Müzik

Müzik aletleri, plaklar, yerli ve yabancı albümler, kısacası müzikle alakalı aradığınız her şeyi kategorimizde bulabilirsiniz. Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız, gitar çalamaya ya da keman çalmaya başlayabilirsiniz. Yeni bir şeyler üretmek sizi son derece rahatlatacağı için daha çok mutlu olmanıza da olanak sağlayacak. Herhangi bir müzik aletini çalmak yerine dinlemeyi tercih edenlerdenseniz, yerli ve yabancı albümleri kategorimizde kolayca bulabilirsiniz. Nostalji yapmayı seviyorsanız, en ünlü sanatçıların nostaljik plaklarını edinebilirsiniz. Plak sesi kaydedilirken, günümüzdeki elektronik cihazlar bulunmadığı için ses işlenmeden, net bir şekilde oluşturulmuştur. Bu nedenle birçok müzik tutkunu olan kişi plaklara büyük ilgi duymaktadır. Plak fiyatları için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bilindiği üzere plakları çalmaya yarayan alet pikaptır. Plak dinlemek istiyorsanız bir de plak satın almanız gerekecektir. Pikap ve plak satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri, birbirileri ile uyumlu olması gerektiğidir.

Müzik aletleri; nefesli çalgılar, yaylı çalgılar ve telli çalgılar olarak gruplanabilir. Nefesli çalgılar arasında: flüt, ney, fagot, korno, obua, melodika, mızıka, trompet, trombon, saksafon, klarnet, tuba ve suzafon yer alırken; yaylı çalgılar arasında: keman, kontrbas, viyola ve çello yer alır. Yan flütün küçüğüne pikolo denilmektedir. Yan flüt, üç ana parçadan oluşmaktadır; baş tarafı hafif konik, orta ve iç kısmındaki parçalar ise silindirik boru şeklindedir. Üzerindeki deliklerin birbirine uzaklıkları ve çapları farklı ölçülerdedir. Flütten sonra en çok kullanılan nefesli çalgı çeşidi klarnettir. Klarnetin müzik alanında görevi büyüktür, profesyonel müzisyenlik yapıyorsanız, kategorimizde bulunan klarnet fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Gitar, telli çalgı çeşitleri arasında parmak yardımıyla çalınan enstrümandır. Elektro gitar, klasik gitar, akustik gitar ve bas gitar gibi gitar çeşitleri bulunmaktadır. Hobi olarak gitar çalmak gibi bir niyetiniz varsa, klasik gitar çeşidi sizin için uygun olabilir. Klasik gitar ile istediğiniz tüm türlerde müzik yapabilirsiniz. Klasik gitar notalarından yardım alarak birçok müziği kolayca çalabilirsiniz. Görüntü itibari ile klasik gitara benzeyen gitar çeşidi, akustik gitardır. Fakat akustik gitarın gövdesi, klasik gitardan biraz daha şişman ve basıktır. Amfiden ve ses sisteminden yardım alarak müzik yapmayı sağlayan gitar çeşidi, elektro gitardır. Elektro gitar, içinde bulunan manyetikleri sayesinde sesi elektrik akımına dönüştürür. Gitar teli ve pena gibi ihtiyaçlarınızı gitar aksesuarları kategorimizden kolayca temin edebilirsiniz.

AnkaBilgisayar
AnkaBilgisayar
Şirket Ünvanı: ŞEREF AKCA
İşletme Adı: ANKA BİLGİSAYAR
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ankabilg@gmail.com
Vergi No: 16376832534
Mersis No: 0170528703
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 704 76
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 721 59
Mağazanın iletişiminden memnunum 674 49
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Müzik

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.