AlSon
AlSon
Şirket Ünvanı: ümit Angun
İşletme Adı: Birgül Kuaför
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: volkan.1a@hotmail.com
Vergi No: 61969248544
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi
Mağaza ürün paketine özen göstermişti
Mağazanın iletişiminden memnunum
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kitap

için 1 sonuç bulundu.

Kitap

Eğitim & Ders Kitapları, bilim, felsefe, edebiyat ve dil gibi farklı kategorilere ayrılan kitap çeşitleri, çeşitli konularda kendini geliştirmek ve bilgi edinmek isteyen kişilerin, uzun yıllardan bu yana başvurduğu ilk kaynak olmaktadır. Kurmaca edebi eserler ile öykü ve roman gibi türlerin keyfini yaşayabilir, buralarda oluşturulan dünyalar ile hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz. Herhangi bir dili öğrenmek ve kelime bilginizi geliştirmek için yabancı dillerde basılan eserlere yönelebilirsiniz. Daha farklı alanlara ilgisi olan kişilere yönelik hazırlanan eserler ile kendinize yeni ilgi alanları edinebilir, daha önce hiç duymadığınız konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hobi olarak gerçekleştireceğiniz bu okumalar sayesinde yeni bilgiler elde ederek, farkındalığınızı artırabilirsiniz ve elde ettiğiniz yeni bilgileri günlük yaşamınızda kullanabilirsiniz.

Günlük Yaşamı Ele Alış Biçiminizi Olumlu Yönde Etkileyecek Eserler

Günlük Yaşamı Ele Alış Biçiminizi Olumlu Yönde Etkileyecek Eserler

Okurlarına, günlük yaşamlarında farklı bakış açıları sunan eserler, her bütçeye uygun olarak çeşitlenmektedir. Bu noktada ilgi duyduğunuz kategoriyi ziyaret ederek, burada öne çıkan ve bütçenize uygun olan eserlere göz atabilirsiniz. Eğer kendinize kitap satın al diyorsanız, edebiyat kategorisindeki eserler ile deneme, roman, öykü ve şiir gibi edebi alanlardaki özel eserleri deneyim edebilir, eğitim kategorisi sayesinde ise okuduğunuz bölüme dair, çeşitli bilgiler içeren eserlere ulaşabilir, çocuklara yönelik olan kategoride ise çocuklar için hazırlanan eğitici ve öğretici, birbirinden değerli eserlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sınava hazırlanıyorsanız da yine bu noktada sınav kategorisi altından; ALES ve KPSS başta olmak üzere çeşitli sınavlara yönelik olarak hazırlanmış, konu anlatımı ve test içeren eserlere ulaşabilirsiniz. Çözümlü soruların yer aldığı bu eserler ile sınavlara hazırlanarak, elde edeceğiniz netleri olumlu oranda artırabilirsiniz. Araştırma kategorisinde ise çeşitli konularda yapılan araştırmaların yer aldığı eserlere ulaşabilir ve özellikle de tez yazma sürecindeyseniz, ilgilendiğiniz konu hakkında oluşturulmuş bir eseri, tezinizde kaynak olması açısından kullanabilirsiniz. Böylece, kitap al duygunuz öne çıkmışsa birbirinden farklı kategorilere göz gezdirerek, her daim kendinize uygun bir esere ulaşmanız mümkün olacaktır. Farklı ve mitolojik konulara ilgi duyanlardansanız da, Din & Mitoloji kategorisine göz gezdirmeniz tavsiye edilir. Burada farklı inanışlar ve mitolojiler hakkında bilgi edinebileceğiniz ve hatta araştırma yapabileceğiniz türden eserlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok edebiyat tutkununa, yeni bir şeyler denemek istediklerinde yol gösterici nitelikte olan okuma listelerine de göz atabilirsiniz. Böylece birçok farklı eser çeşidine ulaşabildiğiniz gibi aynı zamanda da dünya edebiyatına ait, önde gelen eserlerin yazarları tarafından yazılmış birçok farklı esere ulaşabileceksiniz. Yerli edebi eserlere merak duyuyorsanız da, Türk Edebiyatı’na ait eserlere yer veren okuma listelerine göz atabilirsiniz. Böylece, yerli edebiyatımızın şair ve yazarlarının, çeşitli türlerdeki birbirinden derin içeriklere sahip eserlerine ulaşabilirsiniz. Diğer listelere göz atarak, daha önce deneyim etmediğiniz türlere ait eserler hakkında bilgi sahibi olabilir ve belki de, ilgi alanlarınız arasına yeni bir tür ekleyerek, yepyeni konular hakkında yazılmış olan birbirinden kaliteli eserlere ulaşabilirsiniz.

