 515 41
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 534 22
Mağazanın iletişiminden memnunum 497 27
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Düzenleyiciler&Saklama Üniteleri

için 2 sonuç bulundu.

Düzenleyiciler&Saklama Üniteleri

Saklama üniteleri, dağınıklıklarınızı pratik bir şekilde toplamak ve dar alanları depolama açısından daha verimli hale getirmek için kullanabileceğiniz gereçlerdir. İhtiyacınıza uygun çamaşır sepetleri ve düzenleyici ürünler burada.

Kirliler İçin: Çamaşır Sepeti

Kirliler İçin: Çamaşır Sepeti

Bir evde kaç kişi yaşarsa yaşasın kirli çamaşırların birikmesi kaçınılmaz. Çamaşır sepeti, kirli çamaşırlarınızın etrafa saçılmasını önler ve çamaşır makinesi çalıştırma zamanı geldiğinde onlara kolayca ulaşmanızı sağlar. Kirli çamaşır sepeti açık ve yayvan sepet modelinde olabileceği gibi, kapaklı ya da kapaksız kova şeklinde de olabilir. Bazı çamaşır sepetleri iki bölmelidir; bunlar size beyazlara renklileri ayırma imkanı tanır. Böylece, onları makineye yerleştirirken tekrar ayırmakla uğraşmazsınız. Çamaşır sepetlerinin hemen her rengi ve birçok tasarımı bulunur. Genel olarak plastik, rattan veya polyesterden yapılırlar ama ev dekorasyonunuza daha da uyumlu olabilecek hasır, ahşap veya metal ürünleri de tercih edebilirsiniz. Çamaşır sepeti süsleri ile kendi tasarımınızı da yaratabilirsiniz.

Dağınıklıklara Son: Düzenleyiciler

Dağınıklıklara Son: Düzenleyiciler

Düzenleyiciler çok geniş bir ürün ailesinin genel adıdır. Dolap içi düzenleyicilerden ayakkabı kutularına, oyuncak sepetlerinden duş askılarına kadar birçok gereç düzenleyici olarak adlandırılabilir. Düzenleyiciler irili ufaklı dağınıklıkları kolaylıkla ortadan kaldırırken size ekstra raf ve yerleştirme alanı kazandırabilir. Hangi düzenleyiciyi nerede kullanacağınız biraz ihtiyaç biraz da tercih meselesi. Evlerde düzenleyicilere en çok ihtiyaç duyulan noktalar mutfak, banyo, yatak odası ve holdür. Holde ayakkabılarınızı şeffaf ayakkabı kutularında saklarsanız hem kötü kokuları önlemiş olursunuz hem de hangi ayakkabının nerede olduğunu rahatça görürsünüz. Raf içi düzenleyiciler mutfakta birçok gıda maddesini verimli bir şekilde dizmenizi sağlar, üstelik bazı modeller tezgah üstünde de kullanılabilir. İç çamaşırı ve çorap dağınıklığına bölmeli çekmece düzenleyiciler ile son verebilirsiniz.

Saklama Ürünlerini Seçerken ve Kullanırken...

Saklama Ürünlerini Seçerken ve Kullanırken...

Saklama ürünlerinin fiyatları çok geniş bir yelpazede ama gereç sınıfında sayıldıkları için çok yüksek seviyelerde değil. Üstelik, seçenekleriniz çok çeşitli. Dilerseniz çok amaçlı saklama üniteleri satın alabilirsiniz, dilerseniz sadece oyuncak saklama ünitesi çeşitlerine bakabilirsiniz. Benzer şekilde, banyo kirli çamaşır sepeti modelleri dışında yatak odası veya başka yerlerde kullanabileceğiniz şıklıkta çamaşır sepetlerini de inceleyebilirsiniz. Malzeme ve montaj kalitesi yüksek olan ürünleri yıllarca kullanma imkanınız var. Ama ürünleri daha da uzun süre kullanmak isterseniz onları aşırı yükleyerek zorlamamanız ve yoğun olarak kuvvetli deterjanlarla temizlememeniz daha iyi olacaktır. Kılıç Züccaciye, Betsy, Alper Banyo, Efes ve diğer markaların birbirinden kaliteli ve pratik saklama ünitelerini kaçırmayın.