El, Ayak, Tırnak Bakımı

Manikür ve pedikür, yani el, ayak ve onların tırnaklarının bakımı sadece estetik açısından değil sağlık açısından da büyük önem taşır. Alix Avien, Alya Simin, Arleva, Avon, Cnd, Cuccio, Flormar, Dermokil, Sally ve daha birçok markanın ilgili ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Tırnak Ürünleri

Tırnak Ürünleri

Güzel ve sağlıklı tırnaklara sahip olabilmek için kullanabileceğiniz birçok tırnak ürünü var. Kusursuz tırnaklar için kavisli tırnak makasları, manikür setleri ve pedikür setleri ile törpü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Tabii ki onlara istediğiniz gibi şekil verebilmeniz ve o şekli koruyabilmeniz için nemlendirici, besleyici ve onlarıcı tırnak bakım yağları ve kremlerini kullanmanız şart. Tırnaklarınıza renk ve desen katmak için ojeler ilk akla gelenlerden ama artık oje süsleri de bir o kadar çeşitli. Ojenizi etrafa bulaştırmadan hızla kurutan oje kurutucular ve onları gerektiği gibi çıkaran asetonlar da mutlaka elinizin altında olmalı. Tırnak uzatmakta zorlananlar ve kusursuz tırnak isteyenler ise takma tırnak kullanabilir.

Ayak Bakımı

Ayak Bakımı

Ayak bakımı da tırnak bakımı gibi estetik görünüm dışında sağlık için gerekli. Topuk derisinin sertleşmesi ve sonrasında oluşarak acı verebilen topuk çatlağı için banyo sonrasında ayak törpüsü veya ayak ponzası kullanabilirsiniz. Ayak ve topuk derinizin sertleşmesini önlemenin yanı sıra onu nemlendirmek ve beslemek için ayak bakım kremleri ile düzenli bakım şart. Bütün gün ayakkabıların içinde havasız ve bazen nemli duran ayaklarda nasır ve ayak mantarı oluşma riski her zaman var. Ama nasır kremi ve benzeri ürünlerle bunların çözümü de kolay. Ayak kokusu önleyiciler ise ayağa sıkılanlar ve ayakkabıya sıkılanlar olarak ikiye ayrılır. Her daim canlı görünen sağlıklı ayaklar için ayak peelingini ihmal etmeyin.

El Bakımı

El Bakımı

El bakımı günlük bakım rutininizin bir parçası olmalıdır. Eller özellikle soğuk havalarda ve ileri yaşlarda nemini ve esnekliğini kaybetmeye yatkındır. Bu durumda cilt kuruluğu ve onun beraberinde çatlaklar yaşamanız olası. Bu durumda ihtiyacınıza uygun el kremleri ile kapsamlı bir bakım sağlayabilirsiniz. Ellerinizi ev işleri veya diğer manüel işlerde sık sık kullanıyorsanız da el kremlerinin yararını göreceksiniz. El kremi, yüz kremi, göz kremi ve vücut kremi ayrımına dikkat etmeniz şart. Bir el kremi ancak ambalajda bilhassa belirtilmişse başka bölgelerde kullanılabilir. Ellerdeki nasırlar için genelde ayaklardaki nasırları önleyen ürünlerle aynı ürünler kullanılır. Bir sağlık uzmanına danışarak el siğillerine özel olarak hazırlanmış solüsyonları deneyebilirsiniz.

AnkaBilgisayar
AnkaBilgisayar
Şirket Ünvanı: ŞEREF AKCA
İşletme Adı: ANKA BİLGİSAYAR
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: ankabilg@gmail.com
Vergi No: 16376832534
Mersis No: 0170528703
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 710 76
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 727 59
Mağazanın iletişiminden memnunum 680 49
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

El, Ayak, Tırnak Bakımı

için 2 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.