Kitap Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kitap Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bilim kurgu türündeki romanlar, öykü temalı eserler veya distopyalar. Çeşitli listeler sayesinde kitap önerisi arıyorsanız, onlarca farklı konuda hazırlanmış olan birçok listeye erişebilirsiniz. Böylece, ilgi duyduğunuz türdeki popüler olmayan ancak kaliteli eserlere bu listeler sayesinde erişebilirsiniz. Kişisel gelişim temalı eserlerde ise günlük yaşamda karşılaşılan durumlara nasıl tepki vermeniz gerektiği gibi hususlarda yeni yaklaşım yöntemleri konusunda bilgiler edinebilir ve günlük yaşamın stresi ile daha rahat başa çıkma imkanına kavuşabilirsiniz. Ekonomi ve iş dünyası temalı eserler ile iş yaşantınızda başarının anahtarı hakkında bilgiler edinebilir ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Bunun yanı sıra çeşitli edebi akımları temel alan listeler ile bu akımların başarılı temsilcileri, günümüz temsilcilerinin eserleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beat Kuşağı, İkinci Yeni, Rus Klasikleri gibi birçok farklı akıma ait en gözde eserleri, bu listeler aracılığıyla öğrenebilirsiniz ve böylece, okuma rutinlerinizi zenginleştirerek, kendinize farklı yönler katabilirsiniz. Kitap fiyatları, ilgili eserin basım yılına, popülaritesine ve sayfa sayısına göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda telif de fiyatlandırmada etkili olan unsurlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple, bütçenize en uygun eserlere ulaşmak için filtreleri kullanabilirsiniz. Böylece sadece belirli alanlarda, belirttiğiniz tarih aralığında yayımlanmış eserlere ulaşabilir ve bu alanda en çok tercih edilen, en uygun fiyatlı eserleri görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde okuma rutinlerinizi devam ettirirken aynı zamanda da bütçenizi zorlamadan bu durumu sürdürebilir hale gelebilirsiniz. Fiyat konusunda avantaj elde etmek için kitap setleri kategorilerine göz atabilirsiniz. Çünkü set halinde satışa sunulan içerikler daha uygun bir fiyatlandırma ile okurlara sunulmaktadır. Bu noktada telif nedeniyle yüksek fiyatlı olan; Game Of Thrones gibi popüler eserlerin tüm serilerini tek tek almaya kıyasla daha uygun ücretler üzerinden satın alabilirsiniz. Bu nedenle de eğer bu tür popüler eserleri okumak istiyorsanız, mutlaka set halinde, daha uygun bir fiyat aralığı ile satışa sunulan versiyonlarını tercih etmeniz tavsiye edilir. Böylece bu tür eserleri okumaktan geri kalmayacak ve aynı zamanda da kütüphanenizde son derece şık duracak ve zenginlik katacak tüm bu edebi serilerin tüm üyelerine sahip olabileceksiniz.

Günlük Hayat, Meslek ve Öğrenim Hayatınızda Kullanabileceğiniz Bilgiler

Günlük Hayat, Meslek ve Öğrenim Hayatınızda Kullanabileceğiniz Bilgiler

Eğitimciler ve edebiyatçılar tarafından yapılan kitap tavsiyeleri mutlaka dünya ve Türk edebiyatı klasiklerini içerir. Bu noktada daha önceden hazırlanmış olan listeler ile bu kategorideki en önemli eserler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gelenekler, kültürler ve duygusal etkinlikler gibi farklı sosyal konularda önem arz eden temelleri taşıyan edebi eserlerin her biri yazarları hakkında o güne ait bilgileri vermelerinden ziyade, tercih ettiğiniz içerik ve konu hakkında ufkunuzu geliştirecek nitelikte içeriğe sahip olacaktır. Estetik değerleme ve dolayısıyla üslubun ön planda tutulduğu edebi eserler, hayatı yorumlama konusunda sizlere farklı açılar kazandıracak nitelikte ürünlerdir. Dünyanın farklı noktalarında, farklı zamanlarda, farklı hayatları yaşayan öykü kahramanları ile bağ kurabilir ve tarihsel açıdan son derece önemli olan bu bağ, kişiliğinizi çok daha iyi tanımlamanıza yardımcı olabilir. Kültürün en önemli unsuru olan edebi eserler, kendilerine has çerçeveleri ile gelişen ve hem eser sahipleri hem de okurları tarafından dikkat edilen içerikleri konu edinirler. Sürekli olarak devam eden bir değişimin parçaları olan toplumlarda, edebi eserler topluma bir ayna görevi görerek, insan yaşamı ile geçmişi hakkında güçlü bir ilişki kurulmasını sağlarlar. Bu noktada kitap önerileri film, dizi ve müzik gibi alanlardaki zevklere yönelik önerilerden çok, bireyin iç dünyasını aydınlatacak ve geliştirecek türde içeriklere sahip eserler ile zenginleşmiştir. Tarih, bilim, anı, deneme ve felsefe başta olmak üzere, onlarca farklı tür içerisinde; estetik değerlerini, duyguları ve düşüncülerini okurlarına yansıtan türler, kişiyi zihinsel olarak zenginleştiren unsurları içerisinde barındırır. Değerlendirme, anlama, yorumlama ve somutlaştırma gibi farklı unsurlarda, bu tür eserleri okuyarak kendinizi geliştirebileceğiniz edebi eserler, geçmiş yıllarda yaşayan insanlar ile aranızda bağ kurmanızı sağlarlar. Düşüncelerinize katkıda bulundukları gibi diğer bir yandan da hitabet konusunda kendinizi geliştirmenize olanak sağlayan bu eserler, konuşma dilini, topluluk içerisinde etkili bir biçimde kullanmanızı sağlayacaktır. Yorumlama, bağ kurma ve gözlemleme yeteneklerinizi artıran edebi eserler, genel kültürünüzü geliştirirken, diğer bir yandan da kendinize yeni özellikler katmanızı sağlayacaklardır. Böylece başta günlük yaşamınız olmak üzere, meslek hayatınız ve öğrenim yaşamlarınızda kullanabileceğiniz pek çok bilgiyi bu eserlerden elde edebilirsiniz. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz.