Altın Takılar

Altın takılar arasında hem kadınlar için üretilenler hem de erkekler için üretilenler bulunmaktadır. Altın takılar arasında yer alan alyanslar, kolyeler ve bileklikler, kadınlar ve erkekler tarafından günlük hayatta kullanım için tercih edilmektedir. Altın alyans, evliliği ve nişanı temsil etmektedir. Bir ömür boyu parmağınızdan çıkarmayacağınız alyansınızın nasıl olması gerektiğine bir türlü karar veremediyseniz, kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve en beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Altın alyans modelleri arasında taşlı olanları ve taşsız olanları bulunmaktadır. Erkek alyans modelleri genelde taşsız olarak tasarlanırken, bayan alyans modelleri de taşlı olabilmektedir. Modası geçmeyen ve en çok tercih edilen alyans modelleri arasında klasik alyanslar yer almaktadır. Altın alyans takmak istemeyen erkekler gümüş yüzük kategorisinde yer alan gümüş alyans modellerini inceleyebilir.

Altın takı çeşitleri arasında: bayan altın kolyeler, bayan altın bilezikler, bayan altın bileklikler, bayan altın küpeler, erkek altın kolyeler, erkek altın yüzükler gibi birçok altın takı bulunmaktadır. Erkeklerin en çok tercih ettiği altın takılar arasında altın zincirler bulunmaktadır. Erkek altın zincir modelleri arasında da kalın olanları ve ince olanlarının yanı sıra beyaz altın ve sarı altın olanları bulunmaktadır. Eşinize ya da erkek kardeşinize hediye almak isterseniz, altın erkek zincir modelleri iyi bir seçenek olabilir. Erkek altın bileklik modelleri de en çok kullanılan takılar arasında yer almaktadır. Bayan altın bileklik modelleri ve erkek altın bileklik modelleri için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelinlere en çok takılan takılar arasında altın setler ve altın bilezikler yer almakta. Siz de gelininize en güzel altın bilezik modellerini ve altın setleri satın almak için hemen kategorimizi ziyaret edebilir ve hoşunuza gideni satın alabilirsiniz. 22 ayar altın setler ve 22 ayar altın bilezikler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Altın bilezik modelleri arasında taşlı olanları ve taşsız olanları bulunmaktadır. Taşlı altın bilezikler son derece gösterişli ve havalı görünmektedir. Günlük hayatta kullanmak için altın takılar arıyorsanız altın bileklikleri tercih edebilirsiniz. Altın, değerli ve dayanıklı bir maden olduğu için altın takılar da uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. İncili altın takılar da kadınlar tarafından sevilmekte ve rağbet görmektedir. İnci gerdanlıkları hem günlük hayatta hem de özel günlerde şıklığınızı tamamlamak için kullanabilirsiniz.

Allegrogold
Allegrogold
Şirket Ünvanı: Şen İnternet Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 8030604226
Mersis No: 0803060422600012
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 565 69
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 568 66
Mağazanın iletişiminden memnunum 534 48
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (881)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (821)
Beyaz (45)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(540)
(68)
(36)
(31)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (435)
Swarovski (72)
Topaz (8)
(5)
(5)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzük Ölçüsü

(489)
(14)
(9)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(31)
ve üzeri (57)
ve üzeri (73)
ve üzeri (76)
ve üzeri (78)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Vitrindekiler

Altın Takılar

için 887 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.