Fitness & Kondisyon

Sağlıklı, zinde ve daima formda olmak için fitness ve kondisyonu ihmal etmemeniz gerekir. Spor salonuna gitmeden evde kendiniz de spor ve egzersiz yapabilirsiniz. Bunun için gereksinim duyabileceğiniz besin takviyelerini, fitness & kardiyo aletlerini ve masaj ürünlerini kategorimizden bulabilirsiniz.

Besin Takviyeleri

Besin Takviyeleri

Besin takviyeleri; özellikle fitness ve kondisyon çalışmaları yapan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra besin takviyeleri, vitamin eksikliği bulunan insanlar tarafından da kullanılabilir. Çünkü besin takviyeleri; vücudun gereksinim duyabileceği protein, vitamin, demir, potasyum, yağ yakıcı gibi pek çok üründen oluşmaktadır. Özellikle sporcuların en çok tercih ettiği besin takviyeleri protein tozları ve yağ yakıcı ürünlerdir. Ayrıca eğer vitamin eksikliğiniz varsa doktorunuza danışarak siz de besin ve vitamin takviyeleri kullanabilirsiniz. Besin takviyelerinin tamamen bitkisel olan çeşitleri de mevcuttur. Kategorimiz üzerinden hem %100 bitkisel besin takviyelerine hem de diğer tüm takviye gıdalara göz atabilirsiniz. Eğer spora yeni başladıysanız ve besin takviyesi almak istiyorsanız bunu bir uzmanla belirlemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Çünkü besin takviyeleri vücudun ihtiyacına ve gıda takviyelerinin miktarına göre belli periyodlarla kullanılmalıdır.

Fitness & Kardiyo

Fitness & Kardiyo

Fitness ve kardiyo çalışmaları ile hem zinde kalabilir hem de formunuzu koruyabilirsiniz. Spor salonlarına vakit ve bütçe ayırmadan evde kullanabileceğiniz fitness ve kardiyo aletlerine kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu aletlerden bazıları; pilates ve yoga malzemeleri, dambıl ve ağırlık, step ve aerobik ürünleri, çalışma istasyonu, kapı ve şınav barı, koşu bandı, mekik sehpası, trambolin, ağırlık sehpası ve kondisyon küreği gibi ürünlerdir. Vücudunuzun ihtiyacına ve hareket potansiyalinize göre kendinize uygun bir fitness ve kardiyo aletine karar vererek hemen şimdi kolayca sipariş edebilirsiniz. Eğer zıplayarak hem egzersiz yapmak hem de eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız trambolin, kol kası yapmak istiyor ve squat yaparken ağırlığa ihtiyaç duyuyorsanız dambıl, hem sıkılaşmak hem de meditasyon için pilates ve yoga malzemelerini tercih edebilirsiniz. Hızlı kilo vermek ve formunuzu korumak için ise koşu bandı, step ve aerobik ürünleri, çalışma istasyonu gibi fitness & kardiyo ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Masaj Ürünleri

Masaj Ürünleri

Yoğun iş ve yaşam temposu çoğu zaman stres ve gerginliğe yol açar. Hem stres ve gerginlikten uzaklaşmak hem de psikolojik olarak rahatlayabilmek için masaj oldukça önemli ve etkili bir yöntemdir. Kategorimizden temin edebileceğiniz masaj ürünleri ile siz de gergin ve yorgun olduğunuz zamanlarda evde masajla rahatlayabilir ve dinlenebilirsiniz. Masaj ürünlerinden bazıları; masaj cihazları, masaj kemeri ve masaj koltuğudur. Masaj cihazları ile herhangi bir kimseden yardım almadan kolayca masajınızı yapabilirsiniz. Masaj cihazları rahatlatıcı özelliğinin yanı sıra birçok hastalığın tedavisinde de kullanılmaktadır. Masaj kemeri ise masaj ürünleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Masaj kemeri ile bel bölgesinde bulunan kas ve iskelet sistemindeki dokular uyarılarak bu bölgelerde kan dolaşımının hızlanması sağlanmaktadır. Bir diğer masaj ürünü olan masaj koltuğu ise en kolay masaj yöntemlerinden biridir. Tek yapmanız gereken koltuğa oturmak ve etkili bir masajın keyfini çıkarmak. Masaj koltuğu; ayak bileklerinden baişlayarak boyun bölgesine kadar dairesel titreşim hareketleri, ovma ve darbe teknikleri ile sizlere etkili bir masaj sunmaktadır.

AnkaraBaharat_1
AnkaraBaharat_1
Şirket Ünvanı: murat said korkmaz
İşletme Adı: Ankara Baharat
Tescilli Marka: Ankara Baharat
KEP Adresi: -
Vergi No: 43843550530
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%92

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 495 49
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 506 38
Mağazanın iletişiminden memnunum 454 51
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(17)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Fitness & Kondisyon

için 21 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